Işık Şelaleleri

Işık Şelaleleri Gösterisi

Işık Şelaleleri Evlilik Teklifi Organizasyonu

Evlilik teklifi organizasyonunun özel efektlerinden olan ışık şelaleleri ile en özel anlarınızı ışıl ışıl süslüyoruz. Yürüyüş yoluna, kapı girişlerine, masa arkasına, evlilik teklifi yapılacak ygun bir yere yerleştirilen ışık şelaleleri ile organizasyon alanını görsel açıdan zenginleştiriyoruz.

Evlilik Teklifi Organizasyonu Işık Şelaleleri

Öncelikle evlilik teklifi organizasyonunun nerede ve nasıl yapılacağına karar verilir. Işık şelaleleri için açık ya da kapalı mekan olması önemli değildir, her türlü mekanda güvenle kullanılabilmektedir. Önemli olan mekanizmanın nereye konuşlandırılacağıdır. Işık şelaleleri yukarıdan aşağıya doğru yanarak inen ışık süzmeleridir. Bu nedenle sağlam bir şekilde sabitlenerek görsel açıdan en uygun yere asılır. Işık şelaleri indoor renkte soğuk ateştir bu yüzden yakıcı değildir ve çevreye zarar vermez. Çiftimiz ışık şelalelerinin içindne geçebileceği gibi evlilik teklifi esnasında çiftimizin arkasına asılarak görsel şölen oluşturulabilmektedir.

Mekanın durumuna göre yüksekliği, yanma süresi ve zamanı ayarlanabilmektedir. Görsel zenginliği arttırmak için ışık şelaleleri uzaktan kumanda ile ateşlenmektedir. Böylece fotoğraflarda ve video kayıtlarında sadece çiftimizin ışıl ışıl mutluluğu objektiflere yansımaktadır. Ateşleyici Yeterlilik Belgesi’ne sahip lisanslı uzman ekibimiz tarafından kurulumu, kontrolü ve ateşlenmesi yapılan ışık şelaleleri ile sizlere unutulmaz bir evlilik teklifi organizasyonu sunuyoruz.

Comments are closed.