Gün Işığında Evlilik Teklifi Organizasyonu

Evlilik Teklifi Organizasyonu müşterimizle görüştük. Kaptan olan Emrah Bey, kız arkadaşı Gizem Hanım ile birlikteliklerini sürpriz olduğu kadar romantik bir evlilik teklifi ile bir ömür boyu devam ettirmek isteyen Emrah Bey, İzmir Organizasyon şirketimize başvurarak hayallerini süsleyen evlilik teklifi organizasyonundan bahsetti. Emrah Bey’in çok az vakti vardı çünkü yakın dönemde genç çiftimizin nişan organizasyonu olacaktı. Biz de alanında uzman ekip arkadaşımız kendisine, kumsalda evlilik teklifi organizasyonu, teknede evlenme teklifi organizasyonu, kordonda evlenme teklifi organizasyonu, helikopterde evlenme teklifi organizasyonu gibi cazip evlenme teklifi organizasyonu paketlerimizin sunumunu yaptık. İşinden dolayı genelde yurt dışında bulunan Emrah Bey kız arkadaşı Gizem Hanım ile haritada en sevdikleri yer il olan İzmir’de, rahat gelebilecekleri bir lokasyon belirlemişti evlilik teklifi organizasyonu için. İzmir’de Bostanlı semtinin sahil kısmında  deniz ve güneşin iç içe girdiği bir anda sürprizlerle dolu ve oldukça romantik bir evlenme teklifi organizasyonu yapmaya karar verdi kız arkadaşı Gizem Hanım için. Şirketimizin kordonda evlilik teklifi organizasyonu paketlerinden bahsettik kendisine ve yapmış olduğumuz Bostanlı kordon evlilik teklifi organizasyonu videolarını izlettik ve fotoğraf detaylarını konuştuk. Hayalindeki evlilik teklifini organizasyonu sadece bizim gerçekleştirebileceğimizi fark edince de, İzmir Organizasyon olarak evlilik teklifi organizasyonunun gününü, saatini ve detayları konuştuk. Gizem Hanım’ın kendisine yapılacak olan sürpriz evlilik teklifi organizasyonundan tabi ki de haberi yoktu.

Evlilik Teklifi Organizasyonu Hazırlıklarımız

Oldukça enerjik ve bir o kadar duygu yüklü olmasını planladığımız evlilik teklifi organizasyonumuz için kordon konseptimiz belirlenmiş ve hazırlık detaylarımızı tamamlamak için ekip arkadaşlarımız, Emrah Bey ile kararlaştırılan saatten iki saat kadar önce yola çıkmıştı. Evlilik teklifi organizasyonu yapılacağı esnada deniz kenarında güzel bir manzara, insanların sınırsız sayıda yer aldığı panoramik bir tablo ve gün ışığını yakalamak ambiyans için oldukça önemliydi. Emrah Bey’in Gizem Hanım’a olan bu büyük sürprizi için en uygun yer tespit edildi ve kurulum başladı. Beraber yürüyecekleri evlilik yolunu aşk temalı olarak simgeleyecek olan deniz fenerlerimiz yolun kenarlarında karşılıklı gelecek şekilde itinayla yerleştirildi. Deniz fenerlerinin arasına evlilik tekliflerinin ve sürprizlerin olmazsa olmazı yer volkanları yerleştirildi. Çiftimizin yürüyecekleri simgesel yolun sonuna yerleştirilecek olan kırmızı örtülü ve üzeri romantik dekorlarla süslenmiş olan bistromuza uzanan kırmızı halımız, deniz fenerleri ve yer volkanlarına dik gelecek şekilde serildi. Gizem Hanım’ın en sevdiği kırmızı güllerden oluşan bir buket kırmızı rafyalarla kaplanıp süslendi ve bistronun üzerine Emrah Bey Gizem Hanım’a takdim etsin diye yerleştirildi. Bistromuzun arkasına denk gelecek şekilde “BENİMLE EVLENİR MİSİN?” yazılı dev pankart gizlendi. Pankartımızın Gizem Hanım gelinceye kadar gizli kalması oldukça önem taşıyordu çünkü bu tamamen sürpriz bir evlilik teklifi olacaktı. Ses sistemimiz ve Emrah Bey’in evlilik teklifi sırasında çalmasını arzuladığı şarkılar hazırlandı. Kalpli balonlarımız Gizem Hanım’ın gökyüzüne salması için helyum dolu gazla şişirildi. Sonunda her şey hazırdı ve ekip arkadaşlarımız yerlerini alıp Emrah Bey ve Gizem Hanım’ı beklemeye hazırdı.

Sürpriz Evlilik Teklifi Organizasyonu

Emrah Bey ile organizasyon sorumlumuz detaylar ve konum paylaşımı için belirli aralıklarla telefonda irtibat halindeydi. Emrah Bey, Gizem Hanım”ı sahilde çay içme bahanesiyle yürüyerek bize doğru getireceğini bildirdi. Bu sırada gün batımına yaklaştığımız dakikalara girmiştik, kameramanımız ve fotoğrafçımız manzarayı değerlendirip, çiftimizin hazırlanacak videosu için çekim yapmaktaydı. Genç çiftimizin bize yaklaştığını fark ettiğimiz anda çiftimizin ‘bizim şarkımız’ diye adlandırdığı şarkı çalmaya başladı ve Emrah Bey, Gizem Hanım elini sıkıca tutarak kırmızı kalp balonları kendisine uzatan ekip arkadaşımıza doğru gülümsedi. Genç çiftimiz kendilerine doğru geldiğini fark eden bütün ekip arkadaşlarımız son ana kadar sürpriz sanki başka birine hazırlanmış gibi davrandı. Bir başkası için hazırlanmış olduğunu düşünen Gizem Hanım, tam ekip arkadaşımızın hizasına geldiğinde, ekip arkadaşımız helyum dolu balonları birden Gizem Hanım’a uzattı. Bistronun arkasında yer alan ekip arkadaşlarımız ters bir şekilde yerleştirmiş oldukları “BENİMLE EVLENİR MİSİN?” pankartını düz bir şekilde kaldırdı. Şaşkınlıktan ne diyeceğini bilemeyen Gizem Hanım duygusal anlar yaşayarak göz yaşlarına boğuldu. Emrah Bey’e sarıldı ve ardından yanan deniz fenerleri ve yer volkanları arasında uzanan kırmızı halıda el ele yürüdüler.

Kırmızı halının ortasına vardıklarında Emrah Bey, Gizem Hanım’a dönerek diz çöktü ve Gizem Hanım’a bir ömür boyu aynı hayatı paylaşmak adına teklifini yaptı. Şaşkınlık ve heyecan içinde “EVET “diye bağıran gelin adayımız, etrafta toplanmış olan meraklı gözler ve onların alkışları arasında sarıldı. Ardından bistrolarına geçen çiftimiz, bu özel günlerinde onlara eşlik eden panoromik seyircilerle mutluluklarını paylaştı. Emrah Bey’e evlilik teklifi kutlaması için hazırlamış olduğumuz içecekler Emrah bey tarafından kadehlere dolduruldu. Çift gönüllerince kutlamalarını yaparken ve çalan şarkılarla dans ederken, en başından beri çekim yapan fotoğrafçı ve kameraman ekip arkadaşlarımız fotoğraf çekip, kayıt yaparak bu özel anları ölümsüzleştirdi. Genç çiftimizin organizasyonunu eksiksiz ve kusursuz gerçekleştirmenin gururunu duyuyor ve kendilerine bir ömür boyu mutluluklarının daim olmasını diliyoruz.