Doğum Günü Organizasyonu

Sürpriz Doğum Günü Organizasyonu İzmir Organizasyon

Doğum Günü Organizasyonu

Sevdiğiniz kişiye, arkadaşınıza, ailenize, eşinize veya dostunuza, sürpriz bir doğum günü partisi organize etmek istiyorsunuz. Ancak ilgilenmeniz gereken birçok detay var. Organizasyon mekanından mekanın süslenmesine, fotoğraf çekiminden çalacak olan müziğe, yiyeceklerden içeceklere kadar bir sürü ayrıntı var. İzmir Organizasyon firması olarak tam da bu noktada yardımınıza koşuyoruz. Sürpriz doğum günü partileri, temalı doğum günü partileri ve ilginç konseptlerimizle, size özel doğum günü organizasyonu planlıyoruz.

Sürpriz Doğum Günü Organizasyonu Fikirleri

Eşinize, sevdiklerinize ya da ailenize düzenlemek istediğiniz sürpriz doğum günü organizasyonu için, uzun yıllardır bu alanda hizmet veren ekibimizle organizasyon mekanı temini, mekan süsleme, ekipman kiralama, müzik hizmetleri, profesyonel fotoğraf ve video çekimi gibi alanlarda hizmet veriyoruz.

Tekne Doğum Günü Organizasyonu

Lüks yelkenli teknelerle ya da lüks motor yatlarla, doğum günü sahibine unutmayacağı bir sürpriz yapabilirsiniz. Dilerseniz, doğum günü organizasyonunu gerçekleştireceğiniz şehrin marinasında, sizin için süslenmiş tekneyle ekibimiz sizi beklesin; dilerseniz de şehrin uygun yerlerinde siz bir kafede otururken ‘Doğum Günün Kutlu Olsun’ yazılı dev pankartla, ekibimiz sizin isminiz anons etsin. Tekne size özel süslenmiş ve hazırlanmış olacak. İkramlıklarınız, atıştırmalıklarınız ve özel tasarım doğum günü pastanız, müziğiniz, uçan balonlarınız her şey ekibimizce hazırlanıyor. Organizasyon boyunca da profesyonel fotoğraf ve video çekimleriniz yapılıyor olacak. Organizasyonun sonunda prodüksiyon ekibimiz tarafından hazırlanan doğum günü klibiyle de sürpriz doğum gününü unutulmaz kılmış olacaksınız.

Otel Odası Süsleme Doğum Günü Organizasyonu

Bulunduğunuz il ya da ilçenin en seçkin ve lüks otelinde sürpriz doğum günü organizasyonu yapmak alternatiflerinizden olabilir. Uçan balonlar, size özel fotoğraf ve yazılar, romantik dekorlar ile sevdiğiniz kişiye hazırlayacağınız sürpriz, unutulmazların arasına girebilir.

Restoranda Doğum Günü Organizasyonu

Organizasyon gerçekleştireceğiniz yerin en lüks restoranı ekibimiz tarafından sizin için özel olarak hazırlanıyor. Ana yemeklerden ara sıcaklara, alkollü ya da alkolsüz içeceklerden tatlı ve meyvelere kadar sizin tercihinize bıraktığımız yemek menüsü, şamdan, mumlar, kandil lambaları, profesyonel fotoğraf ve video çekimi. Restoranda baş başa geçireceğiniz şık bir organizasyon, firmamızın profesyonel ekibi ve ekipmanları ile yine alternatifleriniz arasında olabilir.

Farklı Konseptlerde Doğum Günü Organizasyonları

Kumsalda arkadaşlarınızla bir yemek masası, doğum günü sahibinin sevdiği film karakterleriyle donatılan bir doğum günü partisi, fasıl ekipleriyle geleneksel bir doğum günü gecesi ve çok farklı butik doğum günü parti organizasyonları için firmamızın organizasyon sorumlularından fikir alabilirsiniz.

Comments are closed.