Ayvalık Teknede Havai Fişek Eşliğinde Evlilik Teklifi Organizasyonu

Ayvalık Teknede Havai Fişek Eşliğinde Evlilik Teklifi Organizasyonu

Ayvalık Teknede Havai Fişek Eşliğinde Evlilik Teklifi Organizasyonu; başta Cunda olmak üzere adaları, manastırları, kiliseleri, eski evleri, zeytinyağı, memleketimin tartışmasız en iyi mezeleri, mavi bayraklı koyları, ballı şarapları, envayi çeşit deniz ürünleri ile eski zaman ile şimdiki zaman arasındaki köprüyü, yakın geçmişten farklı medeniyetlerin izlerini görüp deniz kokan tatil yapabileceğin, inanılmaz doğal güzellikleri olan ve rakı-roka-balık; Ayvalık dörtgenini tamamlayan güzide kuzey beldemizdir. Turaç bey İngiltere’de telefonla ulaşmış, Ören’de yaşayan kız arkadaşı Ceyda hanım için sürpriz ötesi bir evlilik teklifi organize etmek amacı ile bizlere ulaşmış ve bilgi almak istemişti. Tamamıyla sürpriz olacak evlilik teklifi organizasyonu için kendisine detaylı bilgi verebilmek için WhatsApp üzerinden daha önceden Ayvalık’ta yapmış olduğumuz organizasyonların detaylarını video kliplerle destekleyerek Turaç beye ilettik. Ayvalık teknede havai fişek eşliğinde evlilik teklifi organizasyonu, Ayvalık kumsalda evlilik teklifi organizasyonu, Ayvalık restoranda evlilik teklifi organizasyonu, Ayvalık butik otelde evlilik teklifi organizasyonu gibi önceden yapmış olduğumuz evlilik teklifi organizasyonlarının sunumu yaptık. Turaç bey, Ceyda hanım için Ayvalık teknede havai fişek eşliğinde evlilik teklifi organizasyonu ile ilgili olanı çok beğendiğini ve tarihini belirterek rezervasyon yapmamızı rica etti. Bizler de İzmir Organizasyon ekibi olarak tamamıyla sürpriz olacak Ayvalık teknede havai fişek eşliğinde evlilik teklifi organizasyonu için kafa kafaya verdik ve organizasyonu detaylandırdık. Ayvalık teknede evlilik teklifi organizasyonu için teknik detaylar ve takvim çok önemliydi en ince ayrıntısına kadar çalışmalarımıza başladık.

Ayvalık Teknede Büyüleyici Evlilik Teklifi Organizasyonu Hazırlıkları

 İzmir Organizasyon ekibi olarak gündüz saatlerinde Ayvalık’ta organizasyonun alt yapısını oluşturabilmek için yollara düşmüştük. Ayvalık teknede evlilik teklifi organizasyonu için günümüz gelip çattığında Turaç bey oldukça heyecanlıydı ve sabah erken saatlerde kendisiyle gün boyu iletişim halinde kalacak olan ekip arkadaşımız ile detayların üzerinden geçildi. Teknenin çok süslemesi olmayacaktı. Çünkü gelin adayımız Ceyda hanım arkadaşlarının iş birliği ile tekneye sadece yemek yemek amaçlı geldiğini biliyordu. Teknenin belirli yerleri kırmızı tüller ve kalpli balonlarla süslendi. Teknenin içerisindeki masa, kalabalık bir grup için vakit geçirmesi için itinayla düzenlendi. Masaya, suplalar, çerez tabakları, cips tabakları, meyve ve peynir tabakları yerleştirildi. Parlak kırmızı boncuklarla dekoratif bir şekilde süslenen romantik masamıza, konsepti tamamlaması için etrafa ve minik mum dekorlar koyduk. Kurutulmuş beyaz gül yaprakları yerlere ve masamıza serpildi. Ceyda hanım için özel olarak şişirilen beyaz parlak uçan balonlarımız kendisine takdim edilmek üzere hazırlandı. Genç çiftimizin ve arkadaşlarının beyaz şarapları, soğutulmuş içeceği ve kadehleri masada yerlerini aldı.  Ayvalık turu boyunca da yanmaya devam edecek olan mumları yakıldı. Ceyda hanım için tasarlanan zebra desenli beyaz kutu gül saklandı daha sonra gelin adayımıza verilebilmesi için. Ardından değişik bir tarz yakalayabilmek için kemancımız ve heyecanla İngiltere’den heyecanla evlilik teklifi organizasyonunun hayalini kuran damat adayımız Turaç bey de teknenin kamarasına saklandı. Havai fişekler için başka bir teknede çalışmalar ve kontroller yapıldı bir arkadaşımız bizden haber beklemek üzere yerini aldı. Kusursuz bir organizasyon sunabilmek adına son kontroller yapıldı ve eksik kalmadığı fark edilince ekip arkadaşlarımız yerlerine geçti. Böylece heyecanlı bekleyiş başladı.

Havai Fişek Eşliğinde Cunda’da Evlilik Teklifi Organizasyonu

Ceyda hanım arkadaşları ile tekneye yakın bir alana girdiği andan itibaren kamera ve fotoğraf çekimleri gizliden gizliye yapılmaya başlanmıştı. Ceyda hanım ve arkadaşları masada yerlerini aldılar ve teknemiz Ayvalık’ın seri sularına doğru yolcuğa çıkmaya başladı. İlerleyen zamanda çiftimizin iş birlikçi arkadaşları Ceyda hanımı teknenin güvertesine Ayvalık seyri yapabilsin diye hiçbir şey anlamamasına da dikkat ederek çıkardılar. Tam bu esnada Ceyda hanımın arkası dönük şekilde iken birden Turaç bey ve kemancımız sağlı sollu teknenin güvertesine çıktılar ve bir anda Turaç bey Ceyda hanımın önünde elinde tek taş yüzüğü ile belirdi. Beklenilen evlilik teklifini “Benimle Evlenir misin?” sorusu ile gerçekleştirdi. Ceyda hanım İngiltere’de olduğunu zannettiği sevdiği adamı bir anda karşısında görünce ne diyeceğini bilemedi ve göz yaşlarına hakim olamadı. Sadece büyük harflerle “Evet” cevabını verebilen Ceyda hanım Turaç beye uzun uzun sarıldı. Sürekli irtibatta olduğumuz diğer tekneden havai fişekler de atılınca ortaya muhteşem, festival tadında bir evlilik teklifi organizasyonu çıktı. Tüm arkadaşları ve genç çiftimiz tekne çok güzel dakikalar yaşadılar. Şampanyalarını patlatıp, kemancının tınılarına eşlik eden çiftimiz arkadaşları ile bol bol kadeh tokuşturup bu mutlu güne imza attılar. Tüm bu güzel karelerin hiçbir zamanını kaçırmayan fotoğrafçı ve kameraman arkadaşlarımız kayıtlarını aldılar. Bizler de İzmir Organizasyon ekibi olarak Ceyda ve Turaç çiftini tebrik ediyor ve bir ömür mutluluklar diliyoruz.