Çeşme Sahilde Evlilik Teklifi Organizasyonu Paketi

Evlilik Teklifi Organizasyonu

Evlilik teklifi organizasyonu paketlerimizden Çeşme sahilde evlilik teklifi organizasyonu paketimizi tercih eden Hakan Bey için Çeşme’nin en güzel plajlarından birinde bir organizasyon gerçekleştirdik. Çiftimize özel olarak birbirinden güzel dekorlar ile süslediğimiz plajı bu özel güne hazır hale getirdik. Harika bir havanın eşlik ettiği bu muhteşem atmosfer ile çiftimizin en mutlu günü, unutulmaz bir hale büründü.

Çeşme Sahilde Evlilik Teklifi Organizasyonu Hazırlıklar

Çiftimiz için Çeşme’nin en güzel plajlarından birini seçtik. Organizasyon saatinden çok önce araçlarımızı hazırlayıp yola çıktık. Çiftimiz çok şanslıydı, hava mükemmeldi. Hemen hazırlıklarımıza başladık. Denizin o huzur verici sesinin eşlik edeceği bir masa hazırladık. Masayı romantik bir akşam için hazır hale getirdik. Sahil konseptine uygun olacak şekilde deniz kabukları ve istiridyeler ile canlandırdık. Masamızı tüller ile süslediğimiz bir gazebo çadırın altına yerleştirdik.

Çiftimizi hazırladığımız masaya ulaştıracak bir kırmızı halı renklendirdi o güzel sahili. Kırmızı halının başında bekleyecek nostaljik kapı dekorumuz yerini aldı. Masanın etrafına cam fanuslar ile kalp şekli oluşturuldu. Bu fanusların içerisi su ile dolduruldu ve denizin ve gökyüzünün rengiyle buluşturacak mavi mürekkep ile renklendirildi. İçlerine cerbele çiçekleri yerleştirilerek estetik bir görüntü elde edildi.

Kırmızı halımızın iki yanına sağlı ve sollu şekilde nostaljik denizci feneri dekorlarımız yerleştirildi. İçlerine yerleştirilen kandil lambaları ile nostaljik havayı artıracak bir ışıklandırma gerçekleştirilmiş oldu. Denizci feneri dekorlarının aralarına serpiştirilen silindir fanusların içerisine yerleştirilen tealight mumlar ile ışıklandırma artırıldı. Ortaya çıkan manzara muazzamdı. Hazırlıklar tamamlandı ve ekibimizle çiftimizi beklemeye koyulduk.

Çeşme Sahilde Evlilik Teklifi Organizasyonu Paketi

Organizasyon saati yaklaşıyordu. Tüm hazırlıklar tamamlanmıştı. Kameramanımız detay alıyor; fotoğrafçımız alanın en güzel fotoğraflarını yakalıyordu. Organizasyon sorumlumuz ile iletişime geçen Hakan Bey organizasyon alanına yaklaştığını haber verdi ve ekibimiz yerini aldı. Çiftimiz yolun başında göründü. Burcu Hanım’a hediye edilmek üzere kırmızı kalpli uçan balonlarımız yerlerini aldı. Arabadan inip bu harika atmosferi gören Burcu Hanım’ın şaşkınlığı görülmeye değerdi. Balonlar kendisine teslim edildi ve bu mutlu geceyi aydınlatan yer volkanları eşliğinde kırmızı halıda yürümeye başladılar. Yer volkanları yanmaya devam ederken row cake anlık efekti gökyüzünü aydınlattı. Masanın başına geldiler ve Hakan Bey diz çöküp o anlamlı soruyu sordu sevdiğine. Kocaman bir “evet” yükseldi Çeşme sahilinde. Güzel tınılar eşliğinde dans etti çiftimiz. Günü harika bir havai fişek gösterisi ile sonlandırarak, gözlerinde mutluluk ve zihinlerinde kalacak bu güzel günün hatırası ile yola çıktılar yeni hayatlarına doğru.