Tarihi Asansör’de Evlenme Teklifi Paketi

Tarihi Asansör’de Evlenme Teklifi Paketi

İki cadde arasındaki ulaşımı kolaylaştırmak amacıyla yaptırılan Asansör, Türkiye’de bu amaçla yapılan tek, dünyadaki ise sayılı örnekler arasında yer alıyor.

Dünya’nın en romantik noktalarından biri olan Tarihi Asansör, evlilik teklifiniz için mükemmel bir nokta olabilir. Sevgilinizin hiç beklemediği bir anında önünde diz çökerek yapacağınız ilan-ı aşk hamlesine bütün İzmir halkı tarafından alkışlanacağına hiç şüpheniz olmasın.

Evlilik teklifiniz kabul edilirse (ki bu atmosferde kim hayır diyebilir?) Böylelikle hem aşkınızı mühürler hem de bir gün çocuklarınızla kahve içmeye birlikte geleceğinizin sözünü vermiş olursunuz…

İzmir’in minnacık kurtarılmış bir bölgesidir aslında sokakları ve tarihi yapısıyla Asansör. Sevimlilikten ve huzurdan geçilmeyen ufacık tefecik, biricik sokağı. Asansöre çıktıktan sonra dönüşte herhangi bir kafede bütün bu bahsettiğim huzur ve sevimliliğin dibine vurulabilir insan.

Hele bir de aşıksa, abartıp fonda çalan güzelim müziklerle de film karesi duygusallığında hissedilebilir. Zira bu minicik sokakta bu hisse neden olabilecek alabildiğine tarihi doku, az insan, sükûnet ve başka bir zamana aidiyet hissi çok yoğun.

Tarihi Asansör’de Evlenme Teklifi Paketi

Evlilik teklifi organizasyonu senaryoları hayallerimize göre çoğaltılabilir, farklı boyutlar kazanabilir. Kız arkadaşınızı bir şekilde Mithatpaşa cadddesi’ne yani  Dario Moreno sokağına getiriyorsunuz. Tarihi asansörü görmek veya bir arkadaşınızla onu tanıştırmak bahanesi ile orada bir kafede çay içmek istediğinizi söyleyebilirsiniz.

Biz sizden dakikalarca önce alanda bulunup bu muhrteşem günü sizler için hazırlıklarımızı tamamlamış olacağız. Kırmızı halının başındayken ekibimiz kalp şeklinde uçan balon buketimizi sevdiğiniz kişiye verecek. Ve böylece otantik masal kıvamında evlenme teklifi organizasyonunuz başlayacak.

Kırmızı halının üzerinde yürümeye başladığınız andan itibaren, kız arkadaşınız için daha önceden kafa kafaya verip kararlaştırdığımız şarkı başlayacak. Müzik, alkışlar, yanan yer volkanları ve denizci fenerleri eşliğinde yürüyeceksiniz. Halının sonunda sizin için hazırlanmış, çiçek ve şampanya ile süslenmiş bir masa olacak. Tam arkasında da günün en önemli sorusu “Benimle evlenir misin?” yazılı bir pankart. Kırmızı halının ortasına yaklaştığınızda dizlerinizin üzerine çöküp o soruyu sorduğunuz anı, mutluluğunuzu paylaşacak insanlar etrafınızı saracak. Sizleri çılgınca alkışlayacaklar. Unutulmaz anlar yaşayacaksınız. Size verdiğimiz balonlarımızı gökyüzüne salıp, yavaş yavaş süzülerek, gözden kayboluşlarını tarihi asansörün altında birbirinize sarılarak izleyeceksiniz.

Tarihi Asansör’de Evlenme Organizasyonu Paketi İçeriği

Özel Dekor Ve Süsler: Kırmızı halının iki yanına özenle yerleştirilmiş denizci fenerleri, bu fenerlerin içine yerleştirilmiş mum veya kandil lambaları. Masanın üzerinde üretilmiş kalp şekilli süslemeler. Sevdiğinize özel olarak hazırlanmış bir buket çiçek.

Ses Sistemi İle Özel Şarkınız Ve Jeneratör: Ses sistemimiz bir adet aktif kabin ve müzikten oluşur. Elektrik enerjisi, uzak bir köşeye kurulmuş jeneratör ile sağlanır.

Uzaktan Kumanda İle Ateşlenen Yer Volkanları: Yer volkanlarının iki çeşidi bulunuyor. Manuel olanlar el ile yakılıyor. Fakat biz özellikle uzaktan kumandalı olanı tercih ediyoruz. Yer volkanlarının ateşlenme anını sizin yürüyüşüne senkronize olarak ayarlayabiliyoruz. Uzaktan müdahale ile yakıldığı için video çekimi sırasında kamera açışına girerek oluşabilecek kötü görüntüye engel olmuş oluyoruz.

Bistro Ve Kırmızı Halı: Çiftimizin el ele beraber yürüyebileceği bir kırmızı halı seriyoruz ve kırmızı halının ucuna lüks görünümlü streç örtülü bistro masamızı yerleştiriyoruz. Masamızı özel olarak süslüyoruz.

Uçan Balon Ve Pankart: Çiftimizi kırmızı, kalpli uçan balonlarımız ile karşılıyoruz. “Benimle evlenir misin?” yazılı pankartımızı yürüyüş yolunun sonunda görünebilecek bir şekilde açıyoruz. Pankartımızın boyutları özel olarak tasarlanmıştır ve arkasında tutan kişiler hiçbir şekilde görünmezler, böylece kusursuz bir görüntü sağlanır.

Şampanya Ve Kadehler: Bistro masamızın üzerinde sizi bekleyen bir adet şampanya oluyor. Bu şampanya şişesinin üzerinde de “benimle evlenir misin?” yazılı sticker mevcut. Kadehler de masanın üzerine estetik bir şekilde yerleştiriliyor.

Fotoğraf Çekimi: Özel, en son teknoloji ekipmanlar ile doğal takip fotoğrafları çekiyoruz. En özel anlarınızı yakalamaya gayret ediyoruz. Daha sonra bu fotoğrafları size teslim ediyoruz.

Profesyonel Kamera Kaydı: Bu iş için özel bir ekiple çalışıyoruz. Videoların istenen kaliteye ulaşması için özel bir çaba sarf ediyoruz. Organizasyonun en başından sonuna kadar her anınızı kamera çekimi ile kaydediyoruz.

Size Özel Kurgu Ve Montajlanmış Video Klip: Organizasyon sırasında çektiğimiz görüntüleri kurgulayıp ve montajlayarak size özel bir video klip haline getiriyoruz; daha sonra size teslim ediyoruz.