Bostanlı Sahilde Evlenme Teklifi Organizasyonu Pınar & Reyhan

Bostanlı sahilde evlenme teklifi organizasyonu

Bostanlı sahilde evlenme teklifi organizasyonu dokusuyla, insanların sosyokültürel farkıyla, haritadaki karşı yakasıyla oldukça farklılığı bir alternatife çeviren evlenme teklifi organizasyonlarımızın başını çekmektedir. Reyhan Bey İzmir Organizasyon firmamızı bir arkadaş tavsiyesiyle araştırıp bizlere ulaştı. Uzun yıllardır kız arkadaşı Pınar Hanım’la dinamik bir ritim tutturan Reyhan Bey nişan arifesinden önce çok sevdiği kız arkadaşına sürpriz bir evlenme teklifi organizasyonu için bizlerden bilgi almak istedi. Reyhan Bey’i, Buca’daki ofisimize davet ettik ve bir çay eşliğinde kendisine daha önceden hali hazırda bulunan video kliplerle bir sunum yaptık. Ekip arkadaşlarımız evlenme tekliflerinde uzman kadrosuyla fikir üretmeye başladı bu genç çift için. Reyhan Bey’e kız arkadaşı Pınar Hanım’ın nelerden hoşlandığını sorduk. Pınar Hanım Akhisar’da yaşadığı için denizi çok göremediğini ancak Bostanlı sahilini de çok sevdiğini öğrendik.

Bostanlı’da teknede evlenme teklifi organizasyonu, Karşıyaka Yüzükte evlenme teklifi organizasyonu, Kordon’da evlenme teklifi organizasyonu, Bostanlı lüks restoranda evlenme teklifi organizasyonu gibi Bostanlı evlenme teklifi organizasyon paketlerine yönlendirdik kendisini. Reyhan Bey İzmir’in Bostanlı semtinin kordonunda deniz ve güneşin ufuk çizgisiyle birleştiği, sahilinin yosun koktuğu ve bir anda sürprizlerle dolu ve oldukça romantik bir evlenme teklifi yapmak istediğine karar verdi Pınar Hanım için. Şirketimizin kordonda evlilik teklifi organizasyonu paketlerinden bahsettik ve yapmış olduğumuz Bostanlı’da sahilde evlenme teklifi organizasyonu videolarını izlettik. Reyhan Bey hayaliyle örtüşen Bostanlı Sahilde Evlenme Teklifi Organizasyonu sadece bizim gerçekleştirebileceğimizi fark edince de, Bostanlı sahilde evlilik teklifi organizasyonu ile ilgili günü, saati gibi detayları konuştuk.

Bostanlı’da Romantik Evlilik Teklifi Organizasyonu Hazırlıklarımız

Oldukça romantik ve duygu yüklü olmasını planladığımız evlenme teklifi organizasyonumuz için kordon konseptimiz belirlenmiş ve hazırlık detaylarımızı tamamlamak için ekip arkadaşlarımız, Reyhan Bey ile kararlaştırılan saatten üç saat kadar önce yola çıkmıştı. Bostanlı sahilde evlenme teklifi organizasyonunun yapılacağı esnada deniz kenarında güzel bir manzara ve gün batımını yakalamak ambiyans için oldukça önemliydi. Reyhan Bey’in Pınar Hanım’a olan bu büyük sürprizi için en uygun yer tespit edildi ve kurulum başladı. Ekip arkadaşlarımız defalarca bu sürpriz organizasyonları yapmıştı ancak havanın güzel olması, çevredeki insanların enerjisi birleşince heyecanları bir kat daha arttı. Hemen hazırlıklara başladık. Beraber yürüyecekleri evlilik yolunu metaforik olarak simgeleyecek olan deniz fenerlerimiz yolun kenarlarında karşılıklı gelecek şekilde itinayla yerleştirildi. Deniz fenerlerinin arasına evlilik teklifi organizasyonlarının ve sürprizlerin olmazsa olmazı yer volkanları yerleştirildi. Yürüyecekleri simgesel yolun sonuna yerleştirilecek olan kırmızı örtülü ve üzeri romantik dekorlarla süslenmiş olan bistromuza uzanan kırmızı halımız, deniz fenerleri ve yer volkanlarına dik gelecek şekilde serildi. Pınar Hanım’ın en sevdiği kırmızı güllerden oluşan bir buket hasırlarla kaplanıp süslendi ve bistronun üzerine Reyhan Bey gelin adayı Pınar Hanım’a takdim etsin diye yerleştirildi. Bistromuzun arkasına denk gelecek şekilde “BENİMLE EVLENİR MİSİN?” yazılı pankart gizlendi. Pankartımızın, Pınar Hanım gelinceye kadar gizli kalması oldukça önem taşıyordu çünkü bu tamamen sürpriz bir evlilik teklifi olacaktı. Ses sistemimiz ve Reyhan Bey’in evlilik teklifi sırasında çalmasını arzuladığı şarkılar hazırlandı. Kalpli balonlarımız Pınar Hanım’ın gökyüzüne bırakması için helyum dolu gazla şişirildi. Sonunda her şey hazırdı ve ekip arkadaşlarımız yerlerini alıp genç çiftimizi beklemeye hazırdı.

Romantik Bir Evlilik Teklifi Organizasyonu

Reyhan Bey ile organizasyon sorumlumuz detaylar ve konum paylaşımı için belirli aralıklarla irtibat halindeydi. Reyhan Bey, Pınar Hanım’ı kendi aracıyla Akhisar’dan alacak ve Bostanlı sahile getirecekti. Bu sırada gün batımına yaklaştığımız dakikalara girmiştik, kameramanımız ve fotoğrafçımız manzarayı değerlendirip, çiftimizin hazırlanacak videosu için çekim yapmaktaydı. Genç çiftimizin bize yaklaştığını fark ettiğimiz anda çiftimizin ‘bizim şarkımız’ diye adlandırdığı şarkı çalmaya başladı. Giriş yoluna geldiklerinde genç çiftimiz daha uzaktan şık görüntüleriyle belirmişlerdi bile. Pınar Hanım’ın üzerinde fuşya rengi harika bir pantolon takım giymişti. Ekip arkadaşlarımızdan biri Pınar Hanım’a kalpli uçan balonlarını uzattı. Pınar Hanım, kırmızı halı etrafındaki deniz fenerleri, yer volkanları ve “BENİMLE EVLENİR MİSİN? “pankartını görünce şaşkınlığını gizleyemedi. Bu romantik evlilik teklifini meraklı gözlerle izleyen topluluk arasından kırmızı halıya doğru el ele yürüyen çiftimiz, uzun uzun sarıldı. Reyhan Bey evlilik teklifi organizasyonlarının olmazsa olmazı literatürü olan gelin adayının önünde diz çöküp evlenme teklifini gerçekleştirmek için hamle yaptı. Pınar Hanım’ın önünde bu eşsiz görüntü etraftaki insanları daha çok coşturdu. Reyhan Bey diz çökerek Pınar Hanım’a evlilik teklifini yaptı. “EVET” cevabı ve alkışlar eşliğinde birbirine sarılan çiftimizin unutulmaz anları görülmeye değerdi. Ardından Reyhan Bey, Pınar Hanım’a özel hazırlattığı çiçek buketi kendisine takdim etti ve genç çiftimiz şampanyalarını patlatıp günü kutladı. Bizler de, İzmir Organizasyon olarak Pınar ve Reyhan çiftine bir ömür boyu mutluluklar dileriz.