Hediye ve Çiçek Servisi

Hediye ve Çiçek Servisi

Sevdiklerinizi tatlı sürprizler ve şaşırtıcı hediyeler ile mutlu etmeye ne dersiniz? Hediye almaktan herkes hoşlanır. Sizde hem hediye almaktan hem de bu hediyeleri sevdiklerinize vermekten hoşlananlardansanız, İzmir Organizasyon‘un sizler için özel olarak hazırladığı hediye ve çiçek servisi tam size göre. Üstelik hediye almakla yetinmiyorsunuz bu hediyeleri sevdiklerinize verme şekliniz sürpriz bir şekilde gerçekleştiriliyor ve sevdiklerinizi hem şaşırtıyor hem de sürpriz hediyeler ile mutlu ediyorsunuz.

Hediye ve Çiçek Servisi Senaryoları

Hediye ve çiçek servisimiz için birden fazla senaryolarımız mevcuttur. Bu hizmetimizi sadece sürpriz hediyelerinizi sevdiklerinize farklı yollarla teslim etmemizi talep edebileceğiniz gibi, evlilik teklifi organizasyonlarında da isteyebilirsiniz. Organizasyon öncesi evlilik teklifinizi yapmadan önce gün boyu sevdiğiniz kişiyi şaşırtmak ve küçük hediyeler ile mutlu etmek için hediye ve çiçek servisimiz çok güzel bir tercih olacaktır.

Sadece evlenme tekliflerinde değil, sevdiklerinizin doğum günleri, yıl dönümleriniz, kutlamaya değer özel günleriniz de hediye ve çiçek servisimizi talep edebileceğiniz günlerdendir. Bu tatlı sürprizi gerçekleştirmek için özel bir gün olmasını beklemenize de lüzum yok. Sevdiklerinizi mutlu etmek için bir sebep aramayın. Biz her daim sürprizlerimiz ile hazırız.

Hediye ve çiçek servisimiz, gün boyu sürmektedir. Hediyeleri vermek istediğiniz günü sizinle konuşuyoruz. Gün boyu belirttiğiniz saatten itibaren birer saat aralıklarla sevdiğiniz kişinin kapısını çalıyoruz. Ona vermek istediğiniz sürpriz hediyelerinizi teslim ediyoruz. Tabii ki bunu yaparken onu şaşırtmayı ihmal etmiyoruz. Hediyelerinizi animasyon ekibimizden bir palyaço teslim ediyor. Talebinize göre, hediyeleri teslim edecek animatör değişkenlik gösterebilir. Palyaçomuz hediyeleri teslim ederken hiç konuşmuyor. Tatlı bir gizem yaratıyor. Elindeki kağıtlar ile iletişim kuruyor. Öncelikle kağıda hediyenizi vermek istediğiniz kişinin adını yazarak, kapısını çalıyor. Kapıyı açan kişiye bu kağıdı gösteriyor. Sevdiğiniz kişiyi bu yolla kapıya çağırıyor ve ilk hediyesini veriyor. Belirli aralıklarla kapısını çalarak iletmek istediğiniz notlar varsa bunları renkli kalemler ile kağıda yazarak, süsleyerek kendisine gösteriyor. Vermek istediğiniz hediyeleri de her defasında farklı bir sürpriz ile beraber teslim ediyor. Kimi zaman rengarenk uçan balonlar ile onu şaşırtıyor, kimi zaman da lezzetli çikolatalar ile…

Organizasyon Öncesi Hediye ve Çiçek Servisi

Eğer hediye ve çiçek servisimizden gerçekleştireceğimiz herhangi bir organizasyon öncesi yararlanmak istiyorsanız bu talebinizi bize bildirin. Örneğin; evlilik teklifi organizasyonu öncesi bu sürprizler ile eş adayınızı şaşırtmak isteyebilirsiniz. Evlilik teklifi organizasyonu için hazırlanmasını bu şekilde de sağlayabilirsiniz. Palyaçomuz hediyelerini ona teslim ederken iletmek istediğiniz küçük notları kağıtlara yazarak iletebilir. Buna ek olarak akşama hazır olmasını da bu notlar ile sağlayabilirsiniz. Animatörümüz kendisine yapacağı son ziyarette ” Hazır ol, seni bir saat içinde alacağım. Hava soğuk, sıkı giyin ama aynı zamanda şık olmayı unutma. Bugün, çok özel bir gün” gibi notlarla evlilik teklifiniz için onu hem heyecanlandırır; hem de akşama hazır hale getirir. Hediye ve çiçek servisimiz, taleplerine göre değişiklik gösterebilir ve önerileriniz ile şekillendirilebilir. Önerilerinize açığız ve gerçekleştirmek için hazırız.