Bodrum Teknede Evlilik Teklifi Organizasyonu Paketi

Evlilik Teklifi Organizasyonu

Evlilik teklifi yapmaya karar verdiniz. Eş adayınıza büyük bir sürpriz yapmak istiyorsunuz. Nasıl ve nerede yapacağınıza dair hiçbir fikriniz yok. Merak etmeyin, deneyimli ve yaratıcı ekibimiz ile sizler için oluşturduğumuz evlilik teklifi paketlerimizden bir tanesi mutlaka size göre. Siz de denizi çok sevenlerdenseniz, Bodrum teknede evlilik teklifi organizasyonu paketi içeriğine mutlaka göz atmalısınız.

 

Eş adayınıza, Bodrum’un en güzel marinalarından birinde, ılık bir meltem esintisi eşliğinde, beraber romantik bir yürüyüşe çıkmayı teklif edin. Gerçekleştirmeyi hayal ettiğiniz sürpriz evlilik teklifi organizasyonu için tüm ayrıntıları biz, sizler için düşündük. Her şeyden habersiz eş adayınız, sizinle romantik bir yürüyüşe çıkacak. Evlilik teklifi yapacağınız marinaya yaklaştığınız anda isimleriniz tekneden anons edilecek. Sevdiğiniz neler olduğunu anlayamadan, kendini kırmızı halıda yürürken bulacak. Ateşlenen yer volkanlarının muhteşem atmosferi eşliğinde evlilik teklifinizi yapacaksınız. Sizin şarkınız, fonda size eşlik ediyor olacak. Sonrasında da eşsiz deniz havası eşliğinde bir tekne gezintisi sizi bekliyor. Unutmayın ; hava koşulları her an değişebilir. Lüks yelkenli teknelerimizin profesyonel kaptanları ve görevlileri, organizasyon öncesi sizi hava koşulları konusunda bilgilendiriyor.

Bodrum Teknede Evlilik Teklifi Organizasyonu Paketi Senaryosu

Eş adayınızla el ele romantik bir yürüyüş yapacaksınız. Sizinle günler öncesinden her şeyi konuşup planlayacağız. Hiçbir ayrıntıyı atlamadan hazırlıklarımızı gerçekleştireceğiz. Organizasyon sorumlularımız sizinle her an irtibat halinde olacak. Evlilik teklifinizi gerçekleştireceğiniz marinaya yaklaştığınızda tekneden isimleriniz anons edilecek, o an sevdiğinizin yüzündeki şaşkınlık görülmeye değer. Bu anı hep hatırlamak istediğinize eminiz. Merak etmeyin, bugüne dair tüm anılarınız profesyonel kameramanlarımız tarafından kamera kaydına alınıyor olacak. Anons ile birlikte marinaya doğru yürümeye başlayacaksınız. İşte o an müzik sizin çalmaya başlayacak. Fonda en sevdiğiniz şarkı, yanınızda sevdiğiniz kişi, ayaklarınızın altında kırmızı halı…

Kırmızı halının etrafına dekoratif denizci fenerleri yerleştirilmiş olacak. Bu denizci fenerlerinin içine yerleştirilen kandil lambaları ile romantik bir ışıklandırma gerçekleştirilecek. Böyle bir atmosfer eşliğinde kırmızı halıda sevdiğiniz ile yürüyeceksiniz. Yürüyüşünüze senkronize olarak uzaktan kumanda ile yer volkanları ateşlenecek. Yer volkanlarının ışıltıları eşliğinde, diz çöküp sevdiğinize o anlamı soruyu yönelteceksiniz. Bu sürpriz evlilik teklifi anında verdiği o güzel tepkileri, gözlerindeki mutluluğu ve çok daha fazlasını doğal takip fotoğraf çekimlerimiz ile yakalayacağız. “Evet” cevabını aldıktan sonra, bu güzel günü kutlamak için Bodrum’un maviliklerinde harika bir tekne gezintisine çıkacaksınız.

Bodrum Teknede Evlilik Teklifi Organizasyonu Paketi İçeriği

 • Özel Dekor ve Süsler: Eskitilmiş ahşap denizci fenerleri, marinaya, tekneye giden yola 2 sıra halinde karşılıklı olarak yerleştirilerek yürüyüş yolu oluşturulur. Yürüyüş yolunda denizci fenerlerine, havanın ve saatin uygunluğuna göre kandil lambaları veya kırmızı kalın mumlar yerleştirilir. Teknenin kamarasına giden ön güvertede bulunan dümen gibi çeşitli alanlar uçan balonlar ve kırmızı tüller ile süslenir. Kamara bölümündeki masanıza giden yola, kırmızı küçük dekoratif denizci fenerleri yerleştirilir. İçleri led mumlar ile ışıklandırılır. Kamaranın özel bölümlerine kırmızı taşlarla ve suyla dekore edilen cam fanuslar yerleştirilir. Teknenin kamarasının çeşitli bölümlerinde keçe malzemeden eros, kalp, love yazısı gibi şekillerde çeşitli süslemeler kullanılır. Strafor harflerden oluşturulan “Benimle evlenir misin?” yazısı kamaraya yerleştirilir.
 • Ses Sistemi ile Özel Şarkınız: Teknenin ön güvertesinde, dümenin bulunduğu bölüme yerleştirilen aktif kabinimizden ( ses sistemi ), dizüstü bilgisayar ya da harici bellek yardımıyla organizasyon öncesinde belirlediğimiz size özel şarkı çalar. Eğer özel bir şarkı listesi belirtmediyseniz, organizasyon ekibimiz, tecrübeleri ve zevkleriyle sizin için özel bir şarkı listesi hazırlar.
 • Kırmızı Halı: Tekneye giden yürüyüş yoluna serilir. Sevdiğiniz kişinin ve sizin kendinizi özel hissetmeniz içindir.
 • Uçan Balon: İçerisi helyum gazıyla doldurulmuş standart 12 inçlik kırmızı balonlardır.
 •  Size Özel Atıştırmalıklar: Teknede sizin için hazırlanmış ve süslenmiş masanızda özel dekoratif objelerle birlikte yer alan cips ve çerez, şampanya ve kadehlerinizle birlikte sunulur.
 • Şampanya Ve Kadehler : Üzerinde ‘Benimle Evlenir Misin’ stickerları bulunan alkollü ve alkolsüz olmak üzere ayrılan şampanyanıza, zarif ve şık şampanya kadehlerimiz eşlik eder.
 • Profesyonel Kamera Kaydı : Her biri alanında uzman video kamaremanlarımız, organizasyonun başından sonuna kadar en özel anlarınızı doğal takibe alacaklardır. Çekilmiş olunan ham video görüntüleri, profesyonel video klibiniz için kullanılır.
 • Fotoğraf Çekimi : Fotoğrafçımız, organizasyonun başından sonuna kadar özel anlarınızın doğal takibini yapacaklardır. Fotoğraflar düzenlendikten sonra, organizasyon gününden itibaren 1 hafta içinde teslim alabilirsiniz.
 • Size Özel Montajlanmış Video Klip : Sizin seçtiğiniz müziğin arka planda çaldığı, o özel gününüze ait en özel video görüntülerinizin, profesyonel bir şekilde kurgulanıp montajlandığı video kliptir. Organizasyon gününden itibaren 1 ay içinde ( yoğunluk dönemine göre en erken 20 gün ) teslim alabilirsiniz.
 •  Bodrum Turu : Evlilik teklifinden hemen sonra, Bodrum’un eşsiz maviliklerinde tekne turu gerçekleştiriyorsunuz.

*Bodrum teknede evlilik teklifi paket içeriğinde saydığımız tüm hizmetler, pakete dahildir. İçerikte bulunan hizmetler için ekstra bir ücret talep edilmez. Pakete ekleme çıkarma yapabilirsiniz. Paket içeriğine eklemek istediğiniz hizmetler ekstra ücrete tabidir.

**Sizler için Bodrum teknede evlilik teklifi paketi içeriğine dahil edilebilecek hizmet önerilerimiz;

 • Havai fişek gösterisi
 •  Palyaço ile hediye servisi
 •  VIP araçla transfer hizmeti
 •  Özel ekstra dekorlar
 •  Barkovizyon gösterisi
 •  Ekstra fotoğrafçı