Kumaş ve Tül Süsleme

Kumaş ve Tül Süsleme Hizmetleri

Kumaş ve Tül Süsleme Hizmetleri

Sevdiğiniz kişiye yapacağınız sürpriz organizasyonda göze hitap eden kumaş ve tül süsleme yapmaktayız. Seçmiş olduğunuz mekana, sizin özel isteklerinize ve AR-GE ekibimizin tasarımlarına göre süsleme teknikleri şekillenmektedir.

Evlilik Teklifi Organizasyonu Kumaş ve Tül Süsleme Hizmeti

Evlilik teklifi organizasyonlarında süsleme işlemi daha çok seçilen mekana göre şekillenir. Evlilik Teklifi Paketleri’mizden seçmiş olduğunuz ya da sizin istediğiniz mekan ekibimiz tarafından incelenerek süsleme planlaması yapılır. Mekanın gösterişli ve şık olması için farklı süsleme teknikleri kullanılarak kumaş, tül süslemesi yapılır. Yapılan çalışmanın konsepte uygun olmasına da özellikle dikkat edilir. Evlilik teklifi yapılacak mekanı etkin kullanarak kişiye özel renkte kumaşlar ve kumaşlara uygun tüller kullanılır.

Kumaş süsleme ve tül süsleme evlilik teklifi, doğum günü, evlilik yıl dönümü gibi organizasyonlarda sıkça kullanılır. Ayrıca sevgililer günü ya da kişiye özel sürpriz organizasyonlarda da tercih edilir. Çoğunluğu bayanlardan oluşan, yaratıcı tasarımlarıyla AR-GE ekibimiz kumaş ve tül süslemeleriyle organizasyonlarınızı renklendirmeye devam ediyor.

Comments are closed.