Düğün Organizasyonu

Düğün Organizasyonu İzmir

Düğün Organizasyonu İzmir Organizasyon

Düğün organizasyonlarınızı İzmir Organizasyon olarak profesyonel bir şekilde tasarlıyor ve hayata geçiriyoruz. Düğününüzün her aşamasında yanınızdayız, nikah, kına ve düğün organizasyonlarınızda masa ve sandalye kiralama, çocuklar için animatör ve oyuncak kiralama hizmetleri, catering ve yemek hizmetleri, personel hizmetleri, müzik grubu ve ses sistemi kiralama, tül ve balon süsleme, ikramlıklar ve hediyelerin temini ve sunumu, mekan kiralama, fotoğraf ve profesyonel görüntüleme ( drone, helikopter vb. ), vip ulaşım hizmetleri gibi hizmetlerimizden yararlanabilirsiniz.

İzmir Organizasyon firması olarak profesyonel düğün, kına, sünnet düğünü, evlilik organizasyonları gibi birçok etkinliğinizi profesyonel bir şekilde gerçekleştiriyoruz.

İzmir Düğün Organizasyonu Mekanları

Mavinin ve yeşilin doğal sembolü olan şehrimizde, hayalinizdeki düğün organizasyonunu planlamak için birçok alternatif düğün organizasyon mekanı var. Her konseptte düğün organizasyonu için hayalinize uygun olan organizasyon mekanı önerilerimizi sizin için bir liste halinde derledik.

  • Barınak Bahçe Düğün: Buca Kaynaklar Köyü yolu üzerinde bulunan düğün mekanı, yemyeşil alanlarıyla kır düğünü organizasyonu ve diğer konsept düğünleriniz için güzel bir mekan önerisi. Şehrin kalabalık ve gürültüsünden uzak olan mekan, aynı zamanda şehir merkezine de oldukça yakın bir lokasyonda bulunuyor.
  • Buca Atlı Spor Kulübü: Buca Uğur Mumcu Caddesi’nde bulunan İzmir Atlı Spor Kulübü, farklı bir konseptle düğün organizasyonlarınıza ev sahipliği yapıyor. Ağaçların ve yaprakların huzur verici sesine, atların ayak sesleri de eklenince, mekan size huzurlu bir organizasyon vaad ediyor. Hem açık hem de kapalı alanı olan Buca Atlı Spor Kulübü, hem kır düğünü organizasyonları hem de salon düğün organizasyonları için alternatifleriniz arasına girebilir.
  • Beyzade Garden : Balçova’da bulunan Beyzade Gardon Düğün Salonu’na Çeşme otobanı alt yolu üzerinden gidebiliyorsunuz. Mekan hem kapalı hem de açık alana sahip olduğundan her konseptte düğün organizasyonlarınız için kapılarını size açıyor.
  • Kirazlıbahçe Çiçekliköy: Bornova Çiçekliköy’de bulunan mekan, doğayla baş başa etkinlik sevenler için tavsiye edebileceğimiz bir düğün organizasyon mekanı.
  • Villa Levante Köşk: Bornova’da bulunan, mimarisi ve dekorasyonuyla büyüleyen Villa Levante Köşk, özellikle kır düğünü organizasyonu için çok samimi ve şık bir organizasyona ev sahipliği yapıyor. Yaz, bahar ve sonbahar mevsimlerinde gerçekleştirmek istediğiniz düğün organizasyonlarınız için Villa Levante Oteli şık bir alternatif olabilir.

Düğün Organizasyonu Konseptleri

Hayalinizdeki düğün organizasyon konseptini hayata geçirmek ya da trend organizasyon fikirleri hakkında bilgi alabilmek için, alanlarında uzman olan profesyonel ve tecrübeli ekibimiz sizlere yardımcı oluyorlar.

Kumsal Düğünü Organizasyonu

Deniz kenarında, denizin dalgasının ve su seslerinin bu mutlu anınıza eşlik ettiği düğün organizasyon konseptidir. Beyaz tüllerle süslenmiş gazebo veya kargı, beyaz denizci fenerleri ve yürüyüş yolları, kütük dekorlar, uçışan saman rafyalar, kandil lambaları, rengarenk çiçek süslemeleri gibi detaylarla gerçekleştirdiğimiz bu konseptte, sizlere filmlerdeki gibi bir düğün günü yaşatıyoruz.

Kır Düğünü Organizasyon

Yemyeşil bir mekanda, beyaz ve rengarenk tül süslemelerle, doğayla iç içe ve baş başa bir düğün organizasyonu için, kır düğünü organizasyon konseptimizden yararlanabilirsiniz. Balon süslemeler, çiçek süslemeler, tül süslemeler ve kır mekanları için uygun olan dekoratif objelerle unutulmaz bir düğün organizasyonuna imza atabilirsiniz.

Comments are closed.