Bostanlı Gün Batımında Evlilik Teklifi Organizasyonu

Bostanlı Gün Batımında Evlilik Teklifi Organizasyonu

Bostanlı Gün Batımında Evlilik Teklifi Organizasyonu; Tüm Karşıyaka sahilinde batıya cephe veren sayılı kara parçalarından biri üzerinde önerilen ‘Bostanlı Gün Batımı Terası’, ağaçlarla kaplı yapay bir tepe üzerinden başlayıp denize kadar uzanan bir dizi ısıl ahşap kaplı platform bizlere oldukça romantik bir akım veriyor. Ahşap ve soft bir renkte kullanılan taban gayet akıcı bir göz dizimi elde etmemizi sağlıyor evlilik teklifi organizasyonlarında.  Fotoğraf ve kamera çekimi yapan arkadaşlarımız için, deniz ve batmakta olan güneşle daha doğrudan bir ilişki kurmaları için cesaretlendiriyor. Yaya köprüsünde olduğu gibi doğal malzemenin dokusundan kaynaklanan bir davetkarlığa sahip. Her akşam sadece İzmirlileri değil, turistleri, çevre illerde ikamet edenleri, yalnızca güneşin batışını izlemek ve birlikte vakit geçirmek için orada olmaya çağırıyor. İngiltere’de yaşayan Bay Jaka İzmir’deki iş görüşmelerini bir hafta sonu yapabilmek ve dostlarıyla vakit geçirmek adına  uzun bir birliktelikte harika bir aşk yaşayan kız arkadaşı Bayan Patricia da davet eder. Buradan hareketle sıra dışı bir yerde sıra dışı bir evlilik teklifi organizasyonu yapabilmenin fırsatını yakalamak ister. İngilizce yazılarımızı web sitemizden takip eden Bay Jaka, İzmir Organizasyon şirketimize başvurarak hayallerini süsleyen evlilik teklifi organizasyonundan bahsetti. Biz de alanında uzman ekip arkadaşımız kendisine, kumsalda evlilik teklifi organizasyonu, teknede evlenme teklifi organizasyonu, kordonda evlenme teklifi organizasyonu, helikopterde evlenme teklifi organizasyonu gibi cazip evlenme teklifi organizasyonu paketlerimizin sunumunu yaptık. İngiltere’de yaşayan Bay Jaka aynı ülkede yaşayan kız arkadaşı Bayan Patricia ile haritada en sevdikleri yer il olan İzmir’de, rahat gelebilecekleri bir lokasyon belirlemişti evlilik teklifi organizasyonu için. Bay Jaka İzmir’de Bostanlı semtinin sahil kısmında  deniz ve güneşin ufuk çizgisiyle iç içe girdiği bir anda sürprizlerle dolu ve oldukça romantik bir evlenme teklifi organizasyonu yapmaya karar verdi kız arkadaşı Bayan Patricia için. Şirketimizin kordonda evlilik teklifi organizasyonu paketlerinden bahsettik kendisine ve yapmış olduğumuz Bostanlı Gün Batımında Evlilik Teklifi Organizasyonu videolarını izlettik ve fotoğraf detaylarını konuştuk. Hayalindeki evlilik teklifini organizasyonu sadece bizim gerçekleştirebileceğimizi fark edince de, İzmir Organizasyon olarak Bostanlı Gün Batımında Evlilik Teklifi Organizasyonu gününü, saatini ve detayları konuştuk. Bayan Patricia’nın kendisine yapacağı sürpriz Bostanlı Gün Batımında Evlilik Teklifi Organizasyonu ile ilgili tabi ki de haberi yoktu.

