İslami Konseptte Evlilik Teklifi Organizasyonu

İslami Konseptte Evlilik Teklifi Organizasyonu İzmir Organizasyon

İslami Konseptte Evlilik Teklifi Organizasyonu İzmir Organizasyon

İslami Konseptte Evlilik Teklifi Organizasyonu

Uzun yıllardır çeşitli konseptlerde evlenme teklifi organizasyonları planlıyor ve organize ediyoruz. Her tarza ve her zevke uygun evlenme teklifi konseptleri geliştiriyor, ilginç, sıra dışı ve romantik evlilik teklifi organizasyonlarına ev sahipliği yapıyoruz.

İslami konseptte evlilik teklifi organizasyonu da, geliştirdiğimiz evlenme teklifi konseptlerinden biri. Eş adayınıza romantik ve şık bir sürpriz hazırlıyor, bu önemli günü unutulmazlarınız arasına alıyoruz. Yaşam tarzınıza, inançlarınıza ve zevkinize uygun bir evlenme teklifi konsepti için, organizasyon sorumlularımız bir organizasyon planlıyor. Organizasyon sorumlumuzun önderliğinde, isteklerinize uygun İslami konseptte evlenme teklifi organizasyonu gerçekleştiriyoruz.

Islami Konseptte Evlilik Teklifi Nedir?

İnançlarınıza, yaşam tarzınıza ve zevklerinize uygun aktivitelerle, romantik bir evlenme teklifi organizasyonu planlamak ve organize etmektir.

Islami Konseptte Evlilik Teklifi Organizasyonu Nasıl Planlanır?

Evlenme teklifi organizasyonu gerçekleştirmek için, İzmir Konak’ta bulunan ofisimize gelebilir ve organizasyon sorumlularımızla karşılıklı olarak organizasyon planını yapabilirsiniz. Alanında uzman ve deneyimli olan ekibimiz, sizler için en romantik evlenme teklifi konseptini belirleyeceklerdir.

İzmir Organizasyon firması olarak, sizler için hazırladığımız çeşitli konseptlerde evlenme teklifi paketlerimiz mevcut. Dilerseniz teknede ya da kumsalda, isterseniz helikopterde, lunaparkta, sinemada, restoranda veya sizin belirlediğiniz mekanda evlenme teklifi organizasyonunuzu planlayabilir ve gerçekleştirebiliriz.

İslami Konseptte Evlilik Teklifi Organizasyon Fikirleri

Teknede Evlenme Teklifi Konsepti

Lüks yelkenli teknelerimiz ve lüks motor yatlarımızla, müstakbel eş adayınıza, sürpriz ve romantik bir organizasyon sunuyoruz. İzmir ve yakın çevresinde, Ege Bölgesi’nde, marina bulunan her yerde, sevdiğiniz kişiye teknede sürpriz bir evlenme teklifi organize edebilirsiniz.

Tekne evlenme teklifi konseptinin senaryosu ise şöyle: Eş adayınızı her şeyden habersiz, marinaya getiriyorsunuz. Sizin için süslenmiş teknenin önündeki yürüyüş yolu, fenerlerle, kandil lambaları ve kırmızı halı ile sizin için hazırlanmış oluyor. Kırmızı halıda diz çöküp, evlenme teklifinizi yapıyorsunuz ve sizi tekneye davet ediyoruz. Tekneyi sizin için romantik bir şekilde süslüyoruz. Mumlar, denizci fenerleri, kandiller, şamdanlar ve fotoğraflarınızla birlikte. Teknenin içinde size özel romantik bir masa hazırlıyoruz. Çeşitli atıştırmalıkların ve alkolsüz içeceğinizin bulunduğu masada, romantik bir yemek yiyor veya içeceğinizi yudumluyorsunuz. Fotoğrafçımızı ve kameramanımız organizasyon süresince özel anlarınızı görüntülerken, organizasyon boyunca size bayan sorumlumuz eşlik ediyor. Eş adayınızla yakından ilgileniyor, içecek ve yemek servisinizi yapıyor, gerekirse fotoğraf çekimi için sizleri yönlendiriyor. Yaklaşık 1 saatlik bir Körfez turu ardından, marinaya geri bırakılıyorsunuz.

