Güzelbahçe’de Pankartlı Sürpriz Evlenme Teklifi Organizasyonu

Sürpriz Evlenme Teklifi Organizasyonu

Güzelbahçe’de Pankartlı Sürpriz Evlenme Teklifi Organizasyonu; İzmir merkeze 24 km uzaklıkta bulunan Güzelbahçe, sahil şeridi oldukça romantizm anlayışının ortasında kaldığı için evlenme teklifi organizasyonlarımızın göz bebeği olmuştur son zamanlarda. Güzelbahçe doğal güzelliği, yürüyüş ve bisiklet parkurları, balık ve et restoranları, kahvaltı salonları ve otantik pazarı ile İzmir’in cazibe merkezlerinden biridir. Güzelbahçe’nin tarihi dokusunda Yörükler yaşar. Güzelbahçe, yoğun kent yaşamının karmaşasından farklı olarak tek ya da iki katlı bahçeli evlere sahip olması sebebiyle de oldukça gözde bir yaşam merkezidir. Ümit bey kız arkadaşının Güzelbahçe’de ikamet etmesinden dolayı İzmir Organizasyon ofisimiz ile telefonda iletişime geçerek bu lokasyonda evlenme teklifi organizasyonu yapıp yapamayacağımıza dair bilgi almak istedi. Ümit bey Yeliz hanımla olan beraberliğini bir ömür boyu sürdürme kararı alır almaz, aşklarına yakışır bir evlenme teklifi organizasyonu yapmak istemiş. Hayallerindeki muazzam evlenme teklifi organizasyonunu gerçekleştirmek için kendisine yardımcı olmamızı istedi. Ümit bey, daha önce yapmış olduğumuz evlenme teklifi organizasyonlarını fotoğraflarını ve video kliplerini izleterek birbirinden farklı konseptlerimizi gösterdik. Güzelbahçe’de yapmış olduğumuz Güzelbahçe’de teknede evlenme teklifi organizasyonu, Güzelbahçe’de kumsalda evlenme teklifi organizasyonu, Güzelbahçe’de restoranda evlenme teklifi organizasyonu, Güzelbahçe’de pankartlı sürpriz evlenme teklifi organizasyonu vb. birçok evlenme teklifi seçeneği arasından Güzelbahçe’de pankartlı sürpriz evlenme teklifi organizasyonu seçti. Ardından Ümit bey ile beraber Güzelbahçe’de pankartlı sürpriz evlenme teklifi organizasyonu planladık.

Sürpriz Evlenme Teklifi Organizasyonu Ve Hazırlıkları

Sonbaharın bizlere bıraktığı hırçın lodosun etkisinden sıyrılıp ortaya oldukça romantik gün batımına karşı bir konsept planı yapmıştık. Alanında uzman ekip arkadaşlarımız sürpriz evlilik teklifi organizasyonumuzun başlama saatinden iki saat önce Güzelbahçe Sahilde hazırlıklara başladı. Organizasyonun kusursuz olması ve evlilik teklifinin sürpriz bir şekilde yapılması için bütün her şey planlanmıştı. Dolayısıyla organizasyon sorumlumuz Ümit bey ile organizasyonun bulunduğu nokta ve saat konusunda belirli aralıklarla iletişime geçiyordu. Güzelbahçe sahilinin hemen önündeki giriş yolunu süslemeye başlamıştık bile. Genç çiftimizin uzun bir ömür beraber yürüyecekleri evlilik yolunu simgeleyen bir şerit yol oluşturulmaya başlandı. Bu mecazi yol, belirli aralıklarla karşılıklı hizalarda yerleştirilen, içi kırmızı mumlarla yanan deniz fenerlerinden oluşuyordu. Ardından her iki deniz fenerinin arasına yer volkanları yerleştirildi. Oluşturulan bu yol, karşılıklı yerleştirilen deniz fenerlerinin ortasına kırmızı halı serilerek tamamlandı. Kırmızı halı ve deniz fenerlerinin bittiği noktaya Yeliz hanım ve Ümit beyin zaman geçireceği bir bistro yerleştirildi. Yerleştirilen bistromuza kırmızı streç örtü giydirildi ve üzerine kalpli dekor içine içecek kadehleri ve şampanya yerleştirildi. Ümit beyin Yeliz hanıma takdim etmesi için özel yaptırılan harikulade gül buketi ve tacı bistroya itinayla yerleştirildi. Ardından bistro masanın arkasına denk gelecek şekilde hizalanan dev “BENİMLE EVLENİR MİSİN?” pankartı Yeliz hanım geldiğinde açılmak üzere ters bir şekilde yerleştirildi. Pankartımızın iki kenarına, görselliği arttırmak ve anın ihtişamını güçlendirmek için üçer yer volkanı yerleştirildi. Kapı dekor yeni bir yaşama merhaba dermişçesine evlenme teklifi organizasyonunun giriş kısmına dikkatlice yerleştirildi ve genç çiftimize “hoş geldiniz” der gibi kanatları açıldı. Deniz fenerlerimizin içinde bulunan kandillerimiz yakıldı ve nihayet bir ömür boyu unutulmayacak teklif anı için tüm ekip arkadaşlarımız yerlerini aldı. Organizasyon sorumlusu arkadaşımızdan hazırlıkların bittiği haberini alan Ümit bey, Yeliz hanıma Güzelbahçe’de balık yemek  ve daha sonra dolaşmak istediğini söyledi ve tüm hazırlıklardan habersiz olan Yeliz hanımla beraber organizasyon alanına doğru ilerlemeye başladılar.

Masal Gibi Bir Evlenme Teklifi Organizasyonu Ve Unutulmaz Anlar

Ümit bey ve Yeliz hanımın yaklaştığını fark eden ekip arkadaşlarımız gayet profesyonel bir şekilde yerlerinde bulunmaktaydılar ve Yeliz hanımın son dakikaya kadar hiç bir şey anlamaması için bütün hazırlıklar bir başkası için yapılmış gibi davranmaktaydılar. Yeliz hanım bir başkasına hazırlanmış olduğunu düşündüğü bu romantik hazırlığı görünce hayranlığını gizleyemedi. Ardından elinde helyum dolu kalpli balonlarla karşılamada bulunan ekip arkadaşımız kendisine balonları uzatıp, organizasyonun kendisi için yapıldığını belli edince şaşkınlıkla sevinci beraber yaşardı ve hızlıca Ümit beye sarıldı. Bu esnada ekip arkadaşlarımız üzerinde “BENİMLE EVLENİR MİSİN?” yazılı pankartı kaldırdı. Ardından Ümit beyin kendileri için seçmiş olduğu şarkı eşliğinde kırmızı halıda bistroya doğru ilerlerken yer volkanları yanmaya başladı. Adeta bir masalının içinde bulunan Yeliz hanımın mutluluğuna diyecek yoktu ve nihayet o büyük soru geliyordu. Yeliz hanım için almış olduğu tek taş elinde ve kalbinden geçen sözlerle evlilik teklifini yapan Ümit beye “EVET” çığlıklarıyla gelen cevap gecikmedi. Ümit bey, Yeliz hanım için hazırlatmış olduğumuz gül dolu buketi kendisine takdim etti ve gülden yapılmış tacını takarak mutluluklarını sarılarak perçinlediler. Genç çiftimiz içeceklerini yudumlarken, profesyonel kameramanımız ve fotoğrafçımız da organizasyonun başından beri yapmış oldukları gibi bu özel dakikaları kaydediyorlardı. Masal gibi bir organizasyonla başlayan evlilik yolunda çiftimize İzmir Organizasyon adına bir ömür boyu mutluluklar diliyoruz