Çiçek Süsleme

Çiçek Süsleme ve Aranjman

Çiçek Süsleme ve Arajman

Göze hitap eden gösterişli tasarımıyla kişiye özel çiçek aranjmanı servisi ve birbirinden farklı çiçek süsleme ile sevdiğiniz kişiye hoş bir sürpriz yapabilirsiniz. Canlı ve cansız, birbirinden farklı çiçek tasarımı yapılmaktadır. Evlilik Teklifi Organizasyonu ekibi olarak profesyonel hizmet vermekteyiz. Evlilik teklifi, doğum günü, sevgililer günü, evlilik yıl dönümü gibi günlerinizi sürprizlerle renklendiriyoruz. Sevdiğiniz kişinin hiç beklemeyeceği sıradan bir günde de özel tasarım çiçek sürprizi yaparak onu şaşırtabilirsiniz.

Evlilik Teklifi Organizasyonu Çiçek Süsleme Hizmeti

Evlilik teklifi organizasyonunun nerede ve nasıl yapılacağına bağlı olarak süsleme alternatifleri değişebilmektedir. Evlilik teklifini organizasyonunu lunapark, sinema salonu, kumsal, kordon ya da farklı bir yer seçtiğinizde AR-GE ekibimiz mekanı inceleyerek gerekli süsleme planlamalarını yapar. Ekibimizin planlaması ve sizin özel istekleriniz harmanlanarak organizasyona özel süslemesi yapılmaktadır. Mekanın durumuna göre kapı takından gazebo çadıra, masadan yürüyüş yolunun süslenmesine kadar göze hitap edecek bölümler farklı tekniklerle süsleme yapıyoruz.

Türkiye’nin dört bir yanına vermiş olduğumuz kişiye özel çiçek aranjmanı ve mekan çiçek süsleme hizmetleri ile gününüzü unutulmaz hoş bir anıya dönüştürüyoruz.

Comments are closed.