Kokteyl Organizasyonu

Kokteyl Organizasyonu

Kokteyl Organizasyonu

Kokteyl Organizasyonlarınızı profesyonel bir şekilde İzmir Organizasyon ekibi olarak gerçekleştiriyoruz. Kokteyl, açılış, tanıtım, prestij organizasyonlarınızda misafirlerinize enfes tatlar sunarken , sağlık bakanlığının belirlediği şartlarda hijyenik bir şekilde profesyonel olarak misafirlerinize sunuyoruz. Kokteyl ve açılış organizasyonları etkinliklerinizde catering hizmetleri, bistro masa kiralama, balon süsleme, tül süsleme, palmiye ısıtıcısı kiralama, animasyon gösterileri, ses sistemi kiralama, sahne ve kürsü kiralama, havai fişek gösterileri, ses sistemi kiralama, fotoğraf ve kameraman kiralama gibi hizmetler sunuyoruz.

Şirket açılış organizasyonları, tanıtım etkinlikleri, kamu kurum ve kuruluşlarca verilecek olan konferans veya seminerler gibi birçok etkinlikte, İzmir Organizasyon firması olarak kokteyl organizasyonu düzenliyoruz. Son dönemlerde çok trend olan kokteyl organizasyonları ise, genellikle arkadaş davetleri, evlilik teklifi organizasyonu kutlamaları, kına gecesi organizasyonu, nişan ve düğün organizasyonları şeklinde yapılıyor. Organizasyon mekanının süslenmesi, masa ve bistro masa gibi ekipman ihtiyaçlarınızın temini, kokteyl menüleri ve sunumları gibi birçok hizmetimizden, kokteyl organizasyonlarınız için yararlanabilirsiniz.

İzmir Organizasyon Kokteyl Organizasyonu Hizmetleri

  • Ekipman Kiralama Hizmeti: Kokteyl organizasyonunda ihtiyaç duyacağınız bistro masa, masa, catering ekipmanı gibi ekipman ihtiyaçlarınız için firmamız kaliteli ekipmanla hizmet veriyor.
  • Catering Hizmeti ve Kokteyl İkramları: Konuklarınız için vereceğiniz davette firmamızın profesyonel ve deneyimli ekibi sizlere eşlik ediyor. Şık ikramlıklar ve sunumlar kokteyl menülerimizde yerlerini alıyorlar. Sizin tercihinize göre belirlediğimiz menüler titizlikle hazırlanıyor ve servis elamnalarımız tarafından profesyonelce servis ediliyor.
  • Süsleme Hizmetleri: Organizasyon mekanına uygun balon süsleme, tül süsleme, çiçek süsleme ve konsepte göre seçilen dekoratif objelerle süsleme hizmetleri veriyoruz.
  • Müzik Hizmetleri: Kokteyl organizasyonunu daha renkli ve şık bir etkinliğe dönüştürmek için, davetlilerinize müzik ziyafeti verebilirsiniz. Firmamızın kokteyl organizasyonları için hizmet verdiği trio grubu, bando ekibi ve DJ performansı etkinliklerinden yararlanabilirsiniz.
  • Prodüksiyon Hizmetleri: Kokteyl organizasyonlarınızı unutulmaz yapmak adına, profesyonel fotoğraf çekimi ve profesyonel video çekimi için, firmamızdan destek alabilirsiniz.

Evlilik Tekliflerinde Kokteyl Organizasyonları

Evlilik teklifi organizasyonlarında tercih edeceğiniz konsepte göre de, kokteyl organizasyonu hizmeti veriyoruz. İsterseniz kumsalda, teknede, dilerseniz lüks bir restoranda ya da otelde evlilik teklifi organizasyonu gerçekleştirebilirsiniz. Örneğin, kumsalda sevdiğiniz kişi ile baibaşa romantik bir evlenme teklifi planlayabilirsiniz. Bistro masalarda servis edilen ikramlıklarlarımızla, arkadaşlarınızı da davet ederek organizasyonunuzu renklendirebilir, farklılaştırabilirsiniz. Ya da arkadaşlarınız, dostlarınız veya ailenizle kumsalda bir kokteyl düzenleyebilir, bu özel anınızı şık ve lezzetli sunumlarla taçlandırabilirsiniz. Teknede tercih edeceğiniz evlilik tekliflerinde ise yine dostlarınızla eşsiz manzara eşliğinde bir davet verebilir, lezzetli yiyecek ve içeceklerden oluşan atıştırmalık menülerimizle bu özel gününüzün tadını çıkarabilirsiniz.

Kokteyl Organizasyonları Alanında İzmir Organizasyon

Uzun yıllardır evlilik teklifi organizasyonları, nişan organizasyonları, kına gecesi organizasyonları, düğün organizasyonları gibi birçok alanda hizmet veren firmamız, yalnızca İzmir değil, İzmir ve çevresi başta olmak üzere tüm Türkiye’de hizmet veriyor. Organizasyon planlama, organizasyon yönetimi, personel temini, ekipman temini, süsleme hizmetleri, catering organizasyonu ve kokteyl ikramları, müzik hizmetleri gibi birçok alanda firmamızın profesyonel ekibinden destek alabilirsiniz.

Comments are closed.