Helikopterle Evlilik Teklifi Organizasyonu Paketi

Evlilik Teklifi Organizasyon

Sevgilinizin ayaklarını mutluluktan yerden kesmeye ne dersiniz ? Helikopterle evlilik teklifi organizasyonu böylesine bir maceraya atılmak isteyen sizin gibi macera dolu bir çift için, İzmir Organizasyon tarafından titizlikle tasarlandı. Azla yetinmeyen, zoru arayan, macerayı seven, ses getiren, ihtişamı seven çiftlerimiz, helikopterle evlilik teklifi organizasyonunu tercih ediyorlar. Helikopterimizin kalkacağı pistin alanını sizin için kırmızı halı, denizci fenerleri ve yer volkanlarıyla yürüyüş yolu haline getiriyoruz. Bistro masanız, pankartınız, kutlama şampanyanız ya da alkolsüz içeceğiniz, çiçek buketinizle şık bir sunum halinde sunuluyor. Helikopterde evlenme teklifinizi yaptıktan sonra yere inip kutlamaya devam ediyorsunuz. Yer volkanları da bu kutlamaya ihtişamlı bir şekilde eşlik ediyor.Helikopterle evlilik teklifi organizasyonu ihtişamlı bir şekilde titizlikle planlanıyor.

Helikopterle Evlilik Teklifi Organizasyonu Paketi Senaryosu

Tüm İzmir’in ayaklarınızın altına serildiği, helikopterden indiğinizde sizi özel bir prodüksiyonun ve süslemenin beklediği bir organizasyonda, eş adayınızın önce ayaklarını yerden kesecek, sonra da yere tekrar basmasını sağlayacaksınız. İzmir’in birlikte belirlediğimiz bir bölgesinden İnciraltı, Çiğli ya da çevre bölgelerde size özel tahsis edilen helikopterimizle İzmir turuna çıkarılıyorsunuz. Gökyüzünde İzmir’i tepeden izlerken sevdiğiniz kişiye o sürpriz evlilik teklifi sorusunu soruyorsunuz. Kameranın her dakikayı kesintisiz kayda aldığı bu unutulmaz evlilik teklifi organizasyonunu tekrar tekrar izlemek isteyeceğinizden eminiz. İzmir Organizasyon ekibi olarak dilerseniz helikopter ile kalktığınız yere, dilerseniz başka bir iniş bölgesi belirleyip oraya helikopteri tekrar indiriyoruz. Helikopterle evlilik teklifi organizasyonunun devamı karada gelişiyor. Siz helikopterden inerken hazırladığımız kırmızı halı, ahşap eskitilmiş denizci fenerleri, yer volkanları, bistro masa, ‘Benimle Evlenir Misin’ yazılı pankart, ses sistemi, müzik, kutlama şampanyanız ya da alkolsüz içeceğiniz ve çiçek buketiniz sizi bekliyor. Gökyüzünde evlilik teklifi sonrası, yere indiğinizde kutlama için kırmızı halıdan o özel şarkınız eşliğinde yürüyorsunuz. Uzaktan kumanda ile ateşleme yöntemiyle yürüyüşünüz ve müzikle senkronize bir şekilde yaktığımız yer volkanları kutlama için ilk işareti veriyor. Bu sırada ekibimizden 2 kişi, dev ‘Benimle Evlenir Misin’ yazılı pankartı organizasyon boyunca tutuyor. Bistro masanıza geçip şampanyanızı patlatıyor ya da alkolsüz içeceğinizi yudumluyorsunuz. Profesyonel kameramanımız fotoğrafçımızla birlikte o özel anlarınızı kayda alıyorlar.

Helikopterle Evlilik Teklifi Organizasyonu Paketi İçeriği

Lüks Helikopter Kiralama: Lüks helikopterimizle, organizasyonun başlayacağı pistten kalkıp yaklaşık 1 saat kadar gökyüzünde bir tura çıkarılıyorsunuz.
Kırmızı Halı: yürüyüş yolunuzun sınırlarını belirleyen kırmızı halı, helikopterin kalkacağı pistin uygun uzaklığına serilir.
Denizci fenerleri: Ahşap eskitilmiş denizci fenerleri, yürüyüş yolunuzu belirler. Romantik bir dekor oluşturur. Havanın ve saatin müsaitlik durumuna göre, içlerine kırmızı dekoratif mum veya kandil lambası konulur.
Yer Volkanları: Uzaktan kumanda ile ateşlenen yer volkanları yürüyüş yoluna, bistro masanızın yanına, ve pankartın önüne toplamda 12 adet karşılıklı konulur. Önemli anlarla senkronize bir şekilde ateşlenir.
Bistro Masa : Yürüyüş yolunun sonuna, kırmızı halının bitimine lüks streç örtü ile kaplanmış, küçük dekoratif objelerle süslenmiş bistro masanız yerleştirilir. Üzerine kutlama şampanyanız ya da alkolsüz içeceğiniz ve kadehleriniz konulur.

