Kameraman Temini

Evlilik Teklifi Kameraman Kiralama Hizmeti

Evlilik Teklifi Kameraman Kiralama Hizmeti

Kameraman Temini

Kameraman temini hizmeti, her türlü organizasyonlarınızda, profesyonel ekip ve ekipmanlarımızla ‘İzmir Organizasyon’ tarafından verilmektedir.

Yaşadığımız her anın önemini bildiğimizden, özellikle özel anlarımızın baki kalmasını isteriz. Yaşattığı hisler dışında, yakınlarımıza, dostlarımıza anlatmak, gelecek kuşağa taşımak isteriz. Video görüntüleri de bizlere bu olanağı sağlar, yaşadığımız anın tanıkları olurlar. Evlilik teklifi organizasyonları, yıl dönümü sürprizleri, doğum günü kutlamaları gibi organizasyonlarınızda profesyonel kameraman temini hizmetimizden yararlanabilirsiniz.

Birlikte çalıştığımız kameramanlarımız; çeşitli üniversitelerin ‘Radyo, Televizyon ve Sinema’ bölümlerinde lisans ve yüksek lisans eğitimleri almış veya almakta olan kişilerdir. Bir çoğu sektörde kendini geliştirmiş ve geliştirmeye de devam etmektedir. Sağlam referanslara sahip olup, büyük ve güzel projelere imza atmışlardır.

Kameramanlarımızın kullandığı ve sahip olduğumuz ekipmanlar çok çeşitlidir. HD görüntülü video kamera, 360 derece ve 4k çekim yapabilen drone kameralar, aksiyon kameraları, titreşimi engelleyen el gimbali kullanılan belgesel çekim kameraları, vlog kameraları gibi son teknoloji ekipmanlarımız mevcuttur. Kameraların rahat kullanımı ve havaya, mekana, organizasyona uygun kullanımları için de çeşitli aparatlar ve ekipmanlar kullanmaktayız. Tripot, özel ışıklar ( stüdyo ışıkları ), aksiyon kameraları ve vlog kameraları için çeşitli aparatlar, jimmy jib gibi ekipmanlarımız mevcuttur.

Sektör tecrübemize ve ekibimizin alanlarında eğitimli kişiler olarak seçilmesi ve yetiştirilmesi tezine dayanarak bizler, müşteri memnuniyeti ve kaliteli hizmet anlayışını ilke edindik. Sizlerin referansı, talepleri, beklentileri bizler için çok önemli. Hem kendimizi geliştiriyor, hem de kaliteli hizmet veriyor olmak bizi biz yapan değerlerdir.

One Comment

  1. Pingback: Bostanlı’da Evlilik Teklifi Organizasyonu izmir organizasyon

Comments are closed