Açılış Organizasyonu

Açılış Organizasyonu İzmir Organizasyon

Açılış Organizasyonu İzmir Organizasyon

Evlilik teklifi organizasyonu, nişan ve söz organizasyonu, kına gecesi organizasyonu, nişan organizasyonu, düğün organizasyonu gibi birçok alanda hizmet veren organizasyon firmamız açılış organizasyonlarında da profesyonel hizmet veriyor. Organizasyon planlama ve yönetimi, süsleme hizmetleri ve ekipman temini gibi alanlarda firmamızın profesyonel ekibinden profesyonel destek alabilirsiniz.

İzmir Organizasyon Açılış Organizasyonu Hizmetleri

  • Süsleme Hizmetleri: Organizasyon mekanını açılışa özel bir şekilde balon süsleme, tül süsleme, çiçek süsleme ve uygun dekoratif objelerle süslüyoruz. Açılışı yapılacak olan firmanın, şirketin ya da mekanın logosunu veya tabelasını daha dikkat çekici kılmak için zincir balon süsleme yöntemi oldukça etkili bir yöntem. Kullandığımız balonların rengine de birlikte kafrar veriyoruz. Balon renklerinin logonuzun ya da markanıızn renklerini yansıtması da açılışa dikkat çekme de oldukça etkili süsleme tekniği. Firmanın, mağazanın ya da mekanın girişine kpı tak süsleme, ya da dikme balonlardan bir yürüyüş yolu oluşturuyoruz. Özel tasarım balon süsleme teknikleriyle (firma logosunun ya ambleminin balonlarla yapılması gibi) de organizasyona farklı bir süsleme yapıyoruz. Papatya balon süsleme gibi balon süsleme yöntemleriyle de sizin tercihinize göre organizasyon mekanını süslüyoruz. Tül süsleme ve çiçek süsleme gibi yöntemlerle de, mekanın girişini yürüyüş yolu oluşturarak belirliyoruz.
  • Ses Sistemi Temini ve Kurulumu: Tecrübelerimize dayanarak açılış organizasyonlarının en önemli hizmetlerinden birinin herkese hitap edecek bir müzik ve kaliteli, profesyonel bir ses sistemi olduğunu düşünüyoruz. Açılış organizasyonlarında amaç öncelikli olarak dikkat çekmek. Müzik ise bunun en öneml yollarından biri. Son teknoloji ve kaliteli ses sistemi kiralamai nakliye ve kurulum hizmetleri için de firmamızdan destek alabilirsiniz.
  • MC Show ve Animasyon Gösterileri: Açılışta amaç dikkat çekmekse palyaçolar, kostümlü karakterler ve tahtabacak gibi animasyon ekibi, tüm ilgiyi üzerinize çekecek. Profesyonel DJ performansı ile animasyon gösterilerini yapan animatörler de, aynı zamanda MC Show ile tüm davetlilere eğlenceli bir etkinlik yaşatıyor.
  • Kokteyl Hizmetleri: Davetlilerinize lezzetli ikramlıklar, atıştırmalıklar ve içeceklerle şık bir sunum yapabilirsiniz. Davetli sayınıza göre hazırlanan kokteyl menülerimiz, profesyonel catering ekibimizce şık bir şekilde sunuluyor ve ikram ediliyor.
  • Havai Fişek ve Pyroteknik Hizmetler: Açılışınızı daha etkili ve ihtişamlı hale getirmek için, havai fişek gösterileri düzenleyebilirsiniz. Havai fişek gösterisini yanında konfeti atımı, yer volkanları, lazer gösterileri, sis ve duman efektleri ile özellikle eğlence mekanı açılışlarında görkemli bir organizasyon gerçekleştirebilirsiniz. Havai fişek ve pyroteknik hizmetler konusunda eğitimli ve tecrübeli olan ekip üyelerimizin her biri, atış ehliyet ve izin belgesine sahip kişilerdir. Firma olarak yetkili kurum ve kuruluşların izin verildiği mekanlarda havai fişek atışı gerçekleştiriyoruz.

Açılış Organizasyonu Tanıtım Videomuz

Comments are closed.