Kumsalda Evlenme Teklifi Konsepti

Özellikle yaz ve bahar aylarının vazgeçilmezi olan kumsalda evlenme teklifi, doğayla iç içe olabileceğiniz, sevdiğiniz kişi ile baş başa olabileceğiniz bir evlenme teklifi konsepti. Size özel olarak keşfettiğimiz Ege’nin bakir plajlarında, masallardaki gibi bir organizasyon gerçekleştiriyoruz. Beyaz tüllerle çevrili gazebonun altında hazırlanan size özel masanızda, isterseniz yemek yiyor ya da alkolsüz içeceğinizi yudumluyorsunuz.

Senaryo ise şöyle: Müstakbel eş adayınızı, sıradan bir günmüş gibi, sizin ya da bizim belirlediğimiz kumsala getiriyorsunuz. Siz arabadan iner inmez, bayan personelimiz, sevdiğiniz kişinin eline uçan balonları veriyor. Özel şarkınız çalıyor ve kırmızı halıdan yürümeye başlıyorsunuz. Volkan gösterisi organizasyona ihtişam katıyor. Denizci fenerleri mekana huzur ve aydınlık katıyor. Gazebonun altındaki masaya doğru ilerliyorsunuz. İserseniz havai fişek gösterisi ile, bu özel anınızı taçlandırıyoruz. Fotoğraf ve video çekimleriniz yapılıyor. Organizasyon boyunca, fotoğrafçının ve kameramanın yönlendirilmesi, içecek ve yiyecek servisinin yapılması gibi konularda, size ve müstakbel eş adayınıza, bayan personelimiz eşlik ediyor.

Restoranda Evlenme Teklifi Konsepti

Şehrin en lüks restoranlarından birinde, romantik bir yemek organizasyonuyla birlikte, sevdiğiniz kişiye evlenme teklifinizi gerçekleştiriyorsunuz. En çok bilinen konseptlerden olsa da, en şık ve her kadının hoşuna gidebilecek bir sürprizdir.

Restoranda evlenme teklifi organizasyonunun senaryosu ise şöyle: Sizin için, şehrin en lüks restoranlarından birinde, size özel bir alan belirliyoruz. En az 56 masalık bir alan size ayrılmış oluyor. Masayı ve masanın ayrıldığı bölümü size özel bir şekilde süslüyoruz. Denizci fenerleri, kalp süsler, kırmızı kalpli uçan balonlar, şamdan, mum ve romantik dekoratif objelerle restoranı süslüyoruz. Sizin için ana yemekten ara sıcaklara, tatlılardan meyveye kadar, içinde alkolsüz içeceğin de olduğu bir menü belirliyoruz. Yemek organizasyonu boyunca, size özel bir hizmet oluyor. Fotoğraf ve profesyonel video çekimleriniz yapılıyor. Müstakbel eş adayınıza, İslami konseptte evlenme teklifi organizasyonu gerçekleştirmek için, romantik ve şık bir evlenme teklifi alternatifi olabilir.

Helikopterde Evlenme Teklifi Konsepti

Gökyüzünde, sevdiğiniz kişiye, bir ömür birlikte yaşlanmayı teklif etmek sizce nasıl olur?Tecrübelerimizle sabittir, en romantik, en ihtişamlı evlenme teklifi konseptlerinden biri olacaktır.

Helikopterde evlenme teklifi organizasyonunun senaryosu ise şöyle: Size özel bir helikopter kiralanıyor. Prodüksiyon ekibimizi (fotoğraf ve profesyonel kamera), profesyonel ekibimiz ve özel transfer aracımız, organizasyon için hazır olarak bekletiliyorlar.

