Beyaz Perdede Animasyonla Evlilik Teklifi Organizasyonu

Beyaz perdede animasyonla evlilik teklifi organizasyonu son yıllarda en çok tercih edilen sürpriz evlilik teklifi organizasyonları arasında ilk sırada yer almaktadır. Çünkü özellikle çiftler kış aylarında buluşma noktalarını sinemada karar verirler. Beyaz perde vakit geçirmek ve sosyalleşmek için oldukça önemli bir lokasyona sahiptir. Dolayısıyla Norveç’te yaşamlarını sürdüren Esma ve Ali çifti için de sinema ayrı bir yer teşkil ediyordu genç çiftimizin hayatlarında. Esma Hanım ile olan mutlu ilişkilerinde olağan dışı bir ritim tutturmak isteyen ve enerjik alt yapıya sahip bir konsept ile evlilik teklifi organizasyonu hazırlamak isteyen Ali Bey İzmir Organizasyon ofisimize WhatsApp numaralarımızdan ulaştı . Bizleri internetten uzun uzun araştırıp inceleyen Ali Bey yapmak istediği evlilik teklifine bir türlü karar verememişti. İzmir Organizasyon ekibi olarak kendisinin ve Esma Hanım’ın neleri sevdiğini sorduk. Ardından evlilik teklifi organizasyonumuza karar verebilmek adına, daha önce üzerine basa basa harikalar katıp, güzel detaylarla imzaladığımız evlilik teklifi organizasyonlarımızı YouTube kanalımızdan izlemesini rica ettik. Teknede evlilik teklifi organizasyonu, kordonda evlilik teklifi organizasyonu, restoranda evlilik teklifi organizasyonu, kumsalda evlilik teklifi organizasyonu, helikopterde evlilik teklifi organizasyonu gibi paketlerimizden derlenmiş olan video ve fotoğraflarımızla görsel bir sunuma yönlendirdik. Ali Bey birbirinden güzel evlilik teklifi organizasyonlarının içinde sinemada beyaz perdede evlilik teklifi organizasyonumuza karar verdi. Kız arkadaşı Esma Hanım’ın filme ve beyaz perdeye olan ilgisinden yola çıkarak kendi hikayelerini bir beyaz perdeye yansıtmaya karar verdi. Böylelikle Esma Hanım’ı kandırmak bu sürpriz evlilik teklifi organizasyonunda Ali Bey için oldukça kolay olacaktı. Ali Bey’i Türkiye’ye geleceği takvimi sorduk ve öncesinden hazırlıklarımızı yaptık. İzmir Organizasyon ofisinde sıcak bir çay eşliğinde tüm detayları konuştuktan sonra çalışmalarımızı hızlandırdık. Sayılı gün çabuk gelip çattı ve saatlerimiz beyaz perdede animasyonla evlilik teklifi organizasyonumuzun ilk hazırlıkları için ekip arkadaşlarımızla depomuzda malzemeleri hazırlamak için buluştuk.

