Bostanlı Gün Batımı İskelesi Evlilik Teklifi Organizasyonu Paketi

Bostanlı Gün Batımı İskelesi Evlilik Teklifi Organizasyonu Paketi

İzmir kenti için ortaya konan ‘Gerilimi Düşük Yaşam Biçimi’ vizyonuyla paralellik gösteren bir paket; Bostanlı Gün Batımı İskelesi Evlilik Teklifi Organizasyonu Paketi.

Bir tarafında kent, diğer tarafında körfez manzarasına sahip eşsiz konumu dikkate alınarak tasarlanan bu yeni kentsel armatür, asimetrik bir kurguya sahip.

Bostanlı Gün Batımı İskelesi Evlilik Teklifi Organizasyonu Paketi; ahşap kaplama olarak projelendirilen form, körfez manzarasına karşı oturarak veya uzanarak keyifli vakit geçirmeye izin verecek kademeli bir kesit profili üzerinden şekillendirilmiş.

Tüm Karşıyaka ve Bostanlı sahilinde batıya cephe ile uzanan sayılı kara parçalarından biri üzerinde yer alan ‘Bostanlı Gün Batımı Terası’, ağaçlarla kaplı yapay bir tepe üzerinden başlayıp denize kadar uzanan bir dizi ahşap kaplı platformdan oluşuyor. Özellikle Karşıyaka halkının daha çok kullandığı, alan formundaki basitlik ve akıcılık, otuz beş buçukluların deniz ve batmakta olan güneşle daha doğrudan bir ilişki kurmaları için cesaretlendiriyor. Tabi ki karşı kıyıdan gelenleri de cezbediyor.

Kadınlar sürprizlerden hoşlanırlar, bu yüzden evlenme teklifinizi hiç beklenmedik bir anda yapabilirsiniz. Bazı kadınlar duygularını insanların önünde yaşamaktan çekinmezler, hatta mutluluklarını şahitlerin önünde dile getirmek onlar için büyük bir hazdır. Eğer kız arkadaşınız bu kelimelere paralel bir yapıdaysa Bostanlı Gün Batımı İskelesi Evlilik Teklifi Organizasyonu Paketi tam da size göre.

Bostanlı’da Evlilik Teklifi Organizasyonu Senaryosu

Eş adayınız her şeyden habersiz. El ele tutuşup Bostanlı’da balık ekmek yiyelim diyebilirsiniz ya da bir kahve içelim de diyebilirsiniz. Yani onu bir şekilde sahilde gezintiye çıkarıyorsunuz. Eğer Karşıyaka’dan gelecekseniz Alsancak, Pasaport ve Konak iskelesinden vapura binerek minik bir körfez gezisi bile yapabilirsiniz.

Onu, sizin için hazırlayacağımız alana, durumu belli etmeden getiriyorsunuz. Kırmızı halının önüne gelene kadar, hala bu organizasyon sizin için değilmiş gibi etrafınıza bakabilirsiniz. Sanki, neler olduğunu merak etmiş, izlemek istemişsiniz gibi onu organizasyon alanına getirin. Hatta belli bir süre organizasyonu beraber izleyin. Böylece, bu organizasyonun kendisi için hazırlandığını anlayınca şaşkınlığın dozu daha da artacak ve çok keyifli dakikalar geçireceksiniz. Daha sonra, bu anları hatırlayıp beraberce güleceksiniz.

Organizasyon sorumlusu arkadaşımız sizinle son ana kadar iletişim halinde olacaktır. Hazırlıklar tamamlandığı anda sizinle haberleşeceğiz ve hazır olduğumuzu bildireceğiz.

Öncesinde ekibimizin sizi uzaktan görüp tanıyabilmesi için, eş adayınızla beraber birkaç fotoğrafınızı

rica edeceğiz ve o gün giydiğiniz kıyafetleriniz hakkında bilgi isteyeceğiz.

Bostanlı’da Evlilik Teklifi Organizasyonu Paketi İçeriği

Özel Dekor Ve Süsler: Kırmızı halının iki yanına özenle yerleştirilmiş denizci fenerleri, bu fenerlerin içine yerleştirilmiş mum veya kandil lambaları. Masanın üzerinde üretilmiş kalp şekilli süslemeler. Sevdiğinize özel olarak hazırlanmış bir buket çiçek.

Ses Sistemi İle Özel Şarkınız Ve Jeneratör: Ses sistemimiz bir adet aktif kabin ve müzikten oluşur. Elektrik enerjisi, uzak bir köşeye kurulmuş jeneratör ile sağlanır.

Uzaktan Kumanda İle Ateşlenen Yer Volkanları: Yer volkanlarının iki çeşidi bulunuyor. Manuel olanlar el ile yakılıyor. Fakat biz özellikle uzaktan kumandalı olanı tercih ediyoruz. Yer volkanlarının ateşlenme anını sizin yürüyüşüne senkronize olarak ayarlayabiliyoruz. Uzaktan müdahale ile yakıldığı için video çekimi sırasında kamera açışına girerek oluşabilecek kötü görüntüye engel olmuş oluyoruz.

Bistro Ve Kırmızı Halı: Çiftimizin el ele beraber yürüyebileceği bir kırmızı halı seriyoruz ve kırmızı halının ucuna lüks görünümlü streç örtülü bistro masamızı yerleştiriyoruz. Masamızı özel olarak süslüyorUçan Balon Ve Pankart: Çiftimizi kırmızı, kalpli uçan balonlarımız ile karşılıyoruz. “Benimle evlenir misin?” yazılı pankartımızı yürüyüş yolunun sonunda görünebilecek bir şekilde açıyoruz. Pankartımızın boyutları özel olarak tasarlanmıştır ve arkasında tutan kişiler hiçbir şekilde görünmezler, böylece kusursuz bir görüntü sağlanır.

Şampanya Ve Kadehler: Bistro masamızın üzerinde sizi bekleyen bir adet şampanya oluyor. Bu şampanya şişesinin üzerinde de “benimle evlenir misin?” yazılı sticker mevcut. Kadehler de masanın üzerine estetik bir şekilde yerleştiriliyor.(Alkol kullanmıyorsanız paketin içeriğini, harika renklerde tasarlanmış karaflarda, meyve suyu ile değiştirmeniz mümkün)

Fotoğraf Çekimi: Özel, en son teknoloji ekipmanlar ile doğal takip fotoğrafları çekiyoruz. En özel anlarınızı yakalamaya gayret ediyoruz. Daha sonra bu fotoğrafları size teslim ediyoruz.

Profesyonel Kamera Kaydı: Bu iş için özel bir ekiple çalışıyoruz. Videoların istenen kaliteye ulaşması için özel bir çaba sarf ediyoruz. Organizasyonun en başından sonuna kadar profesyonel kameran hizmeti ile her anınızı kaydediyoruz.

Size Özel Kurgu Ve Montajlanmış Video Klip: Organizasyon sırasında çektiğimiz görüntüleri kurgulayıp ve montajlayarak size özel bir video klip haline getiriyor, daha sonra size teslim ediyoruz.