İstanbul Boğazda Evlilik Teklifi Organizasyonu Paketi

İstanbul Boğazda Evlilik Teklifi Organizasyonu ile sevdiğiniz kişiye sürpriz evlenme teklifi yapmak ister misiniz? İstanbul’un tarihi mimarisi ile harmanlanan boğaz kıyısında romantik bir yemek yiyerek, size özel olarak süslenen yat ile boğazda gezintiye çıkabilirsizin. Gün batımında havai fişek gösterisi altında o özel soruyu sevdiğiniz kişiye sorabilirsiniz.

Şehrin yoğunluğu ve telaşından uzaklaşarak boğazda size özel evlenme teklifi organizasyonu gerçekleştiriyoruz. İsterseniz göze hitap eden manzarasıyla güzel bir restoranı organize ediyoruz, isterseniz de boğazda gezinti yapabileceğiniz lüks yat ya da tekneyi. Sizin tercihlerinize bağlı olarak AR-GE ekibimiz mekanı ayarlayarak planlamayı yapar. Evlenme teklifi organizasyonu için gerekli ekipmanlar hazırlanarak seçilen mekan ya da araç konsepte uygun olarak süslenir. Klasik evlenme teklifleri gibi olmasın diyorsanız çeşitli evlilik teklifi paketlerimizi birleştirebiliriz. Ya da hikâyenize göre yeni bir planlama yapabiliriz.

İstanbul Boğazda Evlilik Teklifi Organizasyonu Senaryosu

Özel şoförün kullandığı limuzinin içerisi uçan balonlar ve güllerle süslenerek hazırlanır. Sevdiğiniz kişinin evinin önüne ya da belirlenen herhangi bir mekana gidilir. Lüks aracın önünden sokak kapısına kadar yere kırmızı halı döşenir. Eş adayınız dışarı çıktığında sizde elinizde bir buket çiçekle onu limuzinin önünde karşılarsınız. Eş adayınızın o anki şaşkınlığı daha başlangıçtır. Çünkü şehirde limuzin gezinti diyerek çıkılan yolun sonunda birbirinden güzel sürprizler sizi bekliyor olacak. Şehir turundan sonra limuzin deniz manzarası eşliğinde İstanbul’un buram buram tarih kokan boğazında hoş bir restoranın kapısına yanaşır. Şık giyinimli ekip arkadaşımız elindeki kalpli uçan balonları eş adayınıza uzatarak, size masanıza kadar eşlik eder. Lüks restoranın denizin üzerine kurulu açık kısmındaki size özel masaya geçersiniz. İstanbul boğazının bütün güzelliklerini gözler önüne seren açık terasın ortasına iki kişilik masa kurulmuş. Masanın çevresi denizci fenerleri ve kandillerle döşenmiş. Terasın kısa korkulukları tüllerle bağlanarak üzeri çiçeklerle süslenmiş. Beyaz olan masa örtüsünün üzerine şamdan konulmuş ve şamdanın etrafı renkli çiçeklerle zenginleştirilmiş. Terasın iç kenarlarına yer volkanları döşenmiş. Tarasa giriş kısmı ve yukarısı ışıklarla süslenerek aydınlatılmış.

Siz eş adayınızla birlikte terasa giriş yaptığınız anda sevdiğin müzik çalmaya başlar. İçeriye girip masaya yaklaşacağınız anda size yaklaşan bir tekneden ‘’Benimle Evlenir Misin?’’ yazılı pankart açılır. Tam bu anda uzaktan kumandalı yer volkanları ateşlenir. Böylesine büyüleyici bir zamanda diz çökerek eş adayınıza yüzüğü uzatarak evlenme teklifi edersiniz. Eş adayınızın şaşkınlığını ve mutluluğunu izlemek eminiz paha biçilemez olacaktır. Pankartın açıldığı tekneden atılan havai fişekler eşliğinde ‘’Evet’’ cevabını duymanın mutluluğunu yaşarsınız.

İstanbul Boğazında Evlilik Teklifi Organizasyonu Önerileri

  • Evlilik Teklifi Organizasyonu İçerik Belirleme: İstanbul Boğazı’nda yapılacak olan organizasyonun içeriği sizin isteklerinize göre planlanabilmektedir. Sürpriz hediye ve çiçek servisi, limuzin gezintisi, yat veya tekne gezintisi, helikopter seyahati gibi birbirinde farklı hizmetleri sunabiliriz. İçeriği değiştirebileceğiniz gibi farklı sürpriz paketlerini aynı anda organize edebiliriz.
  • İstanbul Boğazda Evlilik Teklifi Organizasyonu Mekan Seçimi: İstanbul Boğazı’nda size önerebileceğimiz mekanlar kullanılabileceği gibi sizin tercih edeceğiniz mekanlar da kullanılabilmektedir.
  • Süsleme ve Dekor: Seçilen lüks restoran gibi mekanların süslemesi yapılır. Ayrıca organizasyon planı içerisinde seçilen limuzin, tekne, yat ve helikopterin süslemesi de yapılmaktadır. Süsleme içerisinde uçan balon, çiçek, tül, kumaş, denici fenerleri, fanus, mum, kandil, şamdan, kırmızı halı gibi farklı malzemeler kullanılır. Kullanılan malzemeler paket içeriğine ve oluşturulan konsepte uygun olarak seçilerek gerekli süslemeler kullanılır.
  • Havai Fişek Gösterisi: Gerekli yasal izinler alınarak Ateşleyici Yeterlilik Belgesi’ne sahip uzman ekibimiz tarafından havai fişek gösterileri gerçekleşmektedir. Ayrıca yer volkanları, ışık şelaleleri, lazer gösterisi, anlık özel efektler ve konfeti atımları da yapılmaktadır.
  • Kameraman ve Fotoğrafçı Temini: Organizasyonun ilk anından son anına kadar, profesyonel kameramanımız ve deneyimli fotoğrafçılarımız bu mutlu anlarınızı kayıt altına almaktadır. Organizasyon sonunda kayıt altına alınan görüntüler kurgulanarak size özel video klip şeklinde tarafınıza teslim edilir.

İstanbul Boğazında Evlilik Teklifi Organizasyonu önerileri isteğinize göre çoğaltılabilmektedir. Bütün ayrıntıları düzenleyerek sizin ve eş adayınızın hafızalarınızdan silinmeyecek unutulmaz bir güne çeviriyoruz.