Bu konseptte birçok seçeneğiniz var. Dilerseniz helikopter turu öncesi, şehrin lüks restoranlarından birinde, romantik bir yemek organizasyonu gerçekleştiriyor ve ardından özel transfer araçlarımızla, eş adayınızla birlikte sizi helikopter pistine götürüyoruz. Helikopter pistinde, size özel olarak hazırladığımız kırmızı halıda,, evlenme teklifinizi ediyorsunuz ve helikoptere bindiriliyorsunuz.Yaklaşık 40 dakika süren helikopter turu sonrası, özel araçlarımızla evinize bırakılıyorsunuz. Dilerseniz de bir başka seçenek olarak, önce özel transfer araçlarımızla, sizi evinizden alıp, helikopter pistine götürüyoruz. Helikopter turu sonrası, restoranda ya da İzmir Yelken Kulübü’nde bir yemek organizasyonuyla sürpriz ve romantik evlenme teklifi etkinliğinizi devam ettiriyoruz. Daha sonra özel araçlarla tekrar evinize bırakılıyorsunuz.

Kordon Evlenme Teklifi Konsepti

İlk olarak İzmir Kordon’da gerçekleştirdiğimiz Kordon evlenme teklifi paketini, Türkiye’nin her yerinde gerçekleştiriyoruz. Süresinin kısa olması, her yerde gerçekleştirilebilmesi dolayısıyla, en sık gerçekleştirdiğimiz sürpriz evlenme teklifi paketlerimizdendir.

Kordon evlenme teklifi konseptinde ise senaryo şöyle: Sevdiğiniz kişiyi sıradan bir günmüş gibi, yürüyüşe çıkarıyorsunuz. Sizin belirlediğiniz ya da bizim belirlediğimiz yerde, ekibimizle birlikte hazırlıklarımızı çoktan tamamlamış oluyoruz. Sevdiğini kişi, kırmızı halı, bistro masa, çiçekler, denizci fenerleri ve kandil lambalarını gördüğünde, organizasyonun bir başka şanslı kadın için yapıldığını sanıyor. Tam o sırada bayan arkadaşımız, müstakbel eş adayınıza bir demet uçan balon veriyor. Müzik başlıyor. Volkan gösterisi ortama ihtişam katıyor. Sevdiğiniz kişiyle birlikte kırmızı halıdan yürümeye başladığınızda, dev bir’Benimle Evlenir Misin’ pankartı açılıyor. Kırmızı halıda evlenme teklifinizi yapıyorsunuz ve sevdiğiniz kişiye kırmızı güllerden oluşan çiçek buketini veriyorsunuz. Alkolsüz içeceğinizi yudumluyorsunuz. Pankartın önünde fotoğraf ve video görüntüleriniz alınıyor.

Lunaparkta ve Sinemada Evlilik Teklifi Konsepti

Hala içindeki çocuğu büyütemeyen çiftlerimiz için, lunaparkta da bir evlenme teklifi paketi hazırladık. Bu konseptte Kordon paketi, lunaparkta gerçekleşiyor. Dilerseniz dönme dolap ve diğer oyuncakları kırmızı güllerle donatıyoruz.Sevdiğiniz kişiyi lunaparka getiriyorsunuz ve sürpriz organizasyon başlamış oluyor. Kordon paketinde olduğu gibi, volkan gösterisi başlıyor, müzik veriliyor ve size özel olan o şarkı çalıyor. Kırmızı halıda yürürken, adımlarınızla senkronize bir şekilde volkanlar ateşleniyor. Evlenme teklifinizi yapıp, sizin için hazırlattığımız, kırmızı güllerden oluşan çiçek buketini eş adayınıza sunuyorsunuz.

Sinemasever çiftlerimiz içinse, sinemada romantik bir konsept belirledik. Fotoğraflarınızı veya videonuzu beyaz perdeye uyarlıyoruz. Film seansında, sürpriz bir anda, beyaz perdede kendi filminizi izliyorsunuz. Tepkileriniz, heyecanınız ve mutluluğunuz an be an kameralar tarafından görüntüleniyor ve organizasyon sonunda bir video klip olarak size hediye ediliyor.

İslami konseptte evlilik teklifi organizasyonu detayları, İslami konseptte evlilik teklifi organizasyonu fikirleri ve konseptleri için, firmamızın organizasyon sorumlularıyla görüşebilir, bilgi alabilirsiniz.

Bookmark the permalink.

Comments are closed.