Marina Çıkışlı Teknede Evlilik Teklifi Organizasyonu Paketi

marina çıkışlı evlilik teklifi

Sevdiğiniz kişiye sürpriz bir evlilik teklifi yapmak istiyorsanız, doğru yerdesiniz. Sizler için birbirinden farklı birçok seçenek sunuyoruz. Marina çıkışlı teknede evlilik teklifi organizasyonu, eş adayınızı mutluluktan göklere çıkaracak güzellikte, her ayrıntısı düşünülmüş bir evlilik teklifi paketimizdir. Siz sadece eş adayınızı bir yemeğe çıkarmayı teklif edin. Gerisini profesyonel ekibimize bırakın. Her şeyden habersiz eş adayınız ile Marina’ya gelin. Organizasyon sorumlularımız her an sizinle irtibat halinde olacaklar. Marina’da sizler için en güzel dekorlar, süslemeler, kıpkırmızı renkleri ile aşkın rengini gösteren uçan kalpli balonlar ile süslenmiş teknemiz hazır bekliyor olacak. Marina’ya yaklaşırken sizi tekneye ulaştıracak kırmızı halı ayaklarınızın altına serilmiş sizi bekliyor olacak. Eş adayınız onun için yapılmış bu hazırlığı gördüğü anda gözlerine inanamayacak. Unutmayın ; hava koşulları her an değişebilir. Lüks yelkenli teknelerimizin profesyonel kaptanları ve görevlileri, organizasyon öncesi sizi hava koşulları konusunda bilgilendiriyor.

Marina Çıkışlı Teknede Evlilik Teklifi Organizasyonu Senaryosu

Saatler öncesinden organizasyon alanına gelip tüm hazırlıklarımızı tamamlıyoruz ve sizinle devamlı irtibat halinde oluyoruz. Eş adayınız ile Marina’ya geliyorsunuz ve sizin evlilik teklifi hikayeniz o an başlıyor. Marina’ya geldiğiniz anda el ele yürüyeceğiniz kırmızı halınız yolunuza serilmiş oluyor. Kırmızı halının başındayken eş adayınıza bir ekip arkadaşımız kalpli uçan balon buketini en güzel gülümsemesi ve pozitif enerjisi ile uzatıyor. Eş adayınızın elinde balonlar, yüzünde mutluluk ile kırmızı halıda yürümeye başlıyorsunuz. Siz geldiğiniz andan itibaren en sevdiğiniz şarkının notaları yükseliyor Marina’da. Kırmızı