Anlık Özel Efektler

Anlık Özel Efektler

Anlık Özel Efektler

Anlık özel efektler evlilik teklifi sırasında gökyüzünü süsleyen en şık süslemelerden biridir. Anlık özel efektlere genelleme yapılarak havai fişek denilmekte ve öyle algılanmaktadır. Havai fişekler ateşlendiğinde gökyüzüne çıkar ve gökyüzünde patlar. Anlık özel efektlerse gökyüzüne çıkarken patlar. Arasındaki en büyük fark gökyüzünde patlama zamanlamaları ve şekilleridir.

Evlilik Teklifi Organizasyonunda Anlık Özel Efektler

Evlilik teklifi organizasyonun mekan uygunluğuna, sizlerin isteğine göre anlık efektler ve havai fişekler aynı anda kullanılabilmektedir. Havai fişek gökyüzüne çıkıp patlayana kadar ki gökyüzü boşluğunu anlık efektlerle doldurarak görsel bütünlük sağlanmaktadır. Ya da istenirse sadece anlık özel efektler kullanılarak birbirinden farklı şekillerle görsel şölen sağlanır. Organizasyonun en özel anlarınızın kanıtı olan fotoğraf ve video kayıtlarında en can alıcı arka planlar anlık özel efektlerle sağlanmaktadır. Anlık efektler ateşlendiği andan itibaren yanarak gökyüzüne yükseldiği için fotoğraf ya da video çekimlerinde arka fonu ışıl ışıl süslemektedir.

Anlık özel efektler Ateşleyici Yeterlilik Belgesi’ne sahip lisanslı uzman ekibimiz tarafından yapılmaktadır. Organizasyon öncesinde gerekli yasal izinler alınarak kaliteli ve güvenli gökyüzü şöleni sağlanmaktadır.

Comments are closed.