Müthiş Evlilik Teklifi Organizasyonu Hazırlıklarımız

Oldukça romantik ve duygu yüklü olmasını planladığımız evlilik teklifi organizasyonumuz için kordon konseptimiz belirlenmiş ve hazırlık detaylarımızı tamamlamak için ekip arkadaşlarımız, Bay Jaka ile kararlaştırılan saatten iki saat kadar önce yola çıkmıştı. Evlilik teklifi organizasyonu yapılacağı esnada deniz kenarında güzel bir manzara ve gün batımını yakalamak ambiyans için oldukça önemliydi. Bay Jaka’nın Bayan Patricia’ya olan bu büyük sürprizi için en uygun yer tespit edildi ve kurulum başladı. Beraber yürüyecekleri evlilik yolunu aşk temalı olarak simgeleyecek olan deniz fenerlerimiz yolun kenarlarında karşılıklı gelecek şekilde itinayla yerleştirildi. İngiltere’de yaşamalarına rağmen İngilizce pankart istemeyen Bay Jaka pankartın özellikle Türkçe olmasını rica etti. Çünkü evlilik teklifi organizasyonu Türkiye’de yapılacaktı. Biz İzmir Organizasyonu ekibi olarak denizci fenerlerinin üzerine “Will You Marry Me” küçük tabelalarını da yapmayı bir jest bildik yurtdışından gelen misafirlerimiz için. Deniz fenerlerinin arasına evlilik tekliflerinin ve sürprizlerin olmazsa olmazı uzaktan kumandalı yer volkanları yerleştirildi. Çiftimizin yürüyecekleri simgesel yolun sonuna yerleştirilecek olan kırmızı örtülü ve üzeri romantik dekorlarla süslenmiş olan bistromuza uzanan kırmızı halımız, deniz fenerleri ve yer volkanlarına dik gelecek şekilde serildi. Bayan Patricia’nın en sevdiği kırmızı güllerden oluşan bir buket dore rafyalarla kaplanıp süslendi ve bistronun üzerine Bay Jaka Bayan Patricia’ya takdim etsin diye yerleştirildi. Bistromuzun arkasına denk gelecek şekilde “BENİMLE EVLENİR MİSİN?” yazılı dev pankart gizlendi. Pankartımızın Bayan Patricia gelinceye kadar gizli kalması oldukça önem taşıyordu çünkü bu tamamen sürpriz bir evlilik teklifi organizasyonu olacaktı. Ses sistemimiz ve Bay Jaka’nın evlilik teklifi sırasında çalmasını arzuladığı şarkı” Marry You” hazırlandı. Kalpli balonlarımız Bayan Patricia’nın gökyüzüne salması için helyum dolu gazla şişirildi. Sonunda her şey hazırdı ve ekip arkadaşlarımız yerlerini alıp bu tatlı İngiliz çifti olan Patricia ve Jaka’yı beklemeye hazırdı.

Evlilik Teklifi Organizasyonunda Gururla Gelen “Yes “Cevabı

Bay Jaka ile organizasyon sorumlumuz detaylar ve konum paylaşımı için belirli aralıklarla telefonda irtibat halindeydi. Bay Jaka, Bayan Patricia’yı sahilde çay içme bahanesiyle yürüyerek bize doğru getireceğini bildirdi. Bu sırada gün batımına yaklaştığımız dakikalara girmiştik, kameramanımız ve fotoğrafçımız manzarayı değerlendirip, çiftimizin hazırlanacak videosu için çekim yapmaktaydı. Genç çiftimizin bize yaklaştığını fark ettiğimiz anda şarkı çalmaya başladı ve Bay Jaka, bayan Patricia’nın  elini sıkıca tutarak kırmızı kalp balonları kendisine uzatan ekip arkadaşımıza doğru gülümsedi.

Genç Çiftin kendilerine doğru geldiğini fark eden bütün ekip arkadaşlarımız son ana kadar sürpriz sanki başka birine hazırlanmış gibi davrandı. Bir başkası için hazırlanmış olduğunu düşünen Bayan Patricia, tam ekip arkadaşımızın hizasına geldiğinde, ekip arkadaşımız helyum dolu balonları birden Bayan Patricia uzattı. Bistronun arkasında yer alan ekip arkadaşlarımız ters bir şekilde yerleştirmiş oldukları “BENİMLE EVLENİR MİSİN?” pankartını düz bir şekilde kaldırdı. Şaşkınlıktan ne diyeceğini bilemeyen Bayan Patricia duygusal anlar yaşayarak göz yaşlarına boğuldu. Bay Jaka’ya sarıldı ve ardından yanan deniz fenerleri ve yer volkanları arasında uzanan kırmızı halıda el ele yürüdüler. Kırmızı halının ortasına vardıklarında Bay Jaka, Bayan Patricia’ya dönerek diz çöktü ve bir ömür boyu aynı hayatı paylaşmak adına teklifini yaptı. Şaşkınlık ve heyecan içinde çok alışık olduğumuz “evet” yanıtı bu defa “Yes,Yes,Yes “ üçlemesiyle hafızalarımıza kaydedildi. Gelin adayımız, etrafta toplanmış olan meraklı gözler ve onların alkışları arasında sarıldı Bay Jaka’ya. Ardından bistrolarına geçen çiftimiz, bu özel günlerinde onlara eşlik eden panoromik seyircilerle mutluluklarını paylaştı. Bay Jaka  evlilik teklifi kutlaması için hazırlamış olduğumuz içecekler tarafından kadehlere dolduruldu. Çift gönüllerince kutlamalarını yaparken ve çalan şarkılarla dans ederken, en başından beri çekim yapan fotoğrafçı ve kameraman ekip arkadaşlarımız fotoğraf çekip, kayıt yaparak bu özel anları ölümsüzleştirdi. İngiliz genç çiftimizin organizasyonunu eksiksiz ve kusursuz gerçekleştirmenin gururunu duyuyor ve kendilerine bir ömür boyu mutluluklarının daim olmasını diliyoruz. detaylı bilgi almak için İzmir Organizasyon sayfamızı ziyaret edebilirsiniz