İnciraltı Evlenme Teklifi Organizasyonu Paketi

Dev Pankartla Evlilik Teklifi Organizasyonu

Sıradan bir akşam gezisini şaşırtıcı bir evlilik teklifine dönüştürebilirsiniz.Bu konuda İzmir Organizasyon sizlere yardımcı oluyor. Sevdiğiniz kişiyle unutulmaz bir gün yaşamanız için en ufak ayrıntıları bile gözden kaçırmadan eşsiz bir evlenme teklifi organizasyonu planlıyoruz.

İnciraltı evlilik teklifi organizasyonu paketi hizmetimiz ile İzmir’in mavi suları eşliğinde sevdiğiniz kadına aşkınızı haykırabilir ve evlenme teklifinizi gerçekleştirebilirsiniz. İzmir’in en güzel beldelerinden İncialtı’nda bir evlilik teklifi organizasyonu yapmaya ne dersiniz? Çok katlı binaların yapımının yasak olduğu olduğu, mis gibi serin sahilinde bir başına göğü deldikçe delen harika bir plazası vardır ki, bu plaza çevresiyle oluşturduğu kümeye tezat, her akşam ışıklarını denize yakamoz yapar ve ayrı bir hava katar. Yanı başına dizilmiş tek katlı kahvelerden, balık lokantalarından, sahil boyu seyyar satıcılardan, serinlemeye ve yürüyüşe çıkmış insanlardan gayet melodik ve halktan sesler gelirken, tam da sahil boyuna evlenme teklifi organizasyonu için paha biçilmez bir dekor oluşturur. Deniz kenarına boylu boyunca uzanan palmiyeler, martılar ve denizin dalga sesleri, açık hava eğlencesine ait olan sofistike melodilerden kahkahalar yükselir ve evlilik teklifi organizasyonuna panoramik bir ses katar. İşte böyle bir ambiyansta İnciraltı evlilik teklifi organizasyonunu İzmir Organizasyon ayrıcalığı ile gerçekleştirmenizi şiddetle tavsiye ederiz.

İzmir Organizasyon tüm planlamaları sizlerin isteklerine göre oluşturur ve günün her saati evlilik teklifi organizasyonu hizmeti sunar. İnciraltı sahilinin mavi suları eşliğinde gün batımında sizde sevdiğiniz kadına romantik evlilik teklifi organizasyonu yapmak isterseniz bize ulaşın.

İnciraltı Evlilik Teklifi Organizasyonu Paketi Senaryosu

 Eş adayınız her şeyden habersiz. El ele tutuşup İnciraltı’nda da balık ekmek yiyelim diyebilirsiniz ya da bir kahve içelim de diyebilirsiniz. Hatta  size o konuma gelmek için deniz müzesi harika bir bahane yaratabilir. Yani onu bir şekilde sahilde gezintiye çıkarıyorsunuz. Eğer Karşıyaka’dan gelecekseniz Üç kuyular iskelesinin arabalı vapur seferlerini de kullanabilirsiniz. Onu, sizin için hazırlayacağımız alana, durumu belli etmeden getiriyorsunuz. Kırmızı halının önüne gelene kadar, hala bu organizasyon sizin için değilmiş gibi etrafınıza bakabilirsiniz. Sanki, neler olduğunu merak etmiş, izlemek istemişsiniz gibi onu organizasyon alanına getirin. Hatta belli bir süre organizasyonu beraber izleyin. Böylece, bu organizasyonun kendisi için hazırlandığını anlayınca şaşkınlığın dozu daha da artacak ve çok keyifli dakikalar geçireceksiniz. Daha sonra, bu anları hatırlayıp beraberce güleceksiniz.

Organizasyon sorumlusu arkadaşımız sizinle son ana kadar iletişim halinde olacaktır. Hazırlıklar tamamlandığı anda sizinle haberleşeceğiz ve hazır olduğumuzu bildireceğiz. Öncesinde ekibimizin sizi uzaktan görüp tanıyabilmesi için, eş adayınızla beraber birkaç fotoğrafınızı rica edeceğiz ve o gün giydiğiniz kıyafetleriniz hakkında bilgi isteyeceğiz.

Kırmızı halının başındayken ekibimiz kalp şeklinde uçan balon buketimizi size verecek. Kırmızı halının üzerinde yürümeye başladığınız andan itibaren, sevdiğinizle belki de defalarca dinleyip huzur bulduğunuz şarkı çalmaya başlayacak. Müzik, alkışlar, yanan yer volkanları eşliğinde yürüyeceksiniz. Halının sonunda sizin için hazırlanmış, çiçek ve şampanya ile süslenmiş bir masa olacak. Tam arkasında da “Benimle evlenir misin?” yazılı dev bir pankart…

Dizlerinizin üzerine çöküp o sonsuza kadar sürecek olan soruyu sorduğunuz anı, mutluluğunuzu paylaşacak insanlar etrafınızı saracak. Sizleri çılgınca alkışlayıp hatta slogan atacaklar. Unutulmaz anlar yaşayacaksınız. Size verdiğimiz balonlarımızı gökyüzüyle buluşturup, yavaş yavaş süzülerek, gözden kayboluşlarını birbirinize sarılarak izleyeceksiniz. Kutlamaya değer bu mutlu anı şampanya patlatarak veya alkolsüz içeceklerinizi yudumlayarak kutlayabilirsiniz. Bu arada takip çekim yapılarak tüm bu anlarınız, organizasyonun başından sonuna kadar saniye saniye video kaydına alınacak ve fotoğraflarınız çekilecek. Daha sonra,  bütün bu görüntüler kurgulanıyor ve montajlandıktan sonra video klip olarak size teslim edilecek.

 Evlenme Teklifi Paket İçeriğimiz

  • Özel Dekor ve Süslemeler
  • Ses Sistemi ile Özel Şarkınız
  • Uzaktan Kumandalı Yer Volkanları
  • Bistro ve Kırmızı Halı
  • Uçan Balon ve Pankart
  • Şampanya ve Kadehler
  • Profesyonel Kamera Kaydı
  • Profesyonel Fotoğraf Çekimi
  • Size Özel Montajlanmış Video Klip