Çeşme Kumsalda Evlenme Teklifi Organizasyonu

Çeşme’de Evlenme Teklifi Organizasyonu

Çeşme Kumsalda Evlenme Teklifi Organizasyonu

Çeşme Kumsalda evlenme teklifi organizasyonu; İsmini güneşten alan bu koyda, parıl parıl parlayan bir plajın ortasındasınız. Kristal berraklığındaki temiz suyu da bu unvanı hak etmesini sağlıyor. Bu çok parlak koy, Urla Yarımadasının batı ucunda, Çeşme ilçe merkezine sadece 10 kilometre uzaklıktaki bir köyde yer alıyor. Çeşme Kumsalda evlenme teklifi organizasyonu için seçtiğimiz bu koya özel araç veya toplu taşımayı tercih ederek ulaşmak mümkün. Muhteşem plajı, berrak denizi ve sörf için uygun rüzgârı, koyu daha cazip hale getiriyor. Deniz çok sığ olduğu için sürekli esen rüzgâr dalgaların kıyıya çarparak büyümesine neden oluyor. Yaklaşık 500 metrelik uzunluğa sahip olan bu şirin koy hem windsörf hem de kitesörf için uygun şartlara sahip. Sörfçüleri sık sık bu koyda görebilirsiniz. Yüzerken sörf yapılan alanlara dikkat edilmeli. Tüm Çeşme plajlarında olduğu gibi bu çok ünlü olan koyumuz için de sezon nisan-kasım ayları arasında. Kamp ve karavan için de uygun olan plajın yakın çevresinde otel ve pansiyonlar da bulunuyor. Bu lokasyon ayrıca birçok uluslararası yarışmaya da ev sahipliği yapıyor. Günü koyda geçirmek isteyenler buradaki tesislerden şezlong ve şemsiye kiralayabilir ve yarışmaları sahilde güneşlenirken izleyebilir. Fiyatları abartılı olmayan kafelerde vakit geçirmek de mümkün. İzmir organizasyon ekibi olarak genelde Çeşme kumsalda evlenme teklifi organizasyonu paketlerimizle ilgili ilk önerimiz bu parıldayan sevimli koy olur.

Erman Bey kız arkadaşı Büşra hanım ile olan beraberliklerini, bir ömür boyu yan yana geçirmek istediğine karar vermiş. Erman bey arkadaşları ile kafa kafaya verip nasıl bir organizasyon yapabileceğini düşünmüş ve internet üzerinden İzmir organizasyona ulaşmış. Buradan hareketle de Erman bey bizlere telefondan ulaşıp evlenme teklifi organizasyonu paketlerimiz hakkında bilgi almak istemişti. Özellikle deniz kenarında bir evlenme teklifi organizasyonu gerçekleştirmek isteyen Erman beye yaptığımız evlilik teklifi organizasyonlarından bir sunum yaptık. Erman beye Mutluluk Teknesi’nde evlenme teklifi organizasyonu, iskelede evlenme teklifi organizasyonu, Çeşme kumsalda evlenme teklifi organizasyonu, Sahilevleri’nde evlenme teklifi organizasyonu, Karşıyaka Yelken Kulübünde evlenme teklifi organizasyonları gibi evlenme teklifi organizasyonlarımızın sunumu yaptık görselleri ile birlikte.  Dolayısıyla deniz kenarında ve bir evlenme teklifi organizasyonu yapabileceğimiz bahsettik kendisine. Çeşme kumsalda evlenme teklifi organizasyonu genç çiftimizi için en güzel seçenek olduğuna kanaat getirdik Erman bey ile. Görüşmemizin ilerleyen dakikalarında Erman bey ile organizasyonu gerçekleştireceğimiz günü, saati ve çiftimizin en sevdiği şarkıyı kararlaştırdık. Hava şartlarının güzel olduğu Mayıs ayının başlarında bu defa rüzgarın geçiş saatlerini hesapladık ve takvimleri inceledik. Hava inceden lodosun hafif kımıltısını gösteriyordu ve durum bu güzel evlenme teklifi organizasyonuna oldukça uygundu. Erman bey için geriye sadece heyecanla Çeşme kumsalda evlenme teklifi organizasyonu ile ilgili yapacağı günü beklemek, ekip arkadaşlarımız için ise her zaman ki gibi kusursuz bir Çeşme kumsalda evlenme teklifi organizasyonu hazırlamak kalmıştı.

