Bostanlı’da Evlilik Teklifi Organizasyonu

Bostanlı’da evlilik teklifi organizasyonu gün batımı saatini ufuk çizgisiyle birleştiği anlarda yapılan kusursuz evlilik teklifi organizasyonları arasında ilk yerini almaktadır. Kız arkadaşı Sedef Hanım için sürpriz bir evlenme teklifi organizasyonu yapmak arzusunda olan Murat Bey ilginç fikirlerle İzmir organizasyon ofisimize gelip bizlerden fikir almak istedi. İzmir Organizasyon şirketimizi internetten araştırıp bizlere telefonda ulaşan Murat Bey ile uzunca fikir telakkisinde bulunduk. Sedef Hanım’ın nelerden hoşlandığını öğrenmeye çalıştık. Alanında uzman ekip arkadaşımız kendisine, kumsalda evlilik teklifi organizasyonu, teknede evlilik teklifi organizasyonu, kordonda evlilik teklifi organizasyonu, Bostanlı’da evlenme teklifi organizasyonu, iskelede evlilik teklifi organizasyonu gibi cazip evlenme teklifi organizasyonu paketlerimizin sunumunu yaptık. 14 Şubat sevgililer gününde yapacağımız bu organizasyon için bir lokasyon belirledik. Sedef Hanım’ın son zamanlarda en gözde konumu Bostanlı semti olduğunu öğrendik. Bostanlı’yı kendisinin de çok sevdiğini söyleyen Murat Bey’e, Bostanlı’da evlilik teklifi organizasyonu yapabileceğimizi bildirdik ve Murat Bey’e daha önce burada yapmış olduğumuz evlilik teklifi organizasyonlarının video ve fotoğrafları ile görsel bir sunum yaptık. Murat Bey evlenme teklifi organizasyonunun hareketli ve enerjik olmasını istiyordu. Murat Bey organizasyon deneyimlerimizden oldukça etkilendi ve Murat Hanım’a Bostanlı’da tam da gün batımında sürpriz bir evlilik teklifi yapmaya karar verdi. Ardından Murat Bey ile 14 Şubat gününde yapacağımız Bostanlı’da evlilik teklifi organizasyonu için saat ve müzik seçimi gibi detayları konuştuk. Bostanlı’da evlilik teklifi organizasyonu sadece Murat ve Sedef çifti için değil iki kalabalık ailenin de içinde bulunduğu harika bir organizasyon olacaktı.

Kordon’da Etkileyici Sürpriz Evlilik Teklifi Hazırlıklarımız

Ekip arkadaşlarımız, organizasyonu gerçekleştireceğimiz saatten yaklaşık iki saat önce Bostanlı sahile varmıştı. Ardından Bostanlı’da evlilik teklifi organizasyonun bulunduğu bölgeye organizasyon için gerekli olan kurulum eşyaları taşındı. Kurulum için en uygun nokta belirlendi ve kuruluma başlandı. Öncelikle çiftimizin bir ömür boyu el ele yürüyeceği hayat yolunu simgeleyen metaforik yolu oluşturmak için yaklaşık beş metrelik bir alana içi kırmızı mumlu denir fenerleri yerleştirildi. Ardından her iki deniz fenerinin arasına bir tane yer volkanı gelecek şekilde uzaktan kumandalı yer volkanları yerleştirildi. Ardından günün anlam ve önemi için, çiftimizin yürüyeceği yolun görkemini ve görselliğini arttırmak amacıyla deniz fenerleri ve yer volkanları iki kenarında kalacak şekilde kırmızı halı serildi. Böylece iki tarafı kandilli deniz fenerleri ve yer volkanları ile ışıklandırması güçlü bir yol oluşturulmuş oldu. Daha sonra genç çiftimizin ortama girdiğinde çalınacak şarkılar için müzik sistemi kuruldu ve Murat Bey’in “bizim şarkımız” diye belirtmiş olduğu romantik ama bir o kadar enerjik şarkı başta olmak üzere bir şarkı listesi hazırlandı. Kırmızı halının bitiş noktasına parlak kırmızı örtü giydirilmiş, bistro masa yerleştirildi ve çiftimizin bu kararlarını kutlaması için şampanyaları ve kadehleri masa dekorları ile özdeşleştirilmiş bir şekilde yerleştirildi. Bistronun arkasına denk gelecek şekilde dev “BENİMLE EVLENİR MİSİN?” pankartı Murat Bey, Sedef Hanım’a hayatının en önemli sorusu sorulacağında açılmak üzere ters bir şekilde yerleştirildi. Son olarak Sedef Hanım’ın ortama girdiğinde sürprizin kendisine yapıldığını belirtmek için kendisine takdim edeceğimiz kırmızı kalpli balonlarımız helyum ile dolduruldu.

Sevgililer Gününde Bostanlı’da Evlilik Teklifi Organizasyonu

Genç çiftimiz gelmeden önce detaylandırdığımız Bostanlı’da evlilik teklifi organizasyonunun mutlu iş birlikçileri yani iki ailenin temsilcileri bu olağan üstü dakikalara şahitlik etmek için çoktan gelmişlerdi. Kız arkadaşı Sedef Hanım’a, Bostanlı sahilde bu özel günü bahane ederek fotoğraf çekilmek istediğini belirten Murat Bey, sürprizini fark ettirmeden Sedef Hanım’ı bize doğru getirmekteydi. Murat Bey, organizasyondan sorumlu arkadaşımıza birkaç dakika içinde sürpriz noktasında olacaklarını bildirdi ve bütün ekip arkadaşlarımız hazır bir şekilde görev yerlerine geçti. Ardından yürüyerek bize yaklaşan Sedef Hanım ve Murat Bey’e, elinde uçan kırmızı kalpli balonlarla yaklaşan ekip arkadaşımız balonları Sedef Hanım’a verince, Sedef Hanım’ın şaşkınlığı katlanmıştı sevinci ise görülmeye değerdi. Sedef Hanım fonda kendileri için çalan anlamlı müziğin ritmine kendini kaptırmıştı bile. Kırmızı halıdan bistroya doğru yürüyen çiftimiz bistronun önüne geldiğinde, Murat Bey diz çöktü ve Sedef Hanıma hayatlarını birleştirmenin ilk adımı olan o mükemmel soruyu sordu ve “BENİMLE EVLENİR MİSİN?” dedi bu arada fondaki pankartı kaldıran arkadaşlarımızda sorulan sorunun görsel güçlendirmesini sağlamış oldu. Sevinç içinde Murat Bey’in boynuna sarılıp “EVET” diyen Sedef Hanım, Murat Bey’in ona aldığı tek taş pırlanta yüzüğü kabul etti. Daha sonrasında aile fertlerini de etraflarında kendilerini alkışlarken ve sevinç çığlıkları atarken bir anda gören Sedef Hanım, mutluluğunu aileleriyle yaşadı. Genç çiftimiz uçan balonlarını birlikte göğe bırakırken de başından beri onları kayıt altında tutan kameramanımız ve fotoğrafçımız kendilerini an be an takip etmekteydi. Bu dakikalar ölümsüzleştirilirken, Murat Bey bu güzel kararlarını şampanya patlatarak kutladılar. Genç çiftimize bir ömür boyu İzmir Organizasyon adına en az geçirdikleri bu zaman gibi mutluluklar diliyoruz.