Kına Gecesi Organizasyonu

Kına Gecesi Organizasyonu İzmir Organizasyon

Kına Gecesi Organizasyonu

Kına gecesi organizasyonunuzu planlamak, organize etmek ve yönetmek için, organizasyon sektöründe tecrübeli ekibimiz bu mutlu gününüzde sizlere destek oluyor. Farklı kına konseptleri için ekipman kiralama, nedime temini, süsleme hizmetleri, prodüksiyon hizmetleri gibi alanlarda firmamızdan yardım alabilirsiniz.

Kına Gecesi Organizasyonu İçin Kına Tahtı Kiralama

Kına tahtı, kına gecesi organizasyonlarında, geline özel süslenen bir koltuktur. Geleneksel Türk kına gecelerinin modernize edilmiş haline uygun konseptte kına gecelerinizi organize ediyor, kına tahtını kiralama ve kına tahtı süsleme hizmeti veriyoruz. Kına tahtı kiralama hizmetini dilerseniz yalnızca kına tahtı kiralama hizmeti alarak isterseniz de kına tahtı, kına tahtının rengarenk tüller ya da gelinin kaftanı ile uyumlu kumaş ve tüllerle süslenmesi, nedimelerin oturacağı minderler ve puflar, kına tepsisinin ve gelinin şerbetinin konulduğu sehpa, bakır veya gümüş işlemeli dekorlar ile de firmamızdan alabilirsiniz. Kına gecesi organizasyonlarına özel olarak, organizasyon konseptinize uygun, dilediğiniz model ve boyutlarda kına tahtını firmamızdan temin edebilirsiniz.

Geleneksel Türk kına gecelerinin günümüz trendlerine uyarlanmış konseptinde, gelin nedimelerle birlikte organizasyon mekanına girer ve nedimeler tarafından kına tahtına oturtulur. Kına yakma seremonisi gelin kına tahtında oturuyorken yapılır. Kafes şeklinde kına tahtı, cibinlikli kına tahtı, koltuk kına tahtı veya ayaklı kına tahtı modellerimiz için firmamızın www.kinaorganizasyonu.net adresli web sitesini de ziyaret edebilirsiniz.

Kına Gecesi Organizasyonu ve Nedime Gösterileri

Kına gecesi organizasyonlarında gelenekleri yaşatmanın yanı sıra, bu özel günün ve gecenin kahramanı olan geline kostüm değişimleri, kına konseptleri ve programları gibi konularda yardımcı olacak profesyonel bir ekibin olması kına organizasyonları için çok önemli. Bizler de İzmir Organizasyon firması olarak, bu özel günde her konuda size yardımcı olmak, gün boyunca size yol göstermek ve yanınızda olmak üzere tecrübeli bir ekip görevlendiriyoruz.

Kına organizasyonunu gelenek ve görenekleri iyi bilen, kına organizasyonları alanında deneyimli olan nedimelerimiz, özel kostümleriyle birlikte size eşlik ediyor. Organizasyon mekanına giriş için, nedimelerimiz size istediğiniz zorluk derecesinde dans figürleri ve kareografi ile ilgili eğitim veriyor. Organizasyon başladığında, gelini ortalarına alan geleneksel kostümleriyle mekana eğlenceli dans figürleri ve kareografisi ile giriş yapan nedimelerimiz, misafirlerinize eğlenceli bir dans gösterisi sunuyorlar. Organizasyon boyunca geline eşlik eden nedimeler, sizin tercihinize göre misafirlerinize gül suyu ve lokum, şerbet ve Türk kahvesi ikramı yapıyorlar. Kına yakma seremonisinde de nedimelerin bir kısmı ellerinde mumlarla gelinin başında dans ediyorlar. Kına yakma seremonisi, misafirlere ikramlar dışında da kına organizasyonunuzda size kolaylık sağlayacağını düşündüğünüz tüm aktivite ve ikramlar için, firmamızın organizasyon sorumlularıyla birlikte, organizasyon planınızı yapabilirsiniz.

