Deniz Kenarında Evlilik Teklifi Organizasyonu

Arkadaş ve Akrabalarla Evlilik Teklifi Organizasyonu Kırmızı Halı ve Dev pankart Eşliğinde Evlenme Teklifi Organizasyonu

Deniz kenarında evlilik teklifi organizasyonu; İzmir organizasyon olarak oldukça fazla sayıda yaptığımız evlilik teklifi paketlerinden biridir. Özellikle İzmir’de çeşitli lokasyonlarda hizmet sağladığımız deniz kenarında evlilik teklifi organizasyonu başta İnciraltı, Bostanlı, Sahilevleri gibi denize paralel, yosun kokusunu ve martıların eşsiz güzelliğini kapsayan sürpriz evlilik teklifi organizasyonudur. Gamzenur Hanım ile Birlikteliklerini sürpriz olduğu kadar coşkulu bir evlilik teklifi organizasyonu ile bir ömür boyu devam ettirmek isteyen Burak Bey, şirketimiz İzmir Organizasyon’a başvurarak düşlediği evlilik teklifi organizasyonundan bahsetti. Denizle kordon boyunun birleştiği sürpriz bir evlilik teklifi hayal ediyordu Burak Bey. İş yoğunluğundan dolayı İzmir Organizasyon’u ziyaret edemediğinden dolayı kendisine WhatsApp üzerinden daha önce yapmış olduğumuz evlilik teklifi organizasyonlarına yönlendirdik. Bostanlı’da deniz kenarında evlilik teklifi organizasyonu, Karşıyaka Yüzükte deniz kenarında evlilik teklifi organizasyonu, Bayraklı’da deniz kenarında evlilik teklifi organizasyonu, İnciraltı’nda deniz kenarında evlilik teklifi organizasyonu gibi Kordon deniz kenarında evlilik teklifi organizasyon paketlerine yönlendirdik kendisini. Burak Bey İzmir’in İnciraltı semtinin kordonunda deniz ve güneşin ufuk çizgisiyle birleştiği bir anda sürprizlerle dolu ve oldukça romantik bir deniz kenarında evlilik teklifi organizasyonu yapmak istediğine karar verdi Gamzenur Hanım için. Şirketimizin deniz kenarında evlilik teklifi organizasyonu paketlerinden bahsettik ve yapmış olduğumuz İnciraltı’nda deniz kenarında evlilik teklifi organizasyonu videolarını izlettik. Burak Bey hayaliyle örtüşen evlilik teklifi organizasyonunun sadece bizim gerçekleştirebileceğimizi fark edince de, İnciraltı’nda deniz kenarında evlilik teklifi organizasyonu ile ilgili günü, saati gibi detayları konuştuk.

Deniz Kenarında Duygusal Evlilik Teklifi Organizasyonu Hazırlıklarımız

Oldukça romantik ve duygu yüklü olmasını planladığımız evlilik teklifi organizasyonumuz için kordon konseptimiz belirlenmiş ve hazırlık detaylarımızı tamamlamak için ekip arkadaşlarımız, Burak Bey ile kararlaştırılan saatten iki saat kadar önce yola çıkmıştı. Evlilik teklifi organizasyonunun yapılacağı esnada deniz kenarında güzel bir manzara ve gün batımını yakalamak ambiyans için oldukça önemliydi. Burak Bey’in Gamzenur Hanım’a olan bu büyük sürprizi için en uygun yer tespit edildi ve kurulum başladı. Ekip arkadaşlarımız defalarca bu sürpriz organizasyonları yapmıştı ancak havanın güzel olması, çevredeki insanların enerjisi birleşince heyecanları bir kat daha arttı. Hemen hazırlıklara başladık. Beraber yürüyecekleri evlilik yolunu metaforik olarak simgeleyecek olan deniz fenerlerimiz yolun kenarlarında karşılıklı gelecek şekilde itinayla yerleştirildi. Deniz fenerlerinin arasına evlilik teklifi organizasyonlarının ve sürprizlerin olmazsa olmazı yer volkanları yerleştirildi. Yürüyecekleri simgesel yolun sonuna yerleştirilecek olan kırmızı örtülü ve üzeri romantik dekorlarla süslenmiş olan bistromuza uzanan kırmızı halımız, deniz fenerleri ve yer volkanlarına dik gelecek şekilde serildi. Gamzenur Hanım’ın en sevdiği kırmızı güllerden oluşan bir buket hasırlarla kaplanıp süslendi ve bistronun üzerine Burak Bey gelin adayı Gamzenur Hanım’a takdim etsin diye yerleştirildi. Bistromuzun arkasına denk gelecek şekilde “BENİMLE EVLENİR MİSİN?” yazılı pankart gizlendi. Pankartımızın, Gamzenur Hanım gelinceye kadar gizli kalması oldukça önem taşıyordu çünkü bu tamamen sürpriz bir evlilik teklifi olacaktı. Ses sistemimiz ve Burak Bey’in evlilik teklifi sırasında çalmasını arzuladığı şarkılar hazırlandı. Kalpli balonlarımız Gamzenur Hanım’ın gökyüzüne bırakması için helyum dolu gazla şişirildi. Sonunda her şey hazırdı ve ekip arkadaşlarımız yerlerini alıp genç çiftimizi beklemeye hazırdı.

Romantik Bir Evlilik Teklifi Organizasyonu Daha

Burak Bey ile organizasyon sorumlumuz detaylar ve konum paylaşımı için belirli aralıklarla irtibat halindeydi. Bu sırada gün batımına yaklaştığımız dakikalara girmiştik, kameramanımız ve fotoğrafçımız manzarayı değerlendirip, çiftimizin hazırlanacak videosu için çekim yapmaktaydı. Genç çiftimizin bize yaklaştığını fark ettiğimiz anda çiftimizin ‘bizim şarkımız’ diye adlandırdığı şarkı çalmaya başladı. Giriş yoluna geldiklerinde ekip arkadaşlarımızdan biri Gamzenur Hanım’a kalpli uçan balonlarını uzattı. Gamzenur Hanım, kırmızı halı etrafındaki deniz fenerleri, yer volkanları ve “BENİMLE EVLENİR MİSİN? “ pankartını görünce şaşkınlığını gizleyemedi. Bu romantik evlilik teklifini meraklı gözlerle izleyen topluluk arasından kırmızı halıya doğru el ele yürüyen çiftimiz, uzun uzun sarıldı. Burak Bey evlilik teklifi organizasyonlarının olmazsa olmazı literatürü olan gelin adayının önünde diz çöküp evlenme teklifini gerçekleştirmek için hamle yaptı. Gamzenur Hanım’ın önünde bu eşsiz görüntü etraftaki insanları daha çok coşturdu. Burak Bey diz çökerek Gamzenur Hanım’a evlilik teklifini yaptı. “EVET” cevabı ve alkışlar eşliğinde birbirine sarılan çiftimizin unutulmaz anları görülmeye değerdi. Ardından Burak Bey, Gamzenur Hanım’a özel hazırlattığı buketi kendisine takdim etti ve genç çiftimiz kendileri için soğutulmuş içeceklerini yudumlayarak günü kutladı. Bizler de İzmir Organizasyon olarak Gamzenur ve Burak çiftine bir ömür boyu mutluluklar dileriz.