Akyaka Evlilik Teklifi Organizasyonu Paketi

Akyaka evlilik teklifi organizasyonu paketi; Azmak çayı, Abaza koyu gibi mekanlarıyla gözde olan sahili ile, Freud burada mı yaşamış diye düşündürten ve mutlaka görülmesi gereken, Ege bölgesinde yer alan Muğla’nın güzel beldesinde yapmış olduğumuz evlilik teklifi organizasyonlarından en mükemmelidir. Bulutsuz gecelerde gökyüzüne bakıldığında yıldızların başka hiç bir yerde bu kadar parlak olamayacağını hissettiren ve farkettiren; sabaha karşı cırcır böcekleriyle uyanıp denizden gelen motor sesinin yalınlığı ve mükemmelliğiyle tekrar uykuya daldıran; eşsiz manzarasına saatlerce usanmadan bakılabilen; yemyeşil çam ağaçlarıyla masmavi denizin insanı içine çektiği, buna karşın her geçen yıl kalabalıklaşan bir beldedir Akyaka. Evlerle doldurulup eskiden orada bulunan dev çam ağaçlarının yerinde binaların olduğunu görünce insanın içini sızlatan artık kimsenin birbirini tanımadığı buna rağmen hala cennet olduğu düşünülen yerdir. Böylelikle Akyaka Evlilik Teklifi Organizasyonu masalsı bir kıvamı alır.

Yıllardır süregelmiş bir gelenektir olan evlilik teklifi , ister işbirlikçiniz dostunuz, akrabanız v.s ile yapın, isterseniz  kendiniz planlamış olun hep bir şeyler eksik kalacak. Ama bir şeyler her zaman eksik kalır, unutulur ya da vaktiniz kalmayabilir bazı ince detaylarla ilgilenmeye.  Akyaka Evlilik Teklifi Organizasyonu işte tam da bu esnada ekibimiz, İzmir Organizasyon eğitimli, tecrübeli ve Türkiye’nin dört bir yerinde sayısız evlilik teklifi organizasyonu gerçekleştirmiş, birinci sınıf ve oldukça çeşitli zevkli ekipmanlarımızla sizlerin bu özel gününde elinizin altındayız. Üstelik dar bir açıda değil fikir karelerimiz. Akyaka ve çevresinde gerçekleştirmek istediğiniz evlilik teklifi organizasyonu için zevklerinize ve tercihlerinize uygun olabilecek çeşitli evlilik teklifi paketlerimiz mevcuttur.  Azmak, Gökova sahili, kayalıklar bölgesi gibi çevre lokasyonlarda da evlilik teklifi organizasyonunuzu İzmir Organizasyon olarak gerçekleştiriyoruz. Akyaka evlilik teklifi organizasyonu paketi için mekan ve paket önerilerimizi aşağıda sıraladık. Hayal ettiklerinizi de içine katarak harika fikirler ortaya çıkabiliriz ve söylediğimiz yazdıklarımız gibi evlilik teklifi organizasyonu bizim işimiz.

Akyaka Azmak Köprüsü Evlilik Teklifi Organizasyonu

Ula ilçesinin mahallerinden biri olan Akyaka’da yer alan ve dağdan kaynayan suyun oluşturduğu nehrin denizle birleştiği yerde bulunan köprüdür Azmak köprüsü.

Sevdiğiniz insana hiç beklemediği bir anda hayatının sorusunu sormak için paha biçilmez bir yer. Sizinle belirlediğimiz saatte ki bizlerin tercihi hep günbatımı saatidir, organizasyona hazır halde heyecanla sizi ve eş adayınızı bekliyor olacağız. Sizden olabildiğinizce doğal ve akışkan bir yürüyüş yapmanızı olacaktır. Mutlaka yaklaşıyorken haberleşmeli ve geliyor olduğunuzu bildirmenizi, bizden hazırız gelin cevabını almanızı istiyoruz. Eş adayınızla göründüğünüz andan itibaren kamera ve fotoğraf kaydı başlayacak.  Kız arkadaşınızı evlilik teklifi noktamıza, kırmızı halının önüne getirdiğinizde halının etrafında birden yer volkanları yanacak ve aynı anda birbirinize söylediğiniz ‘sizin şarkınız’ bütün Azmak Köprüsü’nde yankılanacak, müzik başlayacaktır. Siz yer volkanları eşliğinde kırmızı halıda yürürken karşınızda dev bir ‘Benimle Evlenir Misin’ pankartı açılacak ve sürpriz evlilik teklifi organizasyonunuz adım adım işlemeye devam edecektir. Gerisi evlilik teklifiniz ve doyumsuz dakikalar.

Gökova Kumsalda Evlilik Teklifi Organizasyonu

Güzel yurdumun cennet köşelerinden birisi belki de en güzellerinden. Muğla’dan Marmaris’e giderken birden doğanın değiştiğini, farklı bir ruh haline büründüğünü hissedersiniz. Etrafınız ormanlarla sarılmaya başlar. sonra kıvrılırsınız Akyaka ayrımından. Dönemeçli yoldan körfeze doğru inerken işte dersiniz tüm bakirliği ile Akyaka ya da Gökova.

Tercih ettiğiniz ya da bizim önerebileceğimiz plajlarımızda gün batımını yakalamak için öğle saatlerinde hazırlıklarımıza başlıyoruz. Sürpriz evlilik teklifi organizasyonunuz için, planladığımız saatten önce kırmızı halınız, denizci fenerleriniz, yer volkanlarınızla bir yol haritası oluşturuyoruz. Mumlar, kandil lambaları ve dekoratif taşlarla süslenen masanız, çiçeğiniz, şampanyanız, müziğiniz, yönlendirme panolarının üzerinde yer almış size özel isimler, plajda evlilik teklifi konsepti için özel süsleme dekorlarınız ve diğer tüm detaylar siz ve sevgiliniz için ekibimiz tarafından eksiksiz hazırlanıyor. Gün batımı yaklaşırken sizinle haberleşip hazırız onayını veriyoruz ve gelmenizi bekliyoruz. Gökova ‘nın güzel plajı, karşınızda deniz ve denize ulaşana kadar size özel hazırlanmış dekorun içinde, müzik eşliğinde sevgilinizle yürümeye başladığınızda tüm detaylar, sevgilinizin heyecanı evlilik teklifi organizasyonu ekibimiz tarafından fotoğraf ve video ile kaydediliyor. Dalga sesleri eşliğinde unutulmaz bir akşam geçirmeniz için profesyonel ekibimizle her zaman yanınızdayız. Size de bu unutulmaz plajda ve kumsalda evlilik teklifi organizasyonunun keyfini çıkarmak kalıyor.

Akyaka evlilik teklifi organizasyonu paketi içeriğinde saydığımız tüm hizmetler, pakete dahildir. İçerikte bulunan hizmetler için ekstra bir ücret talep edilmez. Pakete ekleme çıkarma yapabilirsiniz. Paket içeriğine eklemek istediğiniz hizmetler ekstra ücrete tabidir.
Sizler için Akyaka evlilik teklifi organizasyonu  paket içeriğine dahil edilebilecek hizmet önerilerimiz;

 

  • Havai fişek gösterisi
  • Palyaço ile hediye servisi
  • VIP araçla transfer hizmeti
  • Özel ekstra dekorlar
  • Barkovizyon gösterisi
  • Ekstra fotoğrafçı
  • Ekstra kameraman