Havai Fişek Gösterisi ile Evlenme Teklifi Organizasyonu

Havai Fişek Gösterisi ile Evlenme Teklifi Organizasyonu

Havai Fişek Gösterisi ile Evlenme Teklifi Organizasyonu; Hızır ve İlyas’ın bir araya geldikleri gün olan Hıdırellez’de her türlü dileğin onlar tarafından yerine getirileceğine inanılıyor. Bu nedenle çeşitli dilekler için çeşitli ritüeller gerçekleştiriliyor. Hıdırellez günü, doğa ve insan sevgisi çok önemlidir çünkü Hızır ve İlyas, insanları, doğayı, iyiliği ve cömertliği seven, bereketin simgesi olan, kutsallıklarına inanılan dinsel varlıklardır. Hıdırellez halk arasında ölümsüzlük sırrına erdiklerine ve biri karada biri denizde darda kalanlara yardım ettiklerine inanılan bu iki peygamberin yılda bir defa bir arya geldiklerine inanılır. Tam da Mutluluk Teknesi’ne uygun olan bu günde bizler de teknede evlenme teklifi organizasyonu yapmanın bu inanışa uygun olduğu kanaatına vardık. Van’da ikamet eden Metin bey kız arkadaşı Seren hanım için harika bir evlenme teklifi organizasyonu yapmak istemiş. Özellikle az önce bahsetmiş olduğumuz Hıdırellez gecesine denk gelecek bir zaman dilimini tercih etmişti telefon konuşmalarımızda. İnternetten İzmir Organizasyon şirketimize ulaşmış Türkiye’nin bir ucundan bir ucuna kız arkadaşı Seren hanım için kusursuz bir evlenme teklifi organizasyonu yapmak istediğini belirtmişti. Bizlerle iletişime geçtiği günün ertesi günü için randevulaştık ve Metin beyi Buca’daki ofisimize davet ettik.

Metin bey Seren hanımın nelerden hoşlandığını bir kahve eşliğinde anlattı. Bizler de kendisine daha önceden gerçekleştirmiş olduğumuz evlenme teklifi organizasyonlarımızdan birkaçını video kliplerle anlatmaya ve detaylandırmaya başladık. Helikopterde evlenme teklifi organizasyonu, Mutluluk Teknesi’nde evlenme teklifi organizasyonu, Bodrum’da kumsalda evlenme teklifi organizasyonu, deniz fenerinde evlenme teklifi organizasyonu gibi birbirinden farklı konseptler sunduk. Hıdırellez ile denizi bir araya getirmek ve konseptini yakalamak adına Havai Fişek Gösterisi ile Evlenme Teklifi Organizasyonu yapmaya karar kıldık. Oldukça deneyimli ve profesyonel olan ekip arkadaşlarımız teknede evlenme teklifi organizasyonlarının standartlarına çıkıp Seren hanım için hikayeyi değiştirdi ve ortaya peri masalını çağrıştıran bir Havai Fişek Gösterisi ile Evlenme Teklifi Organizasyonu çıktı. Metin bey ve ekip arkadaşlarımız akşamı iple çekmeye başladılar bu sürpriz evlenme teklifi için. Seren hanımı harika bir akşam İzmir organizasyonu da kusursuzluk gerektiren bir çalışma bekliyordu. Havai Fişek Gösterisi ile Evlenme Teklifi Organizasyonu ile ilgili Metin ve Seren çifti için saatler yaklaşmış ve ekip arkadaşlarımız görevlerini eksiksiz üzerine almıştı.