Şampanya veya Alkolsüz İçecek: Kutlama için patlatmak üzere ‘Benimle Evlenir Misin’ yazılı sticker yapıştırılmış şampanyanız veya şık bir karafta sunulan alkolsüz içeceğiniz kadehlerinizle birlikte  bistro masanızda sunulur.
Çiçek Buketi: Özenle seçilmiş çiçeklerden oluşan şık çiçek buketiniz (özel tercihiniz yoksa genellikle kırmızı gül kullanıyoruz), sevdiğiniz kişiye sunmak üzere bistro masanızda sizi bekler.
Yazılı Pankart: ‘Benimle Evlenir Misin’ yazılı dev pankart 2 ekip arkadaşımız tarafından bistro masanın hemen arkasında, kırmızı halıdan yürüyüşünüz esnasında açılır.
Ses Sistemi ve Müzik: Size özel şarkının ya da şarkıların çaldığı müzik listemizden, bilgisayar ve profesyonel ses sistemi yardımıyla organizasyon boyunca müzik yayını yapıyoruz. Pistin yakınında, yürüyüş yolunun 10 metre kadar uzağında konumlandırıyoruz.

Jeneratör: Ses sistemi ve bilgisayar, zaman zaman ışık için gerekli olan elektriği almak için organizasyonda kullanılır. Sesten etkilenmemeniz için, uygun mesafe ayarlanarak, organizasyon alanının 10 etre kadar uzağına yerleştirilir. Teknik ekibimizden en az 1 kişi jeneratörün başında durur, sorumludur.
Fotoğraf Çekimi: Organizasyonun başından sonuna kadar son teknoloji ekipmanlarımızla, doğal takip fotoğraflarınız çekilir. Organizasyon gününden itibaren 1 hafta içinde size teslim edilir.
Profesyonel Video Çekimi: Organizasyonun başından sonuna kadar profesyonel kameramanımız tarafından, en özel anlarınız kayda alınır. Organizasyonun sonunda 15 gün ile 30 gün süre aralığında, size özel şarkıyla kurgulanıp montajlanan video klibiniz size hediye edilir.

Helikopterle Evlilik Teklifi Organizasyonu Paketinde Değişiklik Yapılabiliyor mu ?

Helikopterle evlilik teklifi organizasyonu paketi içeriğinde dilediğiniz değişikliği yapabilirsiniz. Ekleme ve çıkarma yapabilir, isteklerinizi bizimle paylaşabilirsiniz. Havai fişek gösterisi, ekstra yer volkanları ve anlık efektler, palyaço ile hediye servisi, ekstra kameraman ve fotoğrafçı, fotoğraf baskı, tasarım pasta yapımı ve sunumu, özel transferler (evden organizasyon alanına ve geri dönüş için ), müzisyen temini gibi hizmetler, helikopterle evlilik teklifi organizasyonu paketi için size önerebileceğimiz ekstralardandır. Paket dışında talep edilen ve verilen her bir hizmet ekstra olarak ücretlendirilecektir. Paket içinde yer alan hizmetler için sizden ekstra ücret talep edilmeyecektir.

Helikopterle evlenme teklifi organizasyonunu, anlaşmalı olduğumuz birici sınıf otellerde de kurgulayıp planlayabiliyoruz. Anlaşmalı otelin helikopter pistine inip, otelde şık bir yemek yiyorsunuz ve organizasyon bu şekilde devam ediyor. Otelde gerçekleştirdiğimiz bu organizasyon da paket dışında kabul edilip, fiyat değişimine tabi tutulmaktadır.

Değerli Müşterilerimize Not: Çiftlerimizin gizlilik talebinden dolayı,  helikopterle evlilik teklifi organizasyonu fotoğraf ve videolarımız detaylı olarak paylaşılamamaktadır. Ofisimizde danışmanlarımızla yapacağınız görüşme sırasında, bu projeyle ilgili örnek fotoğraf ve videolarımızı görebilir, detaylı bilgiye sahip olabilirsiniz.