Evlilik Teklifi Organizasyonu Hazırlıkları

Ali Bey’le sinemada evlilik teklifi organizasyonu için başından beri görüşen ekip arkadaşımız kendisiyle o gün de temas içindeydi ve organizasyondan tam üç saat önce yerlerimizi almıştık. Sabah saatlerinde yağmuru sağanak gösteren hava durumu şimdilerde ise kendini güneşe bırakmıştı. İşte tam sinema havasıydı. Ali Bey’in bizlere Norveç’ten ilettiği, kız arkadaşı Esma Hanım’la çeşitli zamanlarda ve yerlerde çekildiği video ve fotoğrafları kurgu montaj ekibimiz ekstra güzel bir melodi ve animasyon filimi eşliğinde bir video klipte buluşturmuştu. Çiftimizin önce istediğimiz video ve fotoğrafları, sadece onlara özel bir tasarım ve klibe dönüştürüp, sinema salonunda izlenmeye hazır özel bir formata dönüştürdük. Bu video klip beyaz perdeye filmin ikinci yarısına başlarken yansıtılacaktı. Ali Bey’den aldığımız tüyolara göre Esma Hanım’ın Türk filmi hayranı olduğunu öğrendik. Salhane’de bulunan İzmir’de çok katlı plazada yer alan, anlaşmalı olduğumuz sinema salonunda tam da genç çiftimize uygun yerli film dalında bir film vizyona daha bir gün önce girmişti. Günler öncesinden yapmış olduğumuz rezervasyon; deri ve rahat koltukları olan bir VIP sinema salonuydu. Genç çiftimizi olağan dışı dakikalar bekliyordu. Yaklaşık otuza yakın uçan balon ve harika güllerle örtüşmüş bir buket çiçek Esma Hanım için kendisine takdim edilmek üzere özenle hazırlanmıştı. Özel çekimlerde 4k görüntüsünü yakalamak ve sinema karanlığında rahat çekim yapmak adına, daha önceden salonda çeşitli görüntüler aldık ve çekimlerimizden emin olup makinelerimizi sinema salonuna kurduk. Ekip arkadaşlarımız inandırıcı olmak, sinema salonunun kalabalık gözükmesi ve gizli çekim kurgu yapabilmek adına filmin ilk yarısını taze çiftimizle birlikte uzak lokasyonlarda filmi izleyeceklerdi. Artık her şey hazırdı. Hatta sinema salonunun giriş deskinde genç çiftimiz için kurgulanan bilet bile. Her şey inandırıcı olmalıydı. Ali Bey’le son kez teyitleştik ve yerlerimizi aldık.

Sinema Perdesine Yansıyan Evlilik Teklifi Organizasyonu

Filmin başlamasına daha on dakika vardı. Genç çiftimiz kapıda el ele göründüler. Ali Bey’in heyecanı gözle görülmeye değerdi. Ali Bey bilet deskine gidip bileti internetten aldığını söyleyip bir numara verdi. Bilet deskindeki görevlide tamamen kurgu olan daha önceden hazırladığımız bilet çıktısını Ali Bey’e uzattı. Esma Hanım kendisine yapılacak olan sinemada sürpriz evlilik teklifi organizasyonundan habersiz Ali Bey’le gülümseyerek sohbet ediyordu. Artık film saati gelmişti ve bizden biri olan sinema görevlisi arkadaşımız elinde fenerle bilete bakarak genç çiftimize yerini göstermişti. İzmir organizasyonu ekibi olarak birbirimizi hiç tanımıyormuşuz gibi faklı dakikalarda birer ikişer filmin gösterileceği salona girdik. Işıklar kapandı ve film başladı. Bu esnada biz de filmi seyreder gibi yapıp hiç renk vermeden genç çiftimizin fotoğraflarını farklı açılardan yakalamaya başladık. İlk yarı bitmişti ve filmin arasına çıkmıştık biz de genç çiftimizin arkasından. On dakika aradan sonra taze çiftimiz tekrar koltuklarındaki yerlerini aldılar. Filmin ikinci yarısı başlamadan değişik film fragmanları ve reklamlar bitmişti. İşte o heyecanlı beklediğimiz sinemada evlilik teklifi organizasyonumuz start almıştı. Önce harika bir müzikle ve Esma Hanım’ın ve Ali Bey’in görselleri beyaz perdeye reklamlardan sonra yansıdı. Esma Hanım’ın şaşkın bakışları gözyaşlarına dönüştü ve gamzelerinden aşağıya doğru süzüldü. “Benimle evlenir misin” yazısı perdeye yansıdığında Ali Bey Esma Hanım’ın elinden tutarak sinemadaki beyaz perdenin önüne getirdi ve önünde eğildi. Daha önceden hazır olan tek taş yüzüğü Esma Hanım’ın parmağına taktı. Esma Hanım’ın “Evet” cevabı hiç gecikmedi. Akabinde birbirine sarılan çift dans etmeye başladılar. Sinema salonunda hazır bekleyen kırmızı uçan balonlarımızı ve çiçek demetini Esma Hanım’a uzatan ekip arkadaşlarımız bu anları video ve fotoğraf kareleriyle ölümsüzleştirdiler. İzmir organizasyon ekibi olarak genç çiftimize ömür boyu mutluluklar dileriz.