Kordonda Evlilik Teklifi Organizasyonu Paketi

Evlilik teklifi organizasyonlarımız içerisinde en çok tercih edilen paketlerden biri Kordon Evlilik Teklifi Organizasyonu‘dur. İzmir Kordon’da ortaya çıkan bu evlilik teklifi paketimiz, bütçeye uygunluğu organizasyon süresinin kısa olması, şık ve ihtişamlı olması, Kordon seyircisinin güzel enerjileri gibi sebeplerden dolayı çok fazla tercih edilmiştir. Bizler de AR-GE ekibimizle paketin içeriğini değiştirmeden,  Kordon evlenme teklifini keşfettiğimiz yeni mekanlara taşıdık.

Kordonda evlilik teklifi organizasyonu paketi Alsancak, Pasaport, Bostanlı, Karşıyaka vapur iskeleleri, Cumhuriyet Meydanı ve Fuar Açık Hava Tiyatrosu gibi birbirinden farklı mekanlarda yapılabilmektedir. Kırmızı halıyla özelleştirilmiş, denizci fenerleriyle dekore edilmiş, yer volkanlarıyla tamamlanmış yürüyüş yoluna ayak bastığınız an, kalpli uçan balonlarınız eş adayınıza veriliyor. Bistro masanıza gittiğinizde şampanyanızı patlatıyor ya da alkolsüz içeceğinizi yudumluyorsunuz. Açılan ‘Benimle Evlenir Misin’ pankartı anınızı tamamlıyor ve evlenme teklifini özel bir ortamda ediyorsunuz. Her anınız fotoğraf ve video kaydına alınıyor.Bu sayfadaysanız siz de Kordon’u bizim gibi çok sevenlerden birisiniz ve İzmir Organizasyon’un kadınlardan oluşan ekibinin fikirlerinden birini okumaya başlıyorsunuz.

Kordonda Evlilik Teklifi Organizasyonu Paketi Senaryosu

Kordon İzmir’in en merkezi ve en şık caddelerinden biridir. Her zaman neşeli ve hareketli olan Kordon sahilinde, her gün yapılabilecek bir yürüyüş ya da başka bir aktivite şimdi sürpriz bir evlilik teklifi organizasyonuna dönüşecektir.Sevdiğiniz insana hiç beklemediği bir anda hayatının sorusunu sormak için müthiş bir yer. Sizinle belirlediğimiz saatte (tercihimiz gün batımı) Alsancak Vapur İskelesi’nin tam önünde organizasyona hazır halde heyecanla sizi ve eş adayınızı bekliyor olacağız.

Sizden olabildiğine doğal ve sakin bir yürüyüş yapmanızı ya da vapura binmenizi isteyebiliriz. Mutlaka yaklaşıyorken haberleşmeli ve geliyor olduğunuzu bildirmenizi, bizden hazırız gelin cevabını almanızı istiyoruz. Ufukta siz göründüğünüzden itibaren kamera ve fotoğraf kaydı başlayacak ve siz kız arkadaşınızı evlilik teklifi noktamıza, kırmızı halının önüne getirdiğinizde halının etrafında birden yer volkanları yanacak ve aynı anda birbirinize söylediğiniz ‘sizin şarkınız’ bütün Kordon’da yankılanacak, müzik başlayacaktır. Siz yer volkanları eşliğinde kırmızı halıda yürürken karşınızda dev bir ‘Benimle Evlenir Misin’ pankartı açılacak ve sürpriz evlilik teklifi organizasyonunuz adım adım işlemeye devam edecektir.

Evlilik teklifinin en güzel anı olan, yüzüğünüzü çıkardığınız ve sevdiğiniz kişiye en önemli soruyu sorduğunuz an tüm detaylar İzmir Organizasyon’un profesyonel, deneyimli ekibi tarafından fotoğraf ve video kaydına alınacaktır. Ardından konseptinize uygun kırmızı uçan balonlarınız gelecek ve gökyüzüne bırakmanız için ya da saklamanız için size verilecektir..Heyecanınızı bir nebze attıktan sonra sizin için hazırlanan bistro masanın üzerindeki kutlama şampanyanızı patlatabilir ya da meyve suyunuzu keyifle içerken yanında ki çiçek demetini sevdiğinize verebilirsiniz. Tüm İzmir’in önünde unutulmaz bir evlilik teklifi organizasyonunu tüm detaylarıyla birlikte kusursuz ve en iyi şekilde geçirmeniz için bu anların tamamında İzmir Organizasyon ekibimiz yanınızda olacaktır.Tüm organizasyonu heyecanla ve kusursuzca atlatıp video klibiniz ve fotoğraf arşiviniz için birkaç hafta sonra tekrar bir araya geliyoruz.

Farklı Mekanlarda Kordonda Evlilik Teklifi Organizasyonu

En sade ve şık detaylarıyla, İzmir Organizasyon’un, tamamı yaratıcı kadınlarından oluşan AR-GE ekibinin, üzerinde araştırma yaparak oluşturduğu bu paket, son yıllarda çok sık yaptığımız bir evlilik teklifi organizasyonudur. Zaman geçtikçe Kordon Evlilik Teklifi Paketi, içeriğini değiştirmeden yerini başka mekanlara bırakmıştır.

Öncelikle şehrin benzer mekanlarından başlayarak çeşitli evlilik teklifi organizasyonları gerçekleştirdik. Paket içeriği değişmedi. Alsancak Vapur İskelesi önünde doğmuş olan bu evlilik teklifi organizasyonumuzu, şehrin çeşitli vapur iskelelerine taşıdık. Karşıyaka Vapur İskelesi, Bostanlı Vapur İskelesi, Pasaport Vapur İskelesi ve Göztepe Vapur İskelesi’nde de aynı ekipmanlarımızı kurarak evlilik teklifi organizasyonları gerçekleştirdik. İskele dışında, daha farklı mekanlara da bu paketimizi taşıdık. Cumhuriyet Meydanı, Karşıyaka Yüzük, Gündoğdu Meydanı, İzmir Fuar Açık Hava Tiyatrosu, İnciraltı, Tarihi Asansör gibi İzmir il sınırları içinde farklı mekanlarda da organizasyonumuzu gerçekleştirdik. Daha sonra, süresi ve sade şıklığıyla çok fazla ilgi gören İzmir doğumlu ‘Kordon evlilik teklifi organizasyonu’nu İzmir civar ilçelerde ve farklı illerde de gerçekleştirdik. (Kuşadası, Bodrum, Alaçatı, Çeşme, Özdere, Gümüldür, Eskişehir, Manisa, Aydın, Muğla vb…)

Kordon Evlilik Teklifi Organizasyonu Paketi İçeriği

  • Kırmızı Halı : Yürüyüş yolunu oluşturan kırmızı uzun halı, vapur iskelesinin yaklaşık 10 metre önüne doğru serilir.
  • Denizci Fenerleri : Ahşap eskitme denizci fenerleri, içerisine kırmızı mumlar ya da kandil lambaları konularak yürüyüş yoluna 6 adet karşılıklı 2 sıra halinde yerleştirilir.
  • Yer Volkanları : Uzaktan kumanda ile ateşlenen 12 adet yer volkanı, organizasyon esnasında müzikle senkronize bir şekilde yakılır. Kırmızı halıya ayak basma anınız, diz çökme anınız, şampanya patlatma anınız yer volkanlarıyla kutlanır.
  • Bistro Masa : Üzerinde şampanya, kadehler ve çiçek buketinin bulunduğu masa, kırmızı streç örtü ile yürüyüş yolunun sonunda sunulur.
  • Pankart : ‘Benimle Evlenir Misin’ yazılı dev pankart, organizasyon boyunca, ekibimizden 2 kişi tarafından bistro masanın hemen arkasında size bakacak şekilde açılır.
  • Şampanya ve Kadehler : Özel stickerlarla süslenmiş şampanyanız ve kadehleriniz bistro masa üzerinde servis edilir.
  • Uçan Balon : 10 adet kırmızı uçan balonlarınız, yürüyüş yolunun başında, güler yüzlü ekip arkadaşımız tarafından eş adayınıza sunulur.
  • Ses Sistemi, Müzik ve Jeneratör : Organizasyon boyunca size özel şarkı ya da şarkılar dizüstü bilgisayar yardımıyla çalınır, ses sistemi ve jeneratör kullanılır. Jeneratör yürüyüş yolunun yaklaşık 20 metre uzağına konulur. Ses sistemiyle paralel konumlandırılır.
  • Fotoğraf Çekimi : Organizasyonun başından sonuna kadar özel anlarınız, doğal takip fotoğrafı şeklinde fotoğrafçımız tarafından kayda alınır.
  • Profesyonel Video Çekimi : Organizasyonun başından sonuna kadar özel anlarınız, profesyonel kameramanımız tarafından kayda alınır. Organizasyon sonrası size özel video klibiniz kurgulanıp montajlanarak hediye edilir.

*Kordon evlilik teklifi paketine, belirttiğimiz paket içeriği dışında ekleme ya da çıkarma yapılabilir. Pakete eklemek istediğiniz herhangi bir hizmet ek olarak ücretlendirilecektir. Pakete dahil olan hizmetler için sizden herhangi bir ücret talep edilmez. Ödemeler organizasyon öncesi nakit olarak alınır.

**Havai fişek gösterisi, palyaço ile hediye servisi, özel araçla transfer hizmeti, özel dekorlar, barkovizyon gösterisi, ekstra fotoğrafçı ve kameraman size önereceğimiz paket ekstralarındandır.

Video 2