Alaçatı Değirmenlerde Evlilik Teklifi Organizasyonu Paketi

Alaçatı Evlilik Teklifi Organizasyonu Paketi

Yaz, kış fark etmez. Çeşme her mevsim güzel. Biz de bunu bildiğimizden, Çeşme’nin en güzel yerlerinden birinde, Alaçatı’da tarihi yel değirmenlerinde bir keşfe çıktık. Mutlu çiftlerimizi daha da mutlu etmek, hayatlarının beraber yaşlanacakları evresine adım atacakları, bu önemli günü unutulmaz kılmak adına Alaçatı Değirmenlerde evlilik teklifi organizasyonu paketi için her detayı düşündük. Onlar için gün batımının muazzam manzarasının eşlik ettiği tarihi yel değirmenlerinin nostaljik atmosferiyle süslenmiş harika bir ortam yaratıyoruz.

Ekibimiz ile sürekli olarak yeni mekanlarda keşif yapıyor ve en güzel evlilik teklifi yapılacak mekanları belirliyoruz. Bu kez de çiftlerimizin en mutlu günlerinde, her zaman hatırlamak isteyecekleri ve yüzlerinde mutlulukla dönüp bakacakları fotoğraflarının fonunda tarihi yel değirmenleri yer alsın istedik. Gün batımında çekimler yaptık ve ortaya çıkan sonuç muazzamdı. Sizler için, mutlu çiftlerimiz için yepyeni bir evlilik teklifi paketi oluşturduk. Alaçatı Değirmenlerde Evlilik Teklifi Organizasyonu paketini biz çok sevdik, sizlerin de çok seveceğinizden eminiz.

Alaçatı Değirmenlerde Evlilik Teklifi Organizasyonu Paketi İçeriği

  • Kırmızı Halı: Tarihi yel değirmenlerinin eşsiz manzarasına doğru eş adayınız ile kırmızı halının üzerinde yürüyorsunuz.
  • Denizci Fenerleri: Kırmızı halının iki yanına sağlı sollu, düzenli aralıklarla yerleştirilen denizci feneri dekorları, tarihi yel değirmenleri ile harika bir uyum yakalıyor ve organizasyonu güzelleştiren unsurlar arasına giriyor.
  • Uzaktan Kumanda ile Ateşlenen Yer Volkanları: Eş adayınız ile birlikte kırmızı halıda yürürken, yürüyüşünüze senkronize olarak uzaktan kumanda ile ateşlenen yer volkanları bu özel gününüze ışıltı katacak.
  • Bistro Masa: Kırmızı halının ucunda sizi bekleyen üzeri kalpli dekorlar ile süslenmiş bir bistro masa.
  • Şampanya ve Kadehler: Masanızda sizler için özel olarak şampanyanız ve dekoratif bir şekilde yerleştirilmiş kadehleriniz bekliyor olacak.
  • Çiçek Buketi : Organizasyonun sonunda eş adayınıza hediye etmeniz için özel olarak hazırlanmış gösterişli bir çiçek buketi.
  • Benimle Evlenir Misin Pankartı: Kırmızı halının sonunda sizleri bekleyen, sevdiğinizin gördüğü anda şaşkınlığını gizleyemeyeceği kocaman bir “Benimle Evlenir Misin?” yazılı pankart.
  • Ses Sistemi ile Size Özel Şarkınız: Sevdiğiniz ile el ele sizin için özel olarak hazırlanmış bu muhteşem atmosfere doğru yürürken çalmaya başlayacak o güzel notaları siz seçiyorsunuz. İlk gelişinizden, diz çöktüğünüz ana ve hatta edeceğiniz ilk dansa kadar istediğiniz her önemli an için müzik listeniz isteklerinize göre hazırlanıyor. Özel olarak tercih ettiğiniz bir şarkı yoksa, sizler için en güzel müziklerden oluşan bir liste oluşturuyoruz.
  • Fotoğraf ve Video Çekimi: Bu unutulmaz gününüzü ölümsüzleştirmek için organizasyon alanına geldiğiniz ilk andan itibaren profesyonel kameramanımız en güzel görüntülerinizi yakalayacak. Sevdiğinizin yüzünüzdeki şaşkınlık doğal takip fotoğraf çekimi ile fotoğraflanacak.
  • Size Özel Video Klip:Profesyonel kameramanlar ve yüksek çözünürlüklü kameralar ile kaydedilen eş adayınız ile birlikte en mutlu anlarınız, fonda en sevdiğiniz şarkı ile kurgu ve montajı yapılarak özel bir video klip haline getiriliyor. Yıllar sonra bile tekrar tekrar izleyeceğiniz bu harika video klibi size 20 gün içerisinde teslim ediyoruz.

Alaçatı Değirmenlerde Evlilik Teklifi Organizasyonu Senaryosu

Eş adayınızla beraber bir Çeşme turu yapmayı teklif edin. Her şeyden habersiz olan sevdiğinizi Alaçatı Tarihi Yel Değirmenleri’ne doğru getirin. Değirmenlere giden o tatlı yokuşu el ele tırmanırken sizi uzaktan gören ekip arkadaşlarımız fotoğraflarınızı çekmeye başlayacaklar. O çok sevdiğiniz şarkının sesi yükselecek.

Sevdiğiniz kişinin açılan “Benimle Evlenir Misin?” pankartını gördüğünde yüzündeki şaşkınlıkla karışık o güzel ifadeyi yıllarca unutamayacaksınız. Evlilik teklifinizi yapacaksınız ve bütün o mutlu anlarınız kamera kaydına alınacak, fotoğraflarınız çekilecek. Bistro masanızda sizi ve sevdiğinizi bekleyen şampanyanızı patlatacak ve keyifle yudumlayacaksınız. En güzel müzikler eşliğinde ve Alaçatı’nın muhteşem atmosferinin yarattığı romantik ortamda unutulmaz anlar yaşayacaksınız.