Çeşme Teknede Evlilik Teklifi Organizasyonu Paketi

Çeşme Teknede Evlenme Teklifi

Çeşme teknede evlilik teklifi organizasyonu, Çeşme’nin muazzam denizinde, lüks yelkenli teknemizle seyir halinde yapacağınız bir evlilik teklifi organizasyonudur. Ekibimizle birlikte, yapacağımız hazırlıkların kusursuz olmasını istediğimizden, organizasyon saatinden en az 4 saat önce Çeşme marinada oluyoruz. Teknemizi hazırlıyor, süslüyoruz. Siz eş adayınızla birlikte Çeşme marinaya geliyorsunuz ve sizi kırmızı halı, yürüyüş yolu, denizci fenerleri, mumlar ve romantik şekilde süslenmiş lüks bir yelkenli teknesi bekliyor. fonda sizin müziğiniz çalıyor. Evlenme teklifinizi edip, teknemize bindiriliyorsunuz.  Yaklaşık 1 saat kadar süren bir Çeşme turuna çıkarılıyorsunuz. Teknede sizin için süslenmiş kamara ve güvertelerde romantik ve özel anlarınızın tadını çıkarıyorsunuz. Sizin için hazırlanmış mumlar, şamdan, dekoratif objeler, kalpler ve harflerle süslenmiş masanızda, şampanyanız ve kadehleriniz, cips, çerez atıştırmalıklarınız da sizi bekliyor olacak. Güvertede şampanyanızı patlatıp, uçan balonlarınızı gökyüzüne bırakıyoruz. Tüm özel anlarınız fotoğraf ve video kaydına alınıyor. 1 saat süren Çeşme turu sonrası, sizi marinaya geri bırakıyoruz. Organizasyon gününden itibaren 1 ay içinde özel kurgulanmış video klibinizi size hediye ediyoruz.Unutmayın ; hava koşulları her an değişebilir. Lüks yelkenli teknelerimizin profesyonel kaptanları ve görevlileri, organizasyon öncesi sizi hava koşulları konusunda bilgilendiriyor.

Çeşme Teknede Evlilik Teklifi Organizasyonu Detayları

Organizasyon saatinden en az 4 saat önce Çeşme marinada olan ekibimizin bir kısmı teknenin kamara, ön ve arka güverte kısımlarını süslerken, teknik ekibimiz de ses sistemini kurmakla işe başlarlar. Teknenin içi romantik objelerle süslenir. Cam fanuslar, mumlar, kandil lambaları, dekoratif denizci fenerleri, uçan balonlar, gül yaprakları ile süslenen diğer bölümlerden sonra, size özel olarak hazırlanacak olan masaya gelinir. Servis tabakları, suplalar, şamdan, mumlar, şampanya, kadehler, çerez ve cips atıştırmalıklarınızla masanız size özel hale getirilir. Teknenin uygun kısımları da uçan balonlarla süslendikten sonra, tekneye bineceğiniz alan kırmızı halı ve denizci fenerleriyle özel hale getirilir. Eş adayınızla Çeşme marinaya geliyorsunuz, yürüyüş yolundan geçerek tekneye bindiriliyorsunuz. Teknemizde sizi özenle hazırlanmış kamara ve masa süslemeleri bekliyor. Arka güvertede şampanyanızı patlatıyor, ön güvertede şampanyanızı yudumluyorsunuz. Ekip arkadaşlarımız tarafından şampanya ve kadehleriniz sunuluyor. Uçan balonlarınızı gökyüzüne bırakıyor, Çeşme’nin müthiş havasının ve denizinin tadını çıkarıyorsunuz. En özel anlarınız fotoğrafçımız ve profesyonel video kameramanımız tarafından kayıt altına alınıyor. Yaklaşık 1 saat süren Çeşme turunun ardından, marinaya geri bırakılıyorsunuz. Organizasyon tarihinden itibaren 1 ay içinde size özel hazırlanmış, özel şarkınızın arka planda çaldığı, video görüntülerinizin kurgulanıp montajlandığı video klibiniz size hediye ediliyor.

Çeşme Teknede Evlilik Teklifi Organizasyonu Paket İçeriği

Lüks Yelkenli Tekne Kiralama: Aynı zamanda eğitim tekneleri olarak da kullanılan anlaşmalı lüks yelkenli teknelerimizi sizler için kiralıyor, süslüyor, hazırlıyor ve sizi Çeşme turuna çıkarıyoruz.

Denizci Fenerleri: Marinada, tekneye bineceğiniz alanda, toplamda 4 adet olmak üzere 2’şer adet karşılıklı 2 sıra halinde konumlandırılan denizci fenerleri, romantik ve otantik bir dekor objeleridir. Kırmızı dekoratif mumlar ya da kandil lambalarıyla sunulur.

Kırmızı Halı: Yürüyüş yoluna serilir. Denizci fenerleriyle yürüyüş yolu belirginleştirilir.

Özel Dekoratif Objeler : Teknenin içinde kırmızı kalpli ve romantizmi simgeleyen farklı figürlü objeler kullanıyoruz. Cam fanuslarla ve mumlarla ortamın ambiyansını değiştiriyoruz. Küçük denizci fenerlerini uçan balonlarla kamaranın girişine yerleştiriyoruz.

Strafor Harfler: Kalın kırmızı strafor harflerle tenenin içindeki odalardan birinde sizin için bir fotoğraf köşesi hazırlıyoruz. ‘Benimle Evlenir Misin’ yazısını otriş ve led ışıklarla süslüyoruz.

Şamdan, Mum, Supla, Servis Tabakları, Atıştırmalıklar, Şampanya ve Kadehler : Masanız, romantik bir sunumla zenginleştiriliyor.

Ses Sistemi ve Müzik : Teknede konumlandırdığımız ses sistemi, bilgisayar veya harici bellek aracılığıyla, size özel müzikler tekne turunuz boyunca, fonda size eşlik eder.

Fotoğraf Çekimi : Organizasyon boyunca özel anlarınız fotoğrafçımız tarafından doğal takip fotoğrafları olarak çekilir. Organizasyon tarihinden itibaren 1 hafta içinde tarafınıza teslim edilir.

Profesyonel Video Çekimi : Organizasyon boyunca özel anlarınız, profesyonel kameramanımız tarafından kayda alınır. Organizasyon tarihinden itibaren 1 ay içinde size özel olarak hazırlanmış, sizin belirlediğiniz müzikle kurgulanıp montajlanır ve video klip şeklinde size hediye edilir.

Çeşme Teknede Evlilik Teklifi Organizasyonu Paket İçeriğinde Değişiklik Yapabilir Miyim?

Ekleme veya çıkarma yapabilirsiniz.

Önerilerimiz

  • Havai Fişek Gösterisi
  • Ekstra Yer Volkanları
  • Palyaço ile Hediye Servisi
  • Özel Araçla Transfer
  • Barkovizyon Gösterisi
  • Müzisyen Temini

*Size sunmuş olduğumuz öneriler, paket içeriğinin dışında olan hizmetlerimizdir. Her biri için ekstra olarak ücretlendirilirsiniz. Paket içinde olan herhangi bir hizmet için ekstra bir ücret talep edilmez.