Kumsalda Vintage Dekor İle Evlilik Teklifi Organizasyonu Paketi

Kuşadası Kumsalda Evlilik Teklifi Organizasyonu

Kumsalda Vintage Dekor İle Evlilik Teklifi Organizasyonu paketi; sadece mobilyada değil birçok alanda kabul görmüş bir tarzdır. Günümüzde vintage stili hem ev dekorasyonunda hemde giydiğimiz kıyafetlerimize de yansıtılmış halidir. Vintage mobilya en basit şekliyle en az 20 en fazla 90 yıl kadar bir geçmişe sahip mobilyalardan oluşur. Zaten antika mobilya ile ayrıldığı temel farkı burasıdır. 100 yılı geçmişe artık antika sınıfına girer ve bizim alanımızdan ayrılır.

İzmir Organizasyon olarak biz vintage dekora retroyu da ekledik diyebiliriz. Kumsalda evlilik teklifi organizasyonuna yeni renk ve soluk katabilmek için toprak tonlarının, toz pembelerin, su yeşillerinin ve pastel mavilerin bulunduğu, renklerin en sade halini düşünün ahenkle dans eden bir romantik dekor oluşturduk. Biz romantik ve samimi bir dekor diye adlandırıyoruz. Bu tarz dekorlar insanları çok yönlü etkiliyor ve ruhunu dinamize ediyor. Eskiye olan özleminizi Kumsalda Vintage Dekor İle Evlilik Teklifi Organizasyonu paketi ile gideriyoruz.

Bu stilin severleri günden güne artmakta olup, evlenecek olan bayanların gözdesidir. Rahatlığı ve şıklığıyla her aksesuara uyum sağlamasıyla tercih edilen bu dekoru seçmek için en önemli sebep ise şudur; içe verdiği huzur ve yukarıda bahsettiğimiz gibi romantik görünüm sağlamak isteyenlerin tercih ettiği tarzlar arasında. Aşağıda vintage ve retro tarzını yansıtan ufacık detaylar ile evlilik teklifinize yeni bir soluk ve tarzda süsleyebilir, dilerseniz hayallerinizi katabilirsiniz. Kumsalda Vintage Dekor İle Evlilik Teklifi Organizasyonunuz buram buram ‘’Aşk’’ koksun ve romantiklik üzerinize sinsin …

Kumsalda Vintage Dekor ile Evlilik Teklifi Organizasyonu Paketi İçeriği

 • Kırmızı Halı: Yürüyüş yolunu oluşturan kırmızı uzun halı, yolun bittiği plajın başladığı yerden itibaren, koltuk dekorun bulunduğu yere kadar boylu boyunca serilir.
 • Denizci Fenerleri: Ahşap eskitme denizci fenerleri, içerisine kırmızı mumlar ya da kandil lambaları konularak yürüyüş yoluna 20 adet karşılıklı 2 sıra halinde yerleştirilir.
 • Yer Volkanları: Uzaktan kumanda ile ateşlenen 20 adet yer volkanı, organizasyon esnasında müzikle senkronize bir şekilde yakılır.
 • Koltuk ve sehpa: Üzerinde atıştırmalıklar (çerez, cips, meyve, peynir tabağı ) şampanya, kadehler, şamdan, mum, dekoratif objeler ve çiçeklerin bulunduğu masa yürüyüş yolunun sonunda sunulur.
 • Merdiven dekor: Yürüyüş yolunun sonunda bulunan koltuk dekorunuzun etrafını  çevreler ve Retro şeklinde basılan fotoğraflarınız değişik objelerle birleşir ve kişiye özel dekor oluşturur.
 • Şampanya, Kadehler ve Atıştırmalıklar: Özel stickerlarla süslenmiş şampanyanız ve kadehleriniz  sahpa üzerinde servis edilir. Atıştırmalıklarınız cips ve çerezden oluşur. Meyve ve peynir tabağı hediyemizdir.
 • Uçan Balon: 10 adet kırmızı uçan balonlarınız, yürüyüş yolunun başında, güler yüzlü ekip arkadaşımız tarafından eş adayınıza sunulur.
 • Profesyonel Ses Sistemi, Müzikve Jeneratör: Organizasyon boyunca size özel şarkı ya da şarkılar dizüstü bilgisayar yardımıyla çalınır, profesyonel ses sistemi ve jeneratör kullanılır. Jeneratör ve kabin plaj içerisinde konumlandırılır.
 • Özel Işıklar: Kumsalı size özel bir hale getirebilmek adına, spot ve led olmak üzere 2 farklı türde profesyonel ışık kullanıyoruz.
 • Fotoğraf Çekimi: Organizasyonun başından sonuna kadar özel anlarınız, doğal takip fotoğrafı şeklinde fotoğrafçımız tarafından kayda alınır.
 • Profesyonel Video Çekimi: Organizasyonun başından sonuna kadar özel anlarınız, profesyonel kameramanımız tarafından kayda alınır. Organizasyon sonrası size özel video klibiniz kurgulanıp montajlanarak hediye edilir.
  *Kumsalda evlilik teklifi paketine, belirttiğimiz paket içeriği dışında ekleme ya da çıkarma yapılabilir. Pakete eklemek istediğiniz herhangi bir hizmet ek olarak ücretlendirilecektir. Pakete dahil olan hizmetler için sizden herhangi bir ücret talep edilmez. Ödemeler organizasyon öncesi nakit olarak alınır.

**Kumsalda denize doğru atılan havai fişek gösterisi, palyaço ile eve ya da iş yerine hediye servisi, organizasyonun yapaılacağı kumsala özel araçla transfer hizmeti, özel dekorlar, plajda barkovizyon gösterisi, ekstra fotoğrafçı ve kameraman size önereceğimiz paket ekstralarındandır.

Kumsalda Evlilik Teklifi Organizasyonunda Değişiklik Yapılabilir mi ?

Kumsalda evlilik teklifine istediğiniz ekleme çıkarmayı yapabilirsiniz. Lokasyon ve isteklerinize göre paket fiyatında değişiklikler olabilir. İzmir ve yakın çevresindeki tüm organizasyonlarınızı İzmir Organizasyon ekibi olarak profesyonel bir şekilde hayata geçiriyoruz. Havai fişek gösterisi, ekstra yer volkanları, VIP araç transferleri, palyaço ile hediye servisi, barkoviyon, yemek menüsü, butik pasta yapımı ve sunumu gibi hizmetlerimiz, kumsalda evlenme teklifi paketine ekleyebileceğiniz hizmetlerimizdendir. Bu hizmetlerden herhangi birini seçmeniz durumunda, fiyat değişecektir.