Çeşme’de Evlenme Teklifi Organizasyonu Hazırlıkları

Organizasyon günü geldiğinde, ekip arkadaşlarımız organizasyondan yaklaşık üç saat önce organizasyonumuzun gerçekleşeceği noktada tüm ekipmanlarıyla hazır bir şekilde seçtiğimiz lokasyon olan Çeşme’de bulunmaktaydı. İlk olarak beyaz kargılardan kurulan gazebomuz kuruldu ve plajın ipeksi kumuna sabitlendi. Ardından gazebomuzun köşelerine kırmızı tüller bağlanarak dekoratif bir görünüm yakalandı. Gazebo kurulumu tamamlandıktan sonra, gazebonun bir yüzeyi minik ancak can alıcı ledli ışıklarla süslendi. Daha sonra beyaz kargı gazebonun altına, Büşra hanım ve Erman beyin hoş zaman geçireceği beyaz lake masa ve sandalyeleri yerleştirildi. Sandalyenin kenarlarına Mrs & Mr yazan ahşap yönlendirme tahtaları yerleştirildi. Akabinde masaya yaklaşık yirmi metre uzaklığa ses sistemi kuruldu ve görüntü kirliliği yansıtmamak adına kamufle edildi. Daha sonra ses sisteminin kabinleri yemek masasına belirli bir mesafeye yerleştirildi. Kumsalın girişinden masaya doğru olan yaklaşık yirmi metrelik mesafeye, masaya uzanan, kırmızı ve beyaz renklerin hakim olduğu metaforik bir yol oluşturdu. Bu yol genç çiftimizin ömür boyu yürüyeceği evlilik yolunu simgelemekteydi. Ve yol; karşılıklı olarak yerleştirilen içi gün ışığı rengini parıldatan kandilli deniz fenerleri ile vurgulandı. Her iki deniz fenerinin arasına, çiftimiz bu metaforik yolda yürürken patlatılmak üzere uzaktan kumandalı yer volkanları yerleştirildi. Oluşturulan bu yola günün anlam ve önemi göz önünde bulundurularak kırmızı halı serildi. Genç çiftimizin isimlerinin, organizasyon gününün tarihinin ve bazı notların yazıldığı işaret tabelaları kırmızı halının iki tarafına da çakıldı.

Kumsalın yapılacak gece çekimlerinin kalitesi yüksek olsun diye kumsalın belirli noktalarına ışıklandırma yerleştirildi. Ardından en önemli noktalardan biri olan masa dekoru ve süslemesine gelindi. Çiftin kırmızı supleleri, tabakları, çatalları, bıçakları yerleştirildi. Daha sonra cips tabakları, çerez tabakları, meyve ve peynir tabakları yerleştirildi. Plajın romantik evlilik teklifi organizasyonu konseptine uygun olarak masa dekorları; parlak kırmızı boncuk, minik kırmızı doğal taşlar, kırmızı keçe dekorlar, deniz kabukları ve deniz yıldızlarından oluşmaktaydı. Bu dekorlar muntazam bir şekilde yerleştirildi. İçi mumlu, dışı hasır, üstü minik dantelli romantik kavanozlar masalarına özenle konuldu. Son olarak Büşra hanıma hazırlıkların kendisine yapıldığını belli edecek kırmızı kalpli uçan balonlarımız helyum ile doldurulup, beyaz rafyalar ile bağlandı. Erman bey ve Büşra hanımı yeni açılan bir et restoranına götüreceğini söyleyip araçla bize doğru yola çıkarmıştı. Ekip arkadaşlarımız dakika dakika Erman bey ile iletişimdeydi. Yürüyerek geldikleri kumsalda restoranı göremeyen Büşra hanım, etrafına şaşkın gözlerle bakmaktaydı. Hazırlanan masaya ve ışıklandırmaya bir anlam yükleyemeyen Büşra hanım, görevli arkadaşımız elindeki renkli balonları kendisine takdim ettiğinde, sürprizin onun için yapıldığını fark etti.

Kumsalda Evlenme Teklifi Organizasyonu Ve Günbatımı Saatleri

Hazırlanan sürprizden oldukça etkilenmiş görünen Büşra hanım, Erman beye uzun uzun sarıldı ve defalarca teşekkür etti. Ardından genç çiftimiz kırmızı halıda el ele yürüyerek masalarına doğru ilerledi. Tam masanın önüne geldiklerinde Erman bey Büşra hanıma dönüp, uzun süredir beklediği soruyu sordu; “BENİMLE EVLENİR MİSİN?”. Büşra hanım inanılmaz duygu yüklü bir şekilde var gücüyle “EVET” dedi. Genç çiftimiz hayatlarının bu büyük kararını şampanya patlatarak kutladı ve şampanyalarını yudumlarken gazebonun arkasındaki yer volkanlarının ışığında mutluluğun keyfini çıkardılar.

Genç çiftimizin aşk dolu evlenme teklifi organizasyonunu başından beri kayıt eden kameramanımız ve fotoğrafçımız, genç çiftimiz masalarında baş başa iken de ara ara görüntü alarak, çiftimize teslim edecekleri video klip için güzel doneler topladılar. Kutlamaların vazgeçilmezi olan şampanyalarını patlatıp kumsalın güneşini batıran çiftimiz romantik dakikalar yaşadılar.Tam organizasyon biterken genç çiftimize harika bir sürpriz de arkadaşları ve akrabalarından geldi. Ellerinde meşalelerle rengarenk ışıklar saçan sevdiklerini bu özel gününü paylaşma sevincini yaşayan Büşra hanımın sevinci görülmeye değerdi. Hiç haber vermeyen dostları bir anda organizasyona dahil oldular ve bu ölümsüz anlarına mutlulukla şahit oldular.  Biz de İzmir Organizasyon ekibi adına, genç çiftimize bir ömür boyu mutluluklar diliyoruz.