Kına Gecesi Organizasyonu Konseptleri

Düğün organizasyonundan 1 ya da birkaç gün önce, hem kutlama hem de aile evine veda için düzenlenen kına gecesi geleneği, çoğunlukla Türk İslam kültüründe yaygın olarak gerçekleştiriliyor. Ülkemizde Anadolu şehirlerinde çiftlerin mutluluğunu baki kılmak için düzenlenen kına gecesi, son zamanlarda büyük şehirlerde de çeşitli konseptlerde organize ediliyor. Bu özel gün ve gecenizi, profesyonel ekibimizin önerileriyle, isterseniz geleneksel konseptlerde isterseniz günümüze uyarlanmış modern konseptlerde, dilerseniz de farklı temalarda gerçekleştiriyoruz.

 • Geleneksel Kına Gecesi Konsepti: Geleneksel kına gecesi konseptinde, gelin için özel tasarım bindallı kostümleri, gelinin kaftanıyla uyumlu kostümler giymiş olan nedimeler, kına tahtı, kına hediyeleri, kahveci güzeli, gül suyu ve lokum ikramı, şerbet ikramı, kına yakma seremonisi gibi aktiviteler ve hizmetler bulunur. Anadolu’da düzenlenen haliyle, eski gelenek ve göreneklerimizi, ailenize ve misafirlerinize yaşatmış olursunuz.
 • Hamam Konseptli Kına Gecesi: Son zamanların en trend uygulamalarından biri de kına gecesini hamamda organize etmek. Aslında geleneksel bir kutlama yöntemi. Çünkü gelenek ve göreneklerimize göre, gelin ve damadın ailesi, yakınları ile birlikte gelin, gelin hamamı olarak bilinen bir organizasyona davet edilir. Hamam konseptli kına gecesinde ise, organizasyon yine hamamda gerçekleşir. Keselerin yapıldığı, şerbet gibi ikramlıkların yapıldığı bu konsept, kına geceniz için, eğlenceli ve farklı bir alternatif olabilir.
 • Hint Konseptli Kına Gecesi: Hint gelenek ve göreneklerinde de kına organizasyonu ve kına yakma geleneği var. Üstelik, dans eden ve şarkı söyleyen bir toplum olarak bilinen Hindistan’da rengarenk kına geceleri organize ediliyor. Renkli kostümleri, müzikleri, dansları ve kına yakma seremonileriyle, bizim geleneklerimizle uyarladığımız Hint konseptli kına gecesi için, firmamızın organizasyon sorumlularından destek alabilirsiniz.
 • Bekarlığa Veda Konseptli Kına Gecesi: Daha farklı temalarda kına gecenizi organize etmek istiyorsanız, bekarlığa veda partisi ile harmanladığımız bekarlığa veda partisi konseptli kına gecesi organizasyonu sizin için farklı bir alternatif olabilir. İkramlıklar, yiyecekler, içecekler, profesyonel DJ, profesyonel dansçılar, prodüksiyon ekibi ile birlikte, arkadaşlarınızla ve ailenizle eğlenceli ve keyifli bir organizasyon geçirebilirsiniz.

İzmir Kına Gecesi Organizasyonu Mekanları

 • İzmir Atlı Spor Kulübü: İzmir Buca’da bulunan Atlı Spor Kulübü, özel kına gecesi organizasyonlarınız için, her şeyi içinde barındıran bir mekan. Mekanın içerisinde bir at çiftliği de var. Yemyeşil alanıyla, mekana özel ışıklandırmalarıyla, atların ayak sesleri ile ve lokasyonuyla kına gecesi organizasyonlarınız için güzel bir mekan alternatifi olabilir.
 • Beyzade Garden: Balçova’da bulunan Beyzade Garden, Çeşme otobanından gidildiğinde, oldukça kolay ulaşım kolaylığına sahip. Hem açık hem de kapalı alanları olan mekanda, kalabalık misafir gruplarınızla da eğlenceli ve keyifli bir kına gecesi organize edebilirsiniz.
 • Kirazlıbahçe Çiçekliköy: Bornova’da bulunan Kirazlı Bahçe Çiçekliköy, doğayla baş başa olabileceğiniz bir mekan. Farklı konseptlerde düzenleyeceğiniz kına gecesi organizasyonlarınız için mekan arayışındaysanız, güzel bir alternatif olacaktır.

