Limuzinle Evlilik Teklifi Organizasyonu Paketi

Limuzinle evlilik teklifi organizasyonu paketi, kendini özel hissetmek isteyen çiftler için İzmir Organizasyon tarafından titizlikle planlanıyor. Son model ultra lüks limuzinimiz ve özel şoförümüz sizi eş adayınızla birlikte evinizden alıyor ve organizasyonun yapılacağı restorana bırakıyor. Özel limuzin transferi sonrası, lüks restoranda evlilik teklifi organizasyonu paketimizi gerçekleştiriyoruz. Restoranda sizin için ayırtılan  ve özel hazırlanan masada baş başa romantik bir yemeğin tadını çıkarıyorsunuz. Yemek menünüzü sizin de isteklerinize göre belirliyor ve hazırlatıyoruz. Organizasyon boyunca fotoğrafçımız ve video  kameramanımız özel anlarınızın kaydı için size eşlik ediyor. Organizasyonun sonunda ultra lüks limuzin ile özel şoförümüz tarafından eve bırakılıyorsunuz. VIP ulaşım hizmetimiz ve evlilik teklifi paketimiz ile inanılmaz bir evlilik teklifi deneyimine hazır olun.

Limuzinle Evlilik Teklifi Organizasyonu Paketi Senaryosu

Hangi kadın kendisine bir star gibi davranılmasından hoşlanmaz ki…Eş adayınıza bir prenses, günün yıldızı gibi hissettirebileceğiniz bir organizasyondasınız. Limuzin ile sürpriz evlilik teklifi organizasyonunda dilerseniz tüm gün, dilerseniz belli saatler arası varış noktasında sizin için hazırlanmış özel masası olan şık bir restoranda ya da düzenlemesini size özel yapacağımız romantik bir konseptte, deniz kenarında eş adayınızı bekleyebilirsiniz. Sevdiğiniz o özel insanı; günün yıldızı gibi hissettirecek, araç içinin güllerle ve uçan balonlarla süslendiği, kırmızı halıdan yürüdüğü VIP bir hizmetle şaşırtacak ve sürpriz evlilik teklifinizin unutulmaz olmasını sağlayacaksınız. Limuzin ile sürpriz evlilik paketimizin tüm detayları hazır. İzmir Organizasyon ekibi olarak sizinle bu unutulmaz anı yaşamaya hazırız.

Limuzinle Evlilik Teklifi Organizasyonu Paketi İçeriği

Limuzin Kiralama Hizmeti: Ultra lüks limuzinlerimiz döşemelerinden ışıklandırmalarına ve müzik sistemine kadar özenle seçilmiş araçlardır. Özel şoförümüz işinin ehli, kılık ve kıyafet kurallarına titizlikle dikkat ettiğimiz çalışanlarımızdır.
Uçan Balonlar: Limuzinin içinde dekorasyon amaçlı kullandığımız uçan balonlar, ortama uyum sağlaması için genellikle kırmızı kalpli balonlardır. Ancak sizin isteğinize göre farklı renklerde de kullanılabilmektedir. Organizasyonun yapılacağı mekan da uçan balonlarla süslenir. Araca binmeden önce veya indikten sonra ekip arkadaşlarımızdan biri tarafından gökyüzüne bırakılmak üzere, yaklaşık 10 adet uçan balon eş adayınıza verilir.
Kırmızı Halı: Araca binmeden önce ve araçtan indikten sonra, eş adayınızın kendini daha özel hissetmesi için aracın önüne serilir, yürüyüş yolu oluşturulur.
Yer Volkanları: Uzaktan kumanda ile ateşlenen 4 adet yer volkanları, organizasyonun yapılacağı mekanın önünde oluşturulan yürüyüş yoluna, kırmızı halının kenarlarına toplamda 4 adet olmak üzere 2’şer adet karşılıklı 2 sıra halinde yerleştirilir.
Özel Dekoratif Objeler: Limuzinin içi ve organizasyonun yapılacağı mekan (restoran), romantik ambiyansa uygun objelerle (gül yaprakları, kalp ve yazı süsler, harfler ) süslenir.
Yemek Menüsü: Limuzin transferi sonrası götürüleceğiniz restoranda size özel hazırlanan şık bir masa ve  yemek menüsü sunulur.
Fotoğraf Çekimi: Organizasyon boyunca özel anlarınız, doğal takip fotoğrafı olarak çekilir. Organizasyon gününden itibaren 1 hafta içinde tarafınıza teslim edilir.
Profesyonel Video Çekim: Organizasyon boyunca en özel anlarınız, profesyonel kameramanımız tarafından kayda alınır. Organizasyon sonunda size özel kurgulanıp montajlanan video klibiniz hediye edilir.

Limuzin ile Evlilik Teklifi Organizasyonu Paketinde Değişiklik Yapabilir miyim ?

*Yukarıda belirtmiş olduğumuz paket içeriğimizin dışına çıkıp, dilediğiniz ekleme ve çıkarmaları yapabilirsiniz.

**Havai fişek gösterisi, palyaço ile hediye gönderimi ve servisi, barkovizyon gösterisi, tasarım pasta gibi hizmetlerimiz, limuzin ile evlilik teklifi paketi için sizlere önerebileceğimiz hizmetlerimizdendir.

***Paketin dışında talep edeceğiniz her bir hizmet ekstra ücretlendirilir. Paket içindeki hizmetler için sizden ekstra ücret talep edilmez.