Havai Fişek Gösterisi

Havai Fişek Gösterisi

Evlilik Teklifi Organizasyonu  İzmir Havai Fişek Gösterisi

Evlilik teklifi gibi özel anlarınızı kişiye özel havai fişek gösterisi ile süslüyoruz. Duyguları ifade etme aracı olarakta kullanılan havai fişekler, evlilik teklifi sırasında çiftimizin en iyi şekilde görebileceği yerden ateşlenir.

Evlilik Teklifi Organizasyonunda Havai Fişek Gösterisi

vlilik teklifi organizasyonunda havai fişekler romantik ortamın tamamlayıcılarındandır. Öncelikle organizasyonun nerede ve nasıl yapılacağına karar verilir. Seçtiğiniz evlilik teklifi restoran, lunapark gibi mekanlarda ise çiftimizin rahatça izleyebileceği ve güvenliğin sağlandığı bir yerden ateşlenir. Seçtiğiniz mekan kordon, kumsal ya da tekne gibi deniz ile bağlantılı yerler ise havai fişekler görsel zenginlik ve güvenlik açısından farklı bir tekneden ateşlenir.

Havai fişek gösterisi Ateşleyici Yeterlilik Belgesi’ne sahip uzman ekibimiz tarafından gerçekleştirilmektedir. Organizasyon öncesinde gerekli yerlerden yasal izinler alınır ve çevre güvenliği sağlandıktan sonra ateşleme mekanızmaları kurulur. Havai fişeklerin gökyüzü bombası, on iki patlar gibi birbirinden farklı çeşitleri bulunur. Çiftimizin isteğine göre gökyüzünde farklı şekillerle patlayan havai fişekler kullanılır. Ayrıca farklı modelli havai fişekleri seçerek romantik kombinasyonu oluşturabiliriz. Kaliteli ve güvenli havai fişek gösteri hizmetinin verildiği Evlilik Teklifi Organizasyonu’na sizleride bekleriz.

Comments are closed.