Konfeti Atımı

Konfeti Atımı

Evlilik Teklifi Organizasyonu Konfeti Atımı

Konfeti atımı, özel bir tüpün içine yerleştirilen renkli küçük kağıtların basınçla havaya fırlatılmasıdır. Evlilik teklifi organizasyonunda coşkulu girişlere, en heyecanlı anlara yakışan güzellikte bir görsel şölendir.

Evlilik Teklifi Organizasyonu Konfeti Atımı Hizmeti

Evlilik teklifi organizasyonunda eş adayınıza evlilik teklifi yaptığınız ve merakla beklenen ‘’Evet!’’ cevabını aldığınız anda ya da sürpriz evlilik teklifi organizasyonunda eş adayınızla organizasyon alanına geldiğinizde eş adayınızın şaşkınlık anında renkli konfeti atımıyla renk şöleni yapılmaktadır. Açık ya da kapalı mekan fark etmeksizin her türlü ortamda rahatlıkla kullanılabilmektedir.

Evlilik Teklifi Organizasyonu olarak kalpli konfeti, metalik konfeti, gül yaprağı konfeti, karışık konfeti seçenekleri sunmaktayız. Dilerseniz büyük ölçekli gazlı konfeti, dilerseniz sıkıştırılmış küçük konfeti seçeneklerinden yararlanabilirsiniz. Görüntü zenginliğini bozmaması acısından dilerseniz uzman ekibimiz tarafından uzaktan kumanda ile patlatılabilen konfeti atımları yapılabilmektedir. Mekanın durumuna ve sizin isteklerinize göre konfeti atımlarında malzemenin cinsi, rengi, boyutu ve yoğunluğu ayarlanabilmektedir. En özel anlarınızı renklendirmeye devam ediyoruz.

Comments are closed.