Yukarıda belirttiğimiz mekanlar dışında İzmir’de kapalı ve açık alan olarak kullanabileceğiniz birçok şık mekan bulunuyor. Oteller, restoranlar ve organizasyonlar için özel olarak hizmet veren mekanlar, kına gecesi organizasyonlarınıza renk verecek. İzmir’i iyi bilen, kına gecesi organizasyonlarında deneyimli ve profesyonel olan organizasyon sorumlularımız, bu özel gün ve geceniz için, şartlarınıza ve tercihlerinize uygun mekan önerilerinde bulunabilirler.

İzmir Kına Organizasyonu Hizmetleri

Gıda hizmetlerinden nedime teminine, süsleme hizmetlerinden müzik hizmetlerine kadar kına gecesi için ihtiyaç duyduğunuz tüm hizmetleri temin ediyor ve gerçekleştiriyoruz.

Gıda Hizmetleri

 • Kahveci Güzeli: Bakır ve işlemeli kahve standlarında, geleneksel kostümleriyle kahveci güzelimiz, konuklarınıza Türk kahvesi ikramları yapıyor.
 • Nostaljik Satıcılar: Pamuk şeker, macuncu, şerbetçi gibi sokak satıcılarımız, kına organizasyonunuzda misafirlerinize eşsiz tatlar ikram ediyorlar.
 • Şerbetçi Kızlar: Organizasyon mekanında, geleneksel kostümleri ve şerbet güğümleriyle konuklarınızı karşılayan şerbetçi kızlarımız, geleneksel kına gecelerini, günümüz modern organizasyonuna uyarlıyorlar.
 • Gül Suyu ve Lokum İkramı: Misafirlerinizi geleneksel bir şekilde karşılamak için, kına organizasyonlarınızda gül suyu ve şerbet ikramı hizmetimizden yararlanabilirsiniz.

Havai Fişek Hizmetleri

Açık alanda düzenleyeceğiniz kına gecesi organizasyonlarınızı, havai fişek gösterileriyle ihtişamlı hale getiriyoruz. Yer volkanı, ışık şelalesi, ışıklı uçan balon gibi proteknik hizmetlerimizle de kına gecenize renk katıyoruz.

Kiralama Hizmetleri

 • Supla Kiralama: Misafirlerinizi şık bir masada karşılamak için, kına konseptinize uygun suplalar kullanarak, organizasyon mekanını ve konuklarınızın masalarını dekore ediyor, özelleştiriyoruz.
 • Sandalye ve Masa Kiralama: İstediğiniz sayıda yuvarlak masa, dikdörtgen masa ve bistro masa seçeneklerimiz, lake ve tiffany sandalye modellerimizle ihtiyaç duyduğunuz ekipmanların kiralama, nakliye ve kurulum hizmetleri için İzmir Organizasyon firması olarak size destek oluyoruz.
 • Kına Tahtı Kiralama: İstediğiniz model ve renklerde kına tahtı kiralama ve sğsleme hizmetleri veriyoruz.

Müzik ve Animasyon Hizmetleri

 • Dansçı Temini: Oryantal, dansöz ve zenne gibi profesyonel dansçılarımız kına gecesi organizasyonlarınızı renklendiriyor.
 • Ses Sistemi, Sahne ve Işık Kiralama: Organizasyon mekanına, davetli sayısına ve istediğiniz ses kalitesine göre profesyonel ses sistemi, ışık ve sahne kiralama hizmeti veriyoruz.
 • Müzik Hizmetleri: Profesyonel DJ temini ve fasıl grubu gibi müzik hizmetleriyle organizasyonınızda müzik hizmeti sağlıyoruz.

Personel ve Animatör Temini

 • Nedime Temini: Kına gecesinde tüm gün yanınızda olacak, danslarıyla ve kına gecesi gelenekleriyle misafirlerinizi karşılamak için, profesyonel nedime temini hizmeti veriyoruz.
 • Falcı ve Hint Kınacısı Temini:Organizasyonlara farklı bir konsept getirmek için, kahve falı ve tarot falı gibi seçeneklerle misafirlerinize falcı ve hint kınacısı hizmetleri sunuyoruz.

Prodüksiyon Hizmetleri

Kına gecesi organizasyonlarınız için profesyonel fotoğraf çekimi ve profesyonel video çekimi hizmetlerimizle, organizasyonlarınızı unutulmaz kılıyoruz.

Comments are closed.