Evlilik Yıl Dönümü Sürprizleri

Evlilik Yıl Dönümü Sürprizleri

Evlilik Yıl Dönümü Sürprizleri

Hayatınızı birleştirdiğiniz eşinize unutamayacağı bir sürpriz yapmak ister misiniz? Yılda bir defa kutlayabileceğiniz evlilik yıl dönümü, önemli günlerin belkide en anlamlısıdır. Bu özel günde Evlilik Yıl Dönümü Sürprizleri ile eşinizi de özel hissettirebilecek anlamlı organizasyonlar hazırlayabiliriz.

Sizler için hazırladığımız özel evlilik yıl dönümü senaryolarını seçebileceğiniz gibi sizlerin tercihleriyle yeni senaryolar oluşturalabiliriz. Seçeceğiniz mekana göre AR-GE ekibimiz tarafından evlilik yıl dönümü planlaması yapılır. Organizasyonun ev, restoran gibi kapalı yerler ya da kumsal, tekne, helikopter gibi açık alanların kullanılmasına bağlı olarak içerik değişmektedir. Mekanı ayarlanarak planlaması yapılan evlilik yıl dönümü sürprizi için kullanılacak malzemeler ve ekipmanların kurulumu yapılarak hazır hale getirilir. Yüzünüzde gülümsemeyle hatırlayacağınız size özel organizasyonun kusursuz olması için gerekli bütün ayarlamayı yapıyoruz.

Evlilik Yıl Dönümü Sürprizleri Senaryosu

Sıradan günlerin aksine eşinize evlilik yıl dönümünde unutulmaz bir gün yaşatmak istiyorsunuz. Çoğunluğu bayanlardan oluşan ekibimiz sizin zevklerinizi dikkate alarak evlilik yıl dönümü sürpriz planlaması yapar. Sürprizin nasıl gelişeceği, mekan seçimi ve zaman ayarlanır. Size özel olarak hazırlanan lüks aracımızın içerisi uçan balonlar ve kırmızı güllerle süslenmiştir. Özel şoförünüz sizi eşinizin iş yerine ya da evdeyse evin önüne getirir. Lüks arabadan kapı girişine kadar kırmızı halı serilir eşiniz dışarı çıktığında siz elinizde bir buket çiçek ile onu karşılarsınız. Eşinizin şaşkınlığı bu sürprizle bitmez çünkü gün yeni başlıyordur. Siz eşinizle lüks aracın içinde şampanyanızı içerek şehri turlarken biz çeşme alaçatı da bütün hazırlıklarımızı bitirmiş gelişinizi bekliyor olacağız. Lüks aracımız, deniz kenarında bulunan otelin kapısına yanaşır. Sizi elinde uçan balonlarla melek kostümlü küçük kızımız karşılayarak elindeki balonları eşinize uzatır. Güler yüzlü ekip arkadaşımız sizi masanıza kadar eşlik eder.

Lobiden geçerek deniz manzarasını izleyebileceğiniz büyük bahçeye kurulmuş iki kişilik masaya geçersiniz. Masanın etrafı denizci kandilleri ve içerisine mum yakılarak konan fanuslarla etraf donatılır. Masanın ortasına büyük şamdan yerleştirilir, şamdanın çevresi ise bahar çiçekleriyle süslenir. Masadan başlayarak deniz kenarına kadar kumun üzerine kırmızı halı serilir. Halının etrafı yer volkanları ve kandillerle aydınlatılır. Denizin ortasında ise havai fişeklerin patlatılacağı bir tekne açıkta demir atmış, gün batımında görsel şölen sergilemek için beklemektedir. Sadece size özel olarak hazırlanan bu tür organizasyonlarda eşinizle birlikte unutulmaz ve özel bir gün geçirmeniz için bütün ayrıntılarla ilgileniyoruz. Size ise eşinizle mutlu anların tadını çıkarmak kalıyor.

Evlilik Yıl Dönümü Sürprizleri Organizasyon Önerileri

  • Evlilik Yıl Dönümü Sürprizi İçerik Belirleme: Organizasyon öncesinde sürprizin içeriği AR-GE ekibimizin önerileri ve sizin tercihleriniz doğrultusunda şekillenir. Sürprizde hediye ve çiçek servisi, lüks araç, helikopter, limuzin gibi alternatiflerin olup olmayacağına karar verilerek planlama işlemi sonlandırılır.
  • Mekan Seçimi: Sizler için hazırlamış olduğumuz özel mekanlardan birini seçebilirsiniz. İsterseniz de ilk tanışma yeri, evlilik teklifini yaptığınız yer gibi size özel mekanları seçebilirsiniz.
  • Süsleme ve Dekor: Seçilen mekanın süslemesi varsa lüks aracın ve ya teknenin süslenmesini kapsar. Denizci fenerleri, fanuslar, kandiller, mumlar, tül ve kumaşlar, şamdan, uçan balonlar gibi birbirinden farklı malzemeler kullanılır. Kullanılacak malzeme seçimi sizin isteklerinize, mevcut mekana göre uyumlu olacak şekilde seçilir.
  • Havai Fişek Gösterisi: İsteklerinize göre lisanslı uzman ekibimiz tarafından havai fişek gösterisi yapılmaktadır. Ayrıca yer volkanları, ışık şelaleleri, lazer gösterileri, anlık özel efektler ve konfeti atımı da yapılmaktadır.
  • Kameraman ve Fotoğrafçı Temini: Eşinizle birlikte yaşayacağınız bu özel sürprizin ölümsüz olmasını sağlıyoruz. Profesyonel kameramanlarımız ve fotoğrafçılarımız sayesinde organizasyon boyunca bu güzel günü kayıt altına alıyoruz. Ayrıca organizasyon sonrasında kayıtlarınız kurgulanarak size özel klip haline getirilip size teslim ediyoruz.

Evlilik yıl dönümü sürprizleri organizasyon önerileri daha da çoğaltılabilir. Organizasyonun içeriği sizin isteklerinize göre şekillendirilir. Örneğin siz kocanıza sürpriz yapmak isteyebilirsiniz. Evlilik yıl dönümü içeriği bu doğrultuda değiştirilerek kocanızın seveceği şekilde düzenlenir. Eşinizle birlikte bu önemli günde sizlere hafızalardan silinmeyen güzel bir organizasyon gerçekleştirmeye devam ediyoruz.

Comments are closed.