Fuar Lunapark Evlilik Teklifi Organizasyonu Paketi

Sıra dışı, eğlenceli, hareketli bir evlilik teklifi için lunaparka gidiyoruz…Sevdiğiniz insana eğlenceli bir gün yaşatmak istiyorsunuz. Nihayet ikna ettiniz, sizin için belki de özel anlamı olan lunaparka geldiniz. Bizler profesyonel ekibimizle hazırlıklarımızı çoktan tamamladık. Lunapark, dönme dolabınız, kırmızı halı, yer volkanları, pankartınız, özel dekorasyonunuz, kutlama şampanyanız, fotoğrafçımız, kameramanımız, uçan balonlarınız her şey hazır sizi bekliyor olacak. Eğlenceli anlarınız,  romantik birer hatıraya dönüşecek. Yer volkanları, romantik anınıza ihtişam katacak. Fuar lunapark evlilik teklifi organizasyonu tüm detaylarıyla sizler için İzmir Organizasyon ekibi tarafından planlanıyor, organize ediliyor.

Fuar Lunapark Evlilik Teklifi Organizasyonu Paketi Senaryosu

Siz hep farklı bir çift oldunuz… Sürprizleriniz de sıra dışıydı hep. Tabi ki sizin sürpriz evlilik teklifi organizasyonunuz da farklı olmalı. Eğlenceyi ve romantizmi bir arada yaşayabileceğiniz  bir evlilik teklifi organizasyonu için lunaparkta her şey hazır. Hepimizin lunaparka her girdiğinde gözlerini alamadığı dönme dolap bu kez sizin evlilik teklifi organizasyonunuz için ışıl ışıl…Sevdiğiniz kişiye unutulmaz ve sıra dışı bir evlilik teklifi organizasyonu yapmak için ofisimize kadar gelmeniz yeterlidir. Süslemeler, ışıklandırmalar, uçan balonlar, kutlama şampanyası, çiçekler hepsi sizin için hazırlanıyor. Birlikte planladığımız gün ve saatte lunaparkta buluşuyoruz. Ve eğlence başlasın. Tüm detaylar sizin için profesyonel fotoğraf ve video kaydına alınıyor. İzmir Organizasyon olarak profesyonel ekibimizle bu unutulmaz günde yanınızdayız.

Fuar Lunapark Evlilik Teklifi Organizasyonu Paketi İçeriği

Kırmızı Halı: Yürüyüş yolu sınırlarınızı belirlemek için dönme dolabın önüne konulan bistro yoluna serilir.
Denizci Fenerleri : Ahşap eskiitilmiş denizci fenerleri kırmızı halının her iki tarafına, toplam 6 adet 2 sıra halinde konulur. İçerisine, kandil lambaları ya da kırmızı dekoratif mumlar yerleştirilir.
Yer Volkanları : Yürüyüş yolunda denizci fenerlerinin aralarına ve bistro masanın yanına, pankartın önüne toplam 12 adet yer volkanı konulur. Uzaktan kumanda ile ateşleme sistemi kullanılır. Organizasyon boyunca, özel anlarınızla paralel, müzikle senkronize bir şekilde yakılır.
Bistro Masa : Yürüyüş yolunun, kırmızı halının sonuna, lüks kırmızı streç örtü serilerek konulur. Üzerinde şık çiçek buketi, şampanyanız ya da alkolsüz içeçeceğiniz ve kadehleriniz bulunur.
Yazılı Pankart : Bistro masanın arkasında, 2 metreye 2 metre ölçülerinde ‘Benimle Evlenir Misin’ yazılı pankart, müzikle senkronize bir şekilde kırmızı halıya ayak bastığınız anda, en az 2 ekip arkadaşımız tarafından açılır. Organizasyon süresince açık bırakılır.
Çiçek Buketi : Eş adayınıza özel, şık çiçek buketiniz, bistro masanızda sizi bekler.
Şampanya veya Alkolsüz İçecek : Kutlama şampanyanız ‘Benimle Evlenir Misin’ yazılı stickerla ve kadehlerinizle bistro masanızda sizlere sunulur. Tercihiniz alkolsüz içecekten yanaysa, talep ettiğiniz içecek  şık bir sunumla masanızda sizi bekler.
Fotoğraf Çekimi : Organizasyonun başından sonuna kadar, önemli anlarınız doğal takip fotoğrafı olarak çekilir ve kaydedilir.
Profesyonel Video Çekimi : Organizasyon boyunca, özel anlarınız (sevdiğiniz kişiyle lunaparka yaklaşma anınız, kırmızı halıdan yürümeniz, diz çökme anınız, şampanya patlatma, dönme dolaba binişiniz ve inişiniz ) profesyonel ekip ve ekipmanla video kaydına alınır. Organizasyon sonunda seçtiğiniz özel şarkınızla, görüntüleriniz kurgulanıp montajlanarak video klip şeklinde size hediye edilir.
Ses Sistemi ve Müzik : Organizasyon  boyunca, sizin şarkılarınız, teknik ekibimizin desteğiyle sizler için çalınır.
Jeneratör : Ses sistemi ve müziği desteklemek için birinci sınıf kalitede kullandığımız jeneratör, lunaparkta organizasyon alanının en az 10 metre uzağına yerleştirilir.

Fuar Lunapark Evlilik Teklifi Organizasyonu Paketinde Değişiklik Yapabilir miyim ?

Lunapark evlilik teklifi organizasyonuna ekleme çıkarma yapabilirsiniz. Yapacağınız ekleme ve çıkarmalar ile paketinizin fiyatı değişebilir. Havai fişek gösterisi, ekstra yer volkanları ve anlık efekt kullanım, palyaço ile hediye servisi, özel araçla transfer, özel pankart yapımı, pasta tasarımı gibi hizmetler, lunapark evlilik teklifi organizasyonuna ekleyebileceğiniz hizmetlerimizdendir.