Bostanlı’da Evlenme Teklifi Organizasyonu

Kız arkadaşı Merve Hanım için Kahramanmaraş’tan İzmir’e gelen Kemal Bey, Merve Hanım için sürpriz bir evlenme teklifi organizasyonu yapmak arzusundaydı. İzmir Organizasyon şirketimizi internetten araştırıp bizlere telefonda ulaşan Kemal Bey ofisimize geldi ve ekip arkadaşlarımız fikir telakkisinde bulunduk. Alanında uzman ekip arkadaşımız kendisine, kumsalda evlenme teklifi organizasyonu, teknede evlenme teklifi organizasyonu, Bostanlı kordonda evlenme teklifi organizasyonu, helikopterde evlenme teklifi organizasyonu gibi cazip evlenme teklifi organizasyonu paketlerimizin sunumunu yaptık. Merve Hanım’ın son zamanlarda en gözde mekanı Bostanlı semti olduğunu öğrendik. Bostanlı’yı kendisinin de çok sevdiğini söyleyen Kemal Bey’e, Bostanlı Kordon evlenme teklifi organizasyonu yapabileceğimizi bildirdik ve Kemal Bey’e daha önce burada yapmış olduğumuz evlilik teklifi organizasyonlarının video ve fotoğrafları ile görsel bir sunum yaptık. Kemal Bey evlenme teklifi organizasyonunun hareketli ve enerjik olmasını istiyordu. Kemal Bey organizasyon deneyimlerimizden oldukça etkilendi ve Merve hanıma Bostanlı’da tam da gün batımında sürpriz bir evlenme teklifi yapmaya karar verdi. Ardından Kemal Bey ile gün, saat ve müzik seçimi gibi detayları konuştuk.

Oldukça Etkileyici Sürpriz Evlenme Teklifi Hazırlıklarımız

Ekip arkadaşlarımız, organizasyonu gerçekleştireceğimiz saatten yaklaşık iki saat önce Bostanlı Kordona varmıştı. Ardından evlenme teklifi organizasyonu bulunduğu bölgeye organizasyon için gerekli olan kurulum eşyaları taşındı. Kurulum için en uygun nokta belirlendi ve kuruluma başlandı. Öncelikle çiftimizin bir ömür boyu el ele yürüyeceği hayat yolunu simgeleyen metaforik yolu oluşturmak için yaklaşık beş metrelik bir alana içi kırmızı mumlu denir fenerleri yerleştirildi. Ardından her iki deniz fenerinin arasına bir tane yer volkanı gelecek şekilde uzaktan kumandalı yer volkanları yerleştirildi. Ardından günün anlam ve önemi için, çiftimizin yürüyeceği yolun görkemini ve görselliğini arttırmak amacıyla deniz fenerleri ve yer volkanları iki kenarında kalacak şekilde kırmızı halı serildi. Böylece iki tarafı kandilli deniz fenerleri ve yer volkanları ile ışıklandırması güçlü bir yol oluşturulmuş oldu. Daha sonra genç çiftimizin ortama girdiğinde çalınacak şarkılar için müzik sistemi kuruldu ve Kemal Bey’in “bizim şarkımız” diye belirtmiş olduğu romantik ama bir o kadar enerjik şarkı başta olmak üzere bir şarkı listesi hazırlandı. Kırmızı halının bitiş noktasına parlak kırmızı örtü giydirilmiş bistro yerleştirildi ve çiftimizin bu kararlarını kutlaması için şampanyaları ve kadehleri masa dekorları ile özdeşleştirilmiş bir şekilde yerleştirildi. Bistronun arkasına denk gelecek şekilde dev “BENİMLE EVLENİR MİSİN?” pankartı Kemal bey Merve Hanım’a hayatının en önemli sorusu sorulacağında açılmak üzere ters bir şekilde yerleştirildi. Son olarak Merve Hanım’ın ortama girdiğinde sürprizin kendisine yapıldığını belirtmek için kendisine takdim edeceğimiz kırmızı kalpli balonlarımız helyum ile dolduruldu.

Gün Batımında Bomba Gibi Evlenme Teklifi Organizasyonu İçin Geri Sayım

Kız arkadaşı Merve Hanım’a, Bostanlı İskeleyi gösterip orada fotoğraf çekilmek istediğini belirten Kemal Bey, sürprizini fark ettirmeden Merve Hanım’ı bize doğru getirmekteydi. Kemal Bey, organizasyondan sorumlu arkadaşımıza birkaç dakika içinde sürpriz noktasında olacaklarını bildirdi ve bütün ekip arkadaşlarımız hazır bir şekilde görev yerlerine geçti.

Merve Hanım sahil kenarında el ele Kemal Bey’le yürürken, kıyı şeridinde bir organizasyon olduğunu gördü ve Kemal Bey’e organizasyonu gösterdi hayranlıkla. Ardından yürüyerek bize yaklaşan Merve Hanım ve Kemal Bey’e, elinde uçan kırmızı kalpli balonlarla yaklaşan ekip arkadaşımız balonları Merve Hanım’a verince, Merve Hanım’ın şaşkınlığı katlanmıştı sevinci ise görülmeye değerdi. Merve Hanım fonda onlar için çalan hareketli ve anlamlı müzikte dans etmeye başlamıştı bile. Kırmızı halıdan bistroya doğru yürüyen çiftimiz bistronun önüne geldiğinde, Kemal Bey diz çöktü ve Merve Hanım’a hayatlarını birleştirmenin ilk adımı olan o mükemmel soruyu sordu ve “BENİMLE EVLENİR MİSİN?” dedi bu arada fondaki pankartı kaldıran arkadaşlarımızda sorulan sorunun görsel güçlendirmesini sağlamış oldu. Sevinç içinde Kemal Bey’in boynuna sarılıp “EVET” diyen Merve Hanım, Kemal Bey’in ona aldığı tek taş pırlanta yüzüğü kabul etti. Genç çiftimiz uçan balonlarını birlikte göğe bırakırken de başından beri onları kayıt altında tutan kameramanımız ve fotoğrafçımız kendilerini an be an takip etmekteydi. Bu dakikalar ölümsüzleştirilirken, Kemal Bey bu güzel kararlarını şampanya patlatarak kutladılar. Genç çiftimize bir ömür boyu İzmir Organizasyon adına mutluluklar diliyoruz.