Deniz Kenarında Evlilik Teklifi Organizasyonu

Deniz Kenarında Evlilik Teklifi Organizasyonu

Deniz kenarında evlilik teklifi organizasyonu; yosun kokusu, dalga sesleri, martılar ve nice doğal sembolik aranjmanı ile İzmir Organizasyon adına yaptığımız evlilik teklifi organizasyonlarının en başında yer alır. Onurcan bey hafta başında sabah saatlerinde bizlere telefonda ulaşarak evlilik teklifi organizasyonları hakkında bilgi almak istedi. İstanbul’da ikamet eden kız arkadaşı Rabia hanımın kısıtlı bir zamanın olduğunu, akşam saatinde uçağa binip İstanbul’a döneceğini ve gün içinde hızlı hareket edip nasıl bir evlilik teklifi organizasyonu yapabileceğimizin sorularını yöneltti. Kendisini İzmir Organizasyon ofisimize davet ettik ancak Onurcan bey Rabia hanımla birlikte olacağını ve onu yalnız bırakamayacağını belirtti. Onurcan beye daha önce yapmış olduğumuz birçok evlilik teklifi organizasyonlarından bahsettik ve youtube kanalımıza yönlendirdik. Ekip arkadaşlarımıza Rabia hanımın denizi çok sevdiğini Kordon’a da ayrıca hayran olduğunu belirten Onurcan beye, tasarladığı sürpriz evlilik teklifi organizasyonlarından deniz kenarında olanlarını izlemesini rica ettik. İskelede evlilik teklifi organizasyonu, Karşıyaka Yelken Kulübü evlilik teklifi organizasyonu,  Kordon’da evlilik teklifi organizasyonu gibi  yakın metrajlı lokasyonlara yönlendirdik. Onurcan bey Bostanlı’da yapmış olduğumuz deniz kenarında evlilik teklifi organizasyonu ile ilgili olanı beğenmiş ve karar vermiş. Biz de İzmir Organizasyon ekibi olarak hemen kolları sıvadık ve hazırlıklarımıza başladık.

 

Bostanlı’da Evlilik Teklifi Organizasyonu Hazırlıkları

Bostanlı’da yapılacak evlilik teklifi organizasyonu için, Onurcan bey ile iletişim kurduğumuzda çok yakın arkadaşı olan Mertcan beyi işbirlikçi olarak bize yönlendirmişti. Tamamen Rabia hanıma sürpriz hazırlanan evlilik teklifi organizasyonu için yaklaşık iki saat önce belirlediğimiz lokasyona vardık. Ekip arkadaşlarımızla önce aşk yolu olarak simgelediğimiz kırmızı halıyı denize parelel bir şekilde serdik. Ardından karşına kırmızı streç örtüsünü üzerine özenle giydirdiğimiz bistro masayı yerleştirdik. Bistro masanın üzerine şampanya kadehlerini yatık bir biçimde kalp bir süslemenin içine koyduk. Parlak minik boncuklarla ışık verdik. Rabia hanım için taze, içinde yeşil yapraklara bezenmiş bir gül demetini Onurcan bey adına masaya bıraktık. Akabinde giriş yoluna devam ettik.” Aşk ve mutluluğu simgeleyen metaforik yolu oluşturmak için yaklaşık beş metrelik bir alana içi kırmızı mumlu denir fenerleri yerleştirildi. Ardından her iki deniz fenerinin arasına bir tane yer volkanı gelecek şekilde uzaktan kumandalı yer volkanları yerleştirildi. Ardından günün anlam ve önemi için, çiftimizin yürüyeceği yolun görkemini ve görselliğini arttırmak amacıyla deniz fenerleri ve yer volkanları iki kenarında kalacak yerleştirildi. Böylece iki tarafı kandilli deniz fenerleri ve yer volkanları ile ışıklandırması güçlü bir yol oluşturulmuş oldu. Daha sonra genç çiftimizin ortama girdiğinde çalınacak şarkılar için müzik sistemi kuruldu ve Onurcan beyin “bizim şarkımız” diye belirtmiş olduğu romantik ama bir o kadar enerjik şarkı; ”Güneşimi Kaybettim “ başta olmak üzere bir şarkı listesi hazırlandı. Bistro masanın arkasına denk gelecek şekilde dev “BENİMLE EVLENİR MİSİN?” pankartı Onurcan bey Rabia hanıma hayatının en önemli sorusu sorulacağında açılmak üzere ters bir şekilde yerleştirildi. Son olarak Rabia hanımın ortama girdiğinde sürprizin kendisine yapıldığını belirtmek için kendisine takdim edeceğimiz kırmızı kalpli balonlarımız helyum ile dolduruldu. Artık her şey hazırdı. Onurcan beyin İş birlikçi arkadaşı Mertcan beyde bizimle birlikte beklemeye başladı. Dakikalar yaklaştığında herkes yerini aldı ve Mertcan bey de çiftimizin göremeyeceği bir yere saklandı.

Daha önce yapmış olduğumuz Evlilik Teklifi Organizasyonunu ” Raziye&Uğur “çiftinin videosunu üzerine tıklayarak izleyebilirsiniz.

Sürpriz Evlilik Teklifi Organizasyonu Ve Romantik Ambiyans

 Onurcan bey ve Rabia hanımın kendilerine doğru geldiğini fark eden bütün ekip arkadaşlarımız son ana kadar sürpriz sanki başka birine hazırlanmış gibi davrandı. Hatta balonları verecek olan ekip arkadaşımız kameran arkadaşımızla başka bir çekim yapıyormuş gibi çekim rotalarının dışına çıktı. Bir başkası için hazırlanmış olduğunu düşünen Rabia hanım, tam ekip arkadaşımızın hizasına geldiğinde, ekip arkadaşımız helyum dolu balonları birden Rabia hanıma uzattı. Bistronun arkasında yer alan ekip arkadaşlarımız ters bir şekilde yerleştirmiş oldukları “BENİMLE EVLENİR MİSİN?” pankartını düz bir şekilde kaldırdı. Şaşkınlıktan ne diyeceğini bilemeyen Rabia hanım Onurcan beye sarıldı ve ardından yanan deniz fenerleri ve yer volkanları arasında uzanan kırmızı halıda el ele yürüdüler. Kırmızı halının ortasına vardıklarında Onurcan bey, Rabia hanımın önünde diz çöktü ve Rabia hanıma bir ömür boyu aynı hayatı paylaşmak adına evlilik teklifini gerçekleştirdi. Şaşkınlık ve heyecan içinde  “EVET “ diye bağıran gelin adayımız, yakın arkadaşları Mertcan beyi de görünce oldukça şaşırdı. Ardında göz yaşlarını tutamayan Rabia hanım Onurcan beye sarıldı. Bistro masalarına geçen çiftimiz, bu özel günlerinde onlara eşlik eden arkadaşlarıyla mutluluklarını paylaştı. Onurcan beye evlilik teklifi kutlaması için hazırlamış olduğumuz şampanya kendisi tarafından patlatılıp kadehlere dolduruldu. Çift gönüllerince kutlamalarını yaparken, en başından beri çekim yapan fotoğrafçı ve kameraman ekip arkadaşlarımız fotoğraf çekip, kayıt yaparak bu özel anları ölümsüzleştirdi. İzmir Organizasyon genç çiftimizin organizasyonunu eksiksiz ve kusursuz gerçekleştirmenin gururunu duyuyor ve kendilerine bir ömür boyu mutluluklarının daim olmasını diliyoruz.

Bookmark the permalink.