Doğum Günü Sürprizleri

Doğum Günü Sürprizleri

Doğum Günü Sürprizleri

Doğum Günü Sürprizleri İzmir

Doğum Günü Sürprizleri İzmir Organizasyon

Doğum günü sürprizleri, İzmir Organizasyon’un profesyonel ve tecrübeli ekibi tarafından titizlikle organize ediliyor. Eşinize, kız arkadaşınıza veya erkek arkadaşınıza, sürpriz bir doğum günü organizasyonu yapmak, A’dan Z’ye tüm hizmetlerin profesyonel kişiler tarafından organize edilmesini sağlamak, ona eşsiz bir gün yaşatmak istiyorsanız İzmir Organizasyon, eğitimli personeli ve son teknoloji ekipmanlarıyla sizler için kusursuz bir hizmet sunuyor. Tecrübelerimize dayanarak, kadınlardan oluşan AR-Ge ekibimizle tasarlayıp uygulamaya döktüğümüz doğum günü sürprizleri paketlerimiz mevcuttur.

Doğum Günü Sürprizleri Paketleri

Teknede Doğum Günü Sürprizi

Eşinize, kız arkadaşınıza ya da erkek arkadaşınıza sürpriz bir doğum günü düzenlemek istiyorsunuz. Deniz seven bir çiftseniz, teknede doğum günü sürprizi paketi tam da size göre. Anlaşmalı olduğumuz lüks yelkenli teknelerimizle size baş başa, romantik bir an yaşatıyoruz.

Ekibimizle en az 4 saat önceden organizasyonun yapılacağı marinada oluyoruz. Tekneyi sizin için, size özel olarak uçan balonlar, kumaş ve tüller, özel dekoratif objeler ve mumlarla süslüyoruz. Kamara bölümünde size özel hazırladığımız masada yine özel dekoratif objeler, fotoğraf baskılarınız, şamdan, mumlar, şampanya, atıştırmalıklar (cips, çerez),doğum günü pastası, şampanya ve kadehleriniz bulunuyor. Organizasyonun yapılacağı alanda yer volkanları, ses sistemi, müzik ve uçan balonlarla sizi karşılıyoruz. Yaklaşık 1 saatlik bir Körfez turuna çıkarılıyorsunuz. Teknenin güvertesinde şampanyanızı patlatıyor ve keyifli anlarınızın tadını çıkarıyorsunuz. Tüm bu özel anlarınıza fotoğraf ve video eşlik ediyor. Fotoğrafçımız doğal takip fotoğraflarınızı çekiyor, profesyonel kameramanımız da özel anlarınızın video görüntülerini alıyorlar. Organizasyon sonunda video görüntüleriniz size özel kurgu ve montajla video klip haline getiriliyor ve size hediye ediliyor.

Karşıyaka Yelken Kulübü’nde Doğum Günü Sürprizi

Karşıyaka Yelken Kulübü, İzmir’in Karşıyaka ilçesinde, özel bir eğitim kulübüdür. Yalnızca bizim anlaşmalı olduğumuz lüks yelkenli teknelerimiz giriş ve çıkış yapabilirler. 2 aşamalı bir sürpriz paketidir. İhtişamlı sürprizleri seven çiftlerimize önerilir.

Yelken Kulübü’nün iskelesini; kırmızı halı, denizci fenerleri, kandil lambaları ya da mumlar, özel dekoratif objeler, fotoğraf köşesi ve yer volkanlarıyla süslüyoruz. Profesyonel ses sistemimiz yardımıyla size özel bir müzikle senkronize olarak ateşlenen yer volkanları eşliğinde organizasyon başlıyor. Yürüyüş yolunun sonunda sizi, beyaz tüllerle süslenmiş gazebo ile romantik bir masa bekliyor. Şampanyanız ve atıştırmalıklarınızla romantik ve baş başa bir an yaşıyorsunuz. Tüm bu anlarda fotoğrafçımız ve profesyonel kameramanımız doğal takip fotoğrafları ve videolarla size eşlik ediyor. Bu dakikalarda, sevdiğiniz kişi baş başa romantik bir an yaşadığınızı, doğum gününü hatırlamadığınızı düşünüyor. Daha sonra, doğum günü müziği eşliğinde, uzaktan bir tekne yaklaşıyor. Teknede ‘Doğum Günün Kutlu Olsun’ pankartı açık. Sevdiğiniz kişinin o andaki şaşkın ve mutlu yüz ifadesi inanın görülmeye değer. Tekne yanaştığında, size özel olarak süslenmiş tekneye davet ediyoruz. Yaklaşık 1 saatlik bir Körfez turuna çıkarılıyor ve romantik anlarınızı denizin o eşsiz maviliğinde yaşamaya devam ediyorsunuz. Teknede de fotoğrafçımız ve kameramanımız size eşlik ediyor. Organizasyonun sonunda özel video görüntülerinizin kurgulanıp montajlandığı video klip size hediye ediliyor.

Restoranda/Kafede Doğum Günü Sürprizleri

Romantik ve ihtişamlı bir doğum günü organize etmek istiyorsanız, tüm hizmetlerle restoranda doğum günü sürprizi paketimizle hizmet veriyoruz.

Anlaşmalı olduğumuz, şehrin en lüks restoranlarından birinde sizin için 4 ila 6 masa arasında bir alan rezerve ediyoruz (Mekanın uygunluk durumuna göre masa sayısı değişebiliyor ). Size özel olarak rezerve ettiğimiz masayı ise, özel dekoratif objelerle süslüyoruz. Restoranımızla sizin zevkinizle belirlediğimiz yemek menüsünü organize ediyoruz. Siz eşinizle, kız arkadaşınızla ya da erkek arkadaşınızla restorana geldiğinizde sizi, kamera, fotoğraf, uçan balonlar, fonda size özel müzik, romantik ve ihtişamlı bir masa bekliyor. Organizasyon başından sonuna kadar restoran görevlimiz yemek servisinizi yapıyor. Tüm bu özel anlarınıza fotoğrafçımız doğal takip fotoğraflarıyla eşlik ederken, profesyonel kameramanımız da özel anlarınızın video görüntülerini alıyor.

Otel Odası Süsleme Doğum Günü Sürprizi

Sevdiğinize baş başa, romantik bir doğum günü sürprizi hazırlamak istiyorsanız, oda süsleme hizmetimiz size göre.

Şehrin en lüks, birinci sınıf kalitede ve 5 ve üzeri yıldıza sahip otelleriyle çalışıyoruz. Sizin için bir oda rezerve ediyor ve odayı özel dekoratif objelerle süsleyerek romantik bir ambiyansa hazırlıyoruz. Uçan balonlar, cam fanuslar, mumlar, özel dekoratif objeler ve fotoğraf baskılarınızla odayı sürprize hazır hale getiriyoruz. Romantik masanızda şampanyanızı yudumlarken, doğum günü pastanızın mumlarını üflüyorsunuz.

Kumsalda/Plajda/Sahilde Doğum Günü Sürprizi

Sevdiğiniz kişiye mavi ve yeşilin harmanlandığı o büyülü ortamda, deniz kenarında doğum günü sürprizi hazırlamaya ne dersiniz?

Keşfettiğimiz bakir koyları, Ege’nin en güzel plajlarını ya da sizin için özel olan, sizin tercih ettiğiniz kumsalları, doğum günü sürprizi için hazırlıyoruz. Kırmızı halı, yer volkanları, denizci fenerleri, mumlar ya da kandil lambalarıyla hazırladığımız yürüyüş yolundan geçerken, sizin seçtiğiniz ya da bizim önerdiğimiz müzikle deniz manzarasının tadını çıkarıyorsunuz. Yürüyüş yolunun hemen sonunda sizi özenle hazırlanmış romantik bir masa bekliyor. Masanızda atıştırmalıklarınız (cips, çerez), özel dekoratif objeleriniz, şamdan ve mumlarınız, şampanya ve kadehleriniz hazır. Ses sisteminden çalan müzik ve denizdeki dalga sesleri özel anınıza eşlik ediyor. Şampanyanızı yudumlarken, belki de o güzel şarkıda dans ederken fotoğrafçımız ve profesyonel kameramanımız, doğal takip fotoğraflarınızı çekiyor, video kaydınızı yapıyorlar. Organizasyonun sonunda kurgulanıp montajlanmış video klibiniz size hediye ediliyor.

Doğum Günü Sürprizleri Paketleri İçin Önerilerimiz

  • Palyaço ile Hediye Servisi
  • Havai Fişek Gösterisi
  • Müzisyen Temini
  • Yemek Organizasyonu
  • Ekstra Fotoğrafçı ve Kameraman Temini
  • Özel Süslemeler

**Sizin için önerdiğimiz hizmetler, paket içeriklerinin dışında olup, ekstra ücrete tabidir.

Comments are closed.