Lazer Gösterisi

Lazer Gösterisi

Evlilik Teklifi Organizasyonu Lazer Gösterisi

Duygularınızı lazer gösterisi ile ifade ederek sevdiğiniz kişiyi şaşırtabilir, bu önemli anı unutulmaz hoş bir anıya dönüştürebilirsiniz. Evlilik Teklifi Organizasyonu ekibi olarak istemiş olduğunuz vektörel çizimi veya mesajı, belirlenen alana lazer ile yazıyoruz. Lazer gösterisi evlilik teklifi, düğün, doğum günü partileri, sevgililer günü gibi özel günlerde özellikle tercih edilir.

Evlilik Teklifi Organizasyonu Lazer Gösterisi Temini

Evlilik teklifi organizasyonunda eş adayımızın organizasyon öncesinde istemiş olduğu yazıyı paylaşır ya da çizim varsa onu teslim eder. Profesyonel ekibimiz ise verilen yazı ya da çizim grafik tasarımı tamamlanarak bilgisayara aktarılır. Evlilik teklifi organizasyonu sırasında, hazırlanan tasarım istenilen zamanda istenilen yere özel tekniklerle aktarılır. Görkemli ışık şöleni eşliğinde evlilik teklifinde bulunmak sevdiğiniz kişi için unutulmaz anların yaşanmasını sağlayacaktır.

Lazer Gösterisi Her Yere Yazılabilir Mi?

Lazer bilgisayar destekli ışık süzmesi olduğu için belli bir yere yansıtılması gerekir. Duvar, zemin, dağ, taş, bina kısacası istediğiniz herhangi bir yere yansıtılabilmektedir. ‘’Lazer gökyüzüne yansıtılamaz.’’ gibi kesin bir yargı mevcuttur. Ateşleyici Yeterlilik Belgesi’ne sahip lisanslı patlayıcı uzmanlarımız tarafından gökyüzünde ya da denizin üzerinde oluşturulan sis perdeleri sayesinde istenilen vektörler sis perdesinin üzerine yansıtılabilmektedir.

Evlilik teklifi organizasyonlarında lazer gösterisinin etkisinin daha çok olması ve ışık şöleninin daha dikkat çekici olabilmesi için güneş battıktan sonra kullanılmasına özen gösterilir. Karanlık havanın vermiş olduğu doğal atmosfer lazer ışıklarının daha canlı ve gösterişli görünmesini sağlar. Evlilik teklifinizi özel ve bir ömür boyu unutulmaz kılacak lazer gösterileriyle sizlere hizmet sunmaya devam ediyoruz.

Comments are closed.