Bodrum’da Havai Fişek ile İskelede Evlilik Teklifi Organizasyonu

İskelede Evlilik Teklifi Organizasyonu

Bodrum’da Havai Fişek ile İskelede Evlilik Teklifi Organizasyonu; loş ışıklar etrafında yeni ayın, denizin mavisi ve eşsiz bir dekorda evlilik teklifi organizasyonu. Keman eşliğinde “İyi Ki Doğdun” nağmeleri ardından gelen evlilik teklifi organizasyonu ve daha niceleri. Kumsalın ince kumuna tezat ahşap bir iskele. Muhteşem bir Bodrum akşamı ve retronun geçmişini yansıtan günümüz manzaraları. Yine muhteşem dakikalara imza atmanın haklı gururunu bir kez daha yaşadık İzmir organizasyon ekibi olarak. Tarkan bey bizlere İstanbul’dan telefonla ulaştı. İnternet sitemizden izlediği bir çok evlilik teklifi organizasyonu paketini çok beğendiğini belirtip kararsız kaldığını anlattı. Hayallerini yakın bir arkadaşının mekanında Doğum Günü Organizasyonu İle Başlayan Bodrum’da Evlilik Teklifi Organizasyonu ile yakalamak isteyen Tarkan bey, kız arkadaşı Gamze hanıma değişik bir dekor ile evlilik teklifi organizasyonu yapmak istediğini dile getirdi. Bizler de kendisine Retro ve vintage in iç içe geçen güzelliğini yansıtmaya çalıştık. Önce Tarkan beye daha önceden yapmış olduğumuz dekorlarla ilgili görüntü gönderdik. Hafta sonu için kız arkadaşı Gamze hanıma bir sürpriz yaparak İstanbul’dan Bodrum’a geleceğini belirten Tarkan Bey, organizasyonun Bodrum’da olmasını istedi. Buradan hareketle Tarkan Beye Bodrum’da kumsalda evlilik teklifi organizasyonu, Bodrum’da Restoranda Evlilik Teklifi Organizasyonu, Bodrum’da Teknede evlilik Teklifi organizasyonu, Bodrum’da butik otelde evlilik teklifi organizasyonu gibi evlilik teklifi organizasyonlarımızdan bahsettik kendisine. Tarkan bey bu sürpriz evlilik teklifi organizasyonuna yakın bir arkadaşının mekanını dahil olacağını belirtip, Bodrum’da farklı bir organizasyon yapmak istediğini belirtti. Senaryomuzu hazırlayıp kendisine bir sunum yaptık ve ortaya Bodrum’da Havai Fişek ile İskelede Evlilik Teklifi Organizasyonu çıktı.Değişik bir tarz olmasını özellikle belirten Tarkan bey için İzmir organizasyon ekibi olarak Bodrum’da Havai Fişek ile İskelede Evlilik Teklifi Organizasyonu ile ilgili çalışmalara başladık. Zamanımız az Bodrum’da Havai Fişek ile İskelede Evlilik Teklifi Organizasyonu ile ilgili detaylar çoktu.

Vintage Desenlerle İskelede Evlilik Teklifi Organizasyonu Hazırlıkları

Doğum Günü Organizasyonu İle Başlayan Bodrum’da Evlilik Teklifi Organizasyonu; için yaklaşık 4 saat önce kurulum alanımıza gelmiştik. Önce uzun bir yol oluşturduk kütük dekorlarla. Tarkan bey yolda kesinlikle kırmızı halı istemiyordu. Yassı kütüklerin içine sarı kandiller yakılıp koyuldu. Uzun bambu yürüyüş yollarına led ışıklandırma koyarak ışık sistemini arttırıp, dekorasyonu güçlendirdik. Ardından koltuk dekorların kurulumu yapıldı. Alanın ölçüsü hesap edilip iki farklı dekorun iç içe girmesi için saman balyalar kullanıldı. İki berjer koltuğun yanına konuşlandı. Saman balyaların üzerine etnik desen kökenli çerçevelerle Gamze ve Tarkan çiftinin resimleri konuldu. Ardından eskitilmiş küçük bir konsol berjerlerin arasında yer buldu. Dekorasyon özenle seçilmişti. Çevirmeli eski bir telefon ve çeşitli retro görüntüler aldık. Bu dekorun karşısına oymalı bir koltuk dekor daha oluşturduk. Öte tarafta denize yakın konuşlanmış bir retrospektif bir dekorun yapımına başladık. Çıtır çiçekli bir koltuk dekorasyonunun içine, minik eskitilmiş bir konsol esintisi ortaya koyduk. Akabinde genç çiftimizin resimleri decotown tekniği kullanılarak vintage usulü çerçevelerde yerini aldı. Genç çiftimizin isimlerinin, organizasyon gününün tarihinin ve hatta doğum günü notunu belirten bazı yazılar yazdık. Çünkü Gamze hanım bunun bir doğum günü organizasyonu olduğunu zannetmeliydi önceleri evlilik teklifi organizasyonu bu sürprizin en son perdesiydi. Özel bir çerçeve daha deniz taşlarının üzerine yerleştirildi dantel detaylarla. Sarı ve hardal rengin esintilerine zıt rengarenk bir ahenk kullanma arzusunda olan ekip arkadaşlarımız dekoratif çiçeklerle ışığı ve görseli canlandırdı. Bu dekorda en büyük paydayı ise Tarkan beyin Gamze hanıma hazırlamış olduğumuz atıştırmalıkların sehpası oluşturdu. Mevsim meyveleri bezeli kütük meyve tabağımıza değişik figürlü peynirlerimizin lezzeti eklendi. Bu retro dekora bir de eskitilmiş merdiven eklenince ortaya şahane bir tablo çıkmış oldu. Akabinde masaya yaklaşık yirmi metre uzaklığa ses sistemi kuruldu ve görüntü kirliliği yansıtmamak adına kamufle edildi. Daha sonra ses sisteminin kabinleri yemek sehpasına belirli bir mesafeye yerleştirildi. Işık da önemliydi genç çifti gölgelememek adına oluşturulan özel ışık ve renk sistemi de ekip arkadaşlarımızın ve profesyonel kamera ve fotoğrafçımızın desteği ile yerini aldı. Gamze hanım için dekorumuza uygun bir balon rengi tercih ettik. İhtişamı ve duruluğu aynı anda kullanmak istemedik ve lila, beyaz ve pembe uçan balonlarımız itina ile hazırlandı ve silver rafyalarla bağlandı. Yönlendirme tabelaları doğum günü mesajı veren bir içerikle girişe ve tam koltuğum karşısına gelecek şekilde yerleştirildi. Doğum günü ve evlilik teklifi organizasyonumuzun en romantik ayrıntısı ise keman detayı olacaktı. Bayan kemancımızda yerini aldıktan sonra son kontroller yapıldı.

Havai Fişek İle Evlilik Teklifi Organizasyonu

Tarkan Bey, Gamze Hanım’ı bir akşam yemeğine götüreceğini söyleyip onun şık giyinmesini sağlayacaktı. Araçla bize doğru yola çıkarmıştı. Ekip arkadaşlarımız dakika dakika Tarkan Bey ile iletişimdeydi. Yürüyerek geldikleri deniz kenarına şaşkın gözlerle ortalığa bakan Gamze hanım bu ihtişamlı görüntüye hayran kaldığını Tarkan beye söylemiş. Tam bu esnada görevli arkadaşımız yol göstermişti çiftimize ve keman eşliğinde “Happy birthday” şarkısı başlamıştı. Gamze hanım sürprizin kendisi için yapıldığını fark etmesi oldukça uzun sürmedi. Yönlendirme tabelalarını görüp iskeleye adım attığında şaşkınlıkla “Bunlar Bana mı” diyebildi. Bu sürprizden oldukça etkilenmiş görünen Gamze Hanım, Tarkan Bey’e uzun uzun sarıldı ve defalarca teşekkür etti. Ardından genç çiftimiz el ele yürüyerek bu anın tadını çıkardılar. Gamze hanım, etrafındaki dekorları kendisine özel yapıldığını görünce görünce şaşkınlığını gizleyemedi. Hepsini tek tek inceledi ve göz yaşlarını tutamadı. Mis gibi kokan Bodrum havası, romantik ve harikulade ortama ayrı bir hava katıyordu. Ardından bitmek bilmeyen sürprizlerimiz doğum günü pastası ile devam etti. Pastasını üfleyip defalarca teşekkür eden Gamze hanım çok mutluydu. Keman eşliğinde oldukça romantik ve unutulmaz anlar yaşadı Gamze ve Tarkan çifti. Genç çiftimizi koltuk dekorunun önüne davet edip slow bir müzikle dansa davet ettik ve bu müzik esnasında deniz fenerinin önünde keyifli dakikalar başladı. Daha sonra ekip arkadaşlarımızın zamanlaması ve Tarkan beyin muhteşem evlilik teklifi bir araya geldi ve Tarkan Bey Gamze Hanım’a dönüp, uzun süredir beklediği soruyu sordu; “BENİMLE EVLENİR MİSİN?” Gamze Hanım inanılmaz duygu yüklü bir şekilde ve var gücüyle “EVET” dedi. Tam o sırada havai fişek gösterileri başladı ve doğum günü organizasyonu muhteşem bir evlilik teklifine şahit oldu.Genç çiftimiz hayatlarının bu büyük kararını soğutulmuş şampanyalarını patlatarak kutladı ve şampanyalarını yudumlarken vintage dekorun arkasındaki yer volkanlarının ışığında mutluluğun keyfini çıkardılar.

Genç çiftimizin aşk dolu evlenme teklifi organizasyonunu başından beri kayıt eden kameramanımız ve fotoğrafçımız, genç çiftimiz masalarında baş başa iken de ara ara görüntü alarak, çiftimize teslim edecekleri video klip için güzel doneler topladılar. Biz de İzmir Organizasyon ekibi adına, genç çiftimize bir ömür boyu mutluluklar diliyoruz.