Mutluluk Teknesi’nde Evlenme Teklifi Organizasyonu Hazırlıkları

Organizasyon saatinden birkaç saat önce Mutluluk Teknesi’nde organizasyonun gerçekleştirileceği Bostanlı’da yerlerini alan ekip arkadaşlarımız itina ile ön hazırlıklarına başladı. Öncelikle çiftimizin baş başa zaman geçireceği teknenin içi dekor süslenmesine başlandı. Teknenin kapalı alanında bulunan yemek masasına giden simgesel bir yolu oluşturmak adına içi mumlu beyaz deniz fenerlerinin içine kırmızı mumlar yerleştirildi. Büyük uzun fanuslara da kırmızı taş, objelerle ve minik mumlar yerleştirildi. Yuvarlak irili ufaklı fanuslar teknenin göz önünde bulunan kenarlarına zarif şekilde obeklendirip etrafı kalpli otrişlerle dekora edildi. Ardından teknenin içinin tavanlarına günün anlam ve önemini simgeleyen kırmızı kalpli dekorlar asıldı.  İç kısmını ışıklı dekorlar ile süslendi. Yemek masasının yan üst kısmı “SENİ SEVİYORUM” yazan bir dekor yerleştirilip etrafı otrişle detaylandırıldı. Özellikle daha önceki evlenme teklifi organizasyonlarımızda hazırladığımız “Benimle Evlenir misin “ temalı süslerimiz ve mesaj dekorlarımız saklanıp yerini uçan balon ve kırmızı kalp balonlara bıraktı. Çiftimizin zaman geçireceği yemek masa açıldı ve üzerine kırmızı runner örtüldü, ardından masaya ayna suplalar ve servis tabakları yerleştirildi. Masaya dekor olarak parlak kırmızı boncuklar yerleştirildi. Masanın ortasına yerleştirilen ayna koyuldu. Ardından çiftimizin bu önemli kararını kutlamaları için masalarına içecekleri ve ayaklı kadehleri yerleştirildi. Daha sonra teknenin dış süslemesine başlandı ve teknenin korkuluklarına kırmızı kalpli balonlar bağlandı. Teknenin iç kısmına bir detay daha ekledik. Ardından teknenin iki girişine de kırmızı tüllerden fiyonk yapıldı. Çiftimizin tekneye yürüyeceği yola kırmızı halı serilip, görsellik arttırıldı. Kırmızı halının iki yanına birbirine paralel gelecek şekilde içi kırmızı mumlu deniz fenerleri yerleştirildi. Her iki deniz fenerinin arasına bir yer volkanı denk gelecek şekilde düzenleme yapıldı. Çiftin teknenin güverte bölümünde uçuracağı kırmızı kalpli balonlar helyum ile dolduruldu ve uçları rafya ile bağlandı. Tekne bir saatlik körfez turu yaparken yiyecekleri atıştırmalıklar özenle daha öncesinden seçilmişti. Metin ve Seren çiftinin rose şarapları soğutulmuş ve masada çubuğa geçirilmiş somonlarla, mevsim meyveleri kalp ahşap tabağın yanında dekoratif bir sunuma eşlik etmişti. Yemek sonrası çiftimizin evlenme teklifi organizasyonu ve kutlamalarının ağız tadı olsun diye hazırlanan tasarım yüzük pasta bu güzel akşama en büyük sürprizi vurgulayacaktı. Artık tüm hazırlıklarımız tamamlanmıştı ve tüm ekip arkadaşlarımız Mutluluk Teknesinde yerini almıştı. Bu arada biz genç çiftimiz ile teknede bulunacaktık ancak diğer tarafta bir grup arkadaşımız da başka bir tekne ile havai fişek atımı gerçekleştirecekti. Onlardan da hazırız bilgisini aldıktan sonra organizasyonumuzun eksiksiz olduğu kanaatına vardık.

Mutluluk Teknesi’nde Havai Fişek Gösterisi İle Evlenme Teklifi Organizasyonu

Buca Şirinyer’den kız arkadaşı Seren hanımı alan Metin bey oldukça heyecanlıydı Evlenme teklifi organizasyonu için. Metin Seren hanımı Hıdırallez kutlamalarına deniz kıyısına götüreceğini söylemiş ve onu Bostanlı’da sahilde yer alan Mutluluk teknesi’ne getirmişti. Seren hanım kırmızı halıya doğru yol alırken heyecandan duyguları karışmış ve göz yaşlarına hakim olamamıştı Metin beyin yaptığı bu muhteşem sürprize. Yer volkanları ve kandillerle ışık saçan görüntü Seren hanımı heyecanlandırmış ve genç çiftimiz körfez turu için yol almışlardı Mutluluk Teknesi’nde. Masada herşey Seren hanımın zevkine göre yer bulmuş, kendisi için hazırlanan taç ve çiçek bilekliğe mest olmuştu. Metin beyin titizlikle hazırlattığı gül ise kuru statislerle bezenmiş şahane bir demet oluşturmuştu. Genç çiftimiz atıştırmalıklarla ve şarap eşliğinde bu güzel hıdrellez gecesinde oldukça keyifli dakikalar geçiriyorlardı. Tabiki de Seren hanımın kendisine yapılacak sürpriz evlenme teklifinden haberi yoktu. Diğer teknemiz ile irtibata geçip uçan balonları uçurma bahanesiyle Seren hanım Ve Metin beyi ön güverteye davet ettik ve fotoğraf -video çekimi yapacağımızı belirttik. Seren hanım kendisi için hazırlanmış kalp balonlara hayran kaldı ve rüzgara bıraktı. Metin beyin bize daha önceden Seren hanım için özel tasarlanmış pırlanta tek taş yüzüğü iletmişti. Biz de bu sürprize sürpriz katabilmek adına tasarım yüzük kutusu pastanın içine yerleştirdik. Sonrasında balonları gökyüzüyle buluşturan çiftimizi güverteye oturmalarını sağladık. Yüzük kutusu pastayı gören Seren hanım oldukça şaşardı. Metin beyin yönlendirmesi ile kutuyu açan ve tek taş yüzüğü gören Seren hanım mutluluktan defalarca Metin beye sarıldı. Tam o esnada diğer tekneden Mutluluk Teknesi’ne yanaşan tekneden harika havai fişek gösterileri yaklaşık beş dakika boyunca efsane yarattı. Daha sonra havai fişekleri izlemek için ayağa kalkan çiftimiz Metin beyin Seren hanıma evlenme teklifinde önünde diz çökmesi ile peri masalı esintisi yaşandı. Seren hanım Metin beyin “Benimle Evlenir Misin “ sorusuna haykırarak “Evet” cevabı verdi. Mutluluklarını şampanya patlatarak ve pastalarını keserek tamamlayan çiftimizin unutulmaz anlarını kameramanımız ve fotoğrafçımız takip ederek ölümsüzleştirdiler. Bostanlı sahiline tekrardan yanaşan teknemiz bir muhteşem organizasyona daha şahitlik etmenin haklı gururunu yaşadı. Bizler de İzmir Organizasyon adına Seren ve Metin çiftine sonsuz mutluluklar dileriz.