Körfezde Teknede Evlilik Teklifi Organizasyonu

Körfezde Teknede Evlilik Teklifi Organizasyonu

Körfezde Teknede Evlilik Teklifi Organizasyonu Bostanlı’dan başlayan İzmir’in mavi sularında boy gösteren kusursuz bir evlenme teklifi organizasyonudur. Kız arkadaşı Ece Hanım için İzmir’de evlilik teklifi organizasyonu yapmak arzunda olan Ali Bey harika detaylara ayna tutan şirketimiz İzmir Organizasyon ekibimizi araştırmış ve bizlere internet yoluyla şehir dışından ulaşmıştı. Ece Hanım ile olan birlikteliğine, evlilik yolunda devam etmeye karar Ali Bey, hayal ettiği gibi bir sürpriz evlilik teklifi organizasyonu için bu konuda harikalar yaratan ekip arkadaşlarımızla tüm hayallerini gerçekleştirmek istiyordu. Kız arkadaşı Ece Hanım’la ilgili bize önemli doneler veren Ali Bey, denizi ne kadar sevdiklerini de defalarca vurguladı. Buradan hareketle Ali Bey’e evlilik teklifi organizasyonu paketlerimizi sunarken, bu vurguyu dikkate aldık ve kendisine kumsalda evlilik teklifi organizasyonu, teknede evlilik teklifi organizasyonu, marinada evlilik teklifi organizasyonu ve kordonda evlilik teklifi organizasyonu gibi daha önce yapmış olduğumuz organizasyonlardan bahsettik. Deniz kenarında olması ancak etraftaki meraklı bakışların olmamasını rica etti Ali Bey. İki kişilik, sakin, biraz gözlerden uzak ve kişiye özel tasarımlarıyla körfezde bir çığır açan teknede evlilik teklifi paketimizi sunduk kendisine. Marmaris’de ikamet eden Ali Bey deniz ve körfez turunu da baz alarak, muazzam bir organizasyona dönüşecek olmasından ötürü körfezde teknede evlilik teklifi organizasyonuna karar verdi. Ece Hanım’ı Bostanlı’ya bağlı bulunan teknemize getirme kararı alan Ali Bey, tekneye girerken çalacak olan şarkılarını da seçip, sürpriz yapacağı körfezde teknede evlilik teklifi organizasyonun tarihini heyecanla beklemeye başladı.

Teknede Kusursuz Evlilik Teklifi Organizasyonu Hazırlığı

Ali Bey ile evlenme teklifi edeceği günü belirledikten sonra, saat seçimini günün son saati olan gün batımının ufukla birleştiği dakikalar denk gelecek şekilde beraber seçtik. Genç çiftimizin bu özel gününde anılarını ölümsüzleştirecek olan fotoğrafçımız ve kameramanımız çoktan teknemizin bağlı olduğu noktaya gelmişti bile. Organizasyon saatimizden yaklaşık üç buçuk saat önce manzarası mükemmel olan, yosun kokuları eşliğinde yatımızı süslemeye başladık. Öncelikle yatın bağlı olduğu kıyıda; çiftimizin bir ömür boyu birlikteliklerini simgeleyen deniz fenerleri karşılıklı gelerek bir yol oluşturacak şekilde dizildi. Ardından deniz fenerlerinin içine genç çiftimizin arasındaki aşkı simgeleyecek olan kandiller yerleştirildi ve yakıldı. Daha sonra her iki deniz fenerinin arasına birer tane yer volkanları yerleştirildi. Ardından, deniz fenerleri ve yer volkanlarının ortasına organizasyon başladığında genç çiftimizin evlilik yolunda yürümesini simgeleyen görkemli bir kırmızı halı serildi. Sıra yatımızın süslenmesine geldi. Teknenin içi ve dışı kırmızı tüller ve kalpli balonlarla süslendi.

Mutluluk Teknesinin içerisindeki masa, genç çiftimizin vakit geçirmesi için itinayla düzenlendi. Masaya, çiftimiz için suplalar, çerez tabakları, cips tabakları, meyve ve peynir tabakları yerleştirildi. Parlak göz alıcı kırmızı boncuklarla dekoratif bir şekilde süslenen romantik masamıza, konsepti tamamlaması için etrafa otriş tüyler serpiştirildi. Kurutulmuş gül yaprakları serpildi masamıza ve aşk temalı ışıklı romantik süs dekorlarımız teknenin belirli köşelerine yerleştirildi. Cam fanuslara ve özel tasarım fotoğraf köşemize taze çiftimizin resimlerini özenle yerleştirdik. Ardından teknenin dış dekor düzenlemeleri için hazırlıklar başlandı. Gün ortasının ışığını yakalamak için görkemini ve ambiyansını güçlendirmek adına uçuracağımız balonlar itina ile şişirilip Ece Hanım’a verilmek üzere yatın uygun bir köşesine dekor yapıldı. Çiftimizin soğutulmuş içeceği ve kadehleri masaya koyuldu, Körfez turu boyunca da yanmaya devam edecek olan mumları yakıldı. Tüm hazırlıklarımız son bir kez kontrol edildi ve organizasyonun en başından beri Ali Bey ile sürekli iletişimde olan arkadaşımız, Ali Bey’i organizasyon noktasına davet etti.

Sürpriz Evlilik Teklifi Ve Heyecan Dolu Dakikalar

Ali Bey ve Ece Hanım bize doğru yaklaşırlarken, Ece Hanım kendisi için hazırlandığından bir haber şekilde yapmış olduğumuz kurulumu gördü ve ortamın ambiyansına oldukça şaşkın gözlerle bakakaldı. Ardından, Ali Bey’in seçmiş olduğu şarkı çalmaya başladı.Tam da bu saniyede görevli arkadaşımız bir gelin edasına bürünecek olan Ece Hanım’a takdim edilmek üzere özel tasarlanan güllerle tütülü tacı Ali Bey’e takdim etti. Ece Hanım büyük bir mutluluk ve şaşkınlıkla Ali Bey’in boynuna sarıldı. Hemen ardından genç çiftimiz kendi şarkıları eşliğinde kırmızı halıda el ele yürümeye başladılar. Kırmızı halının bitiminde ve Mutluluk Teknesine giriş kısmında Ali Bey elinde yüzükle diz çöktü ve içinden geçenleri dile getirdikten sonra beklenen soru “BENİMLE EVLENİR MİSİN?” sorusunu sordu. Ekip arkadaşlarımız, Ali Bey sorusunu sorarken son yer volkanları da büyük bir ihtişamla patladı ve ortamın ambiyansını aynı zamanda görselliğini güçlendirdi. Ece Hanım’ın “EVET” diyerek naif bir cevap verdi ve göz yaşlarını tutamadı. Profesyonel fotoğrafçımız ve kameramanımız ile beraber yata geçti ve dans ettiler. İçeceklerini yudumlarken körfez turu için denize açılan çiftimiz sık sık romantik ve keyifli dakikalar yaşadı. İlerleyen zamanda yatın güvertesine çıkan, Ece Hanım ve Ali Bey, helyum gazıyla şişirilmiş kırmızı kalp balonları gökyüzüne uçurdu. Denizi çok seven çiftimiz bu değerli anları soğutulmuş şampanyalarını patlatarak bir kutlama seremonisini de anılarına eklendi. Bu keyifli evlenme teklifi organizasyonumuz daha sonra video klip haline getirilecek şekilde kayıt altına alındı. Mutlulukları yüzlerine vuran İzmir Organizasyon ailesi olarak bir ömür boyu en az paylaşmış olduğumuz bu dakikalar gibi mutlu bir hayat diliyoruz.