Bodrum’da Evlilik Teklifi Organizasyonu

Bodrum’da Evlilik Teklifi Organizasyonu

Bodrum’da Evlilik Teklifi; Romantik bir atmosfer için gerekli olan her şey bir arada.  Deniz, yakamoz, kum… İzmir Organizasyon yine yaratıcılığın konuşturup romantizm dozunu arttırdı. Bodrum sahilde evlilik teklifi organizasyonu için ekip oluşturuldu, yetenekli dokunuşlarla canla başla çalışmaya başlandı.  Bizlere internet yolu ile ulaşan İstanbul’da yaşayan Atakan Bey  ile  taze gelin adayı Filiz Hanım’a kurgulanan Bodrum’da sürpriz evlilik teklifini ayrıntılı şekilde konuştuk. Atakan Bey eş adayı Filiz Hanım için yaratıcılığını ekip arkadaşlarımızın değişik fikirleriyle buluşturdu. Ortaya  harika bir atmosfere sahip, mis gibi deniz havasını içinde barındıran Bodrum un en güzel koylarından biri Koyun’da karar kılındı.  Atakan Bey organizasyonlarımız hakkında bilgilendirildi, detaylar konuşuldu. Gelin adayımız  Filiz Hanım’a sürpriz evlilik organizasyonun tüm planlamaları yapıldı ve Bodrum’a doğru yola çıkıldı.

Bodrum Sahilde Evlilik Teklifi Hazırlıkları

Bodrum’da Evlilik Teklifi Organizasyonu saatinden çok çok önce yerimizi aldık. Bodrum sahilde evlenme teklifi organizasyonu  için kullanılacak tüm ekipmanlar  ve çiftimize büyülü anlar geçirtmenin en önemli unsuru müzik için profesyonel ses sistemlerimiz kuruldu. Çiftin organizasyon alanına beraber geleceği zodyak hazırlandı.  Süslenen romantik ortam, soğuk sandviçler ve şampanya ile bezendi. Ayak bastığımız Bodrum en güzel koylarından biri ise gecenin görselliğine görkem katmak için deniz fenerlerinin arasına yer volkanları yerleştirildi. Ardından çiftimizin bu özel gününe yakışan  kırmızı halımız serildi. Çiftimizin yemek yiyeceği masanın ambiyansına ve görselliğine uygun gazebomuz kuruldu. Hazırlanan  gazebomuz, akşamın romantikliğine romantiklik katacak minik ışıklandırmalar ve kırmızı tüller ile süslendi. Gazebo altına kurulan masamız, kırmızı örtü üstüne serilen jüt ile hareketlendirildi ve supla üstüne tabak düzeni yapıldı. Katlı meyve tabağı, soğuk peynir tabağı, cips ve çerez tabağı ile süslendi. Önceden soğutulmuş şampanyamız ve kadehlerimiz yerleştirildi. Masamız kalp objelerle ve incilerle detaylandırıldıktan sonra heyecanlı bekleyiş başladı.

Bodrum Sahilde Zodyaklı Evlenme Teklifi

Sürprizden bihaber olan Filiz Hanım, Torba Limanı’nda arabadan iner inmez Atakan Bey’le el ele özenle hazırlanan Zodyak’a bindiler.  Bodrum sahilde evlilik teklifi için Bodrum’un en güzel koylarından birinde yaklaşan çiftimizin heyecanı arttı. Romantik çiftimiz el ele kıyıya yanaşırken yer volkanları aniden patladı. Ekip arkadaşımızı karşısında gören Filiz Hanım şaşkına döndü. Şaşkınlığı, heyecanı ve sevinci kelimelerle anlatılmaz bir halde Atakan bey’in boynuna sarıldı. Ardından çiftimiz kırmızı halıya yöneldi, Atakan beyin kendi şarkıları olarak bize bildirmiş olduğu melodi ve deniz fenerleri eşliğinde masalarına yürüdü. Masaya geçmeden Atakan Bey diz çöktü ve evlilik teklifini yaptı. Sevinç ve heyecan içinde “evet “diyen Filiz Hanım’ın, Atakan Bey ile bir ömür boyu sürecek mutluluğu görülmeye değerdi. Ardından genç çift masalarındaki şampanyayı patlattı ve dans ettiler. İlerleyen dakikalarda baş başa kalıp sohbet eden, çalan romantik müzikler eşliğinde  kırmızı balonları uçurarak gökyüzüne mutluluklarını taçlandırdılar. Bir çift için daha mutlu sonla biten Bodrum’da kumsalda evlilik teklifi organizasyonumuzu gerçekleştirmiş olduk böylelikle. Genç çiftimize bir ömür boyu mutluluklar diliyoruz.

Bookmark the permalink.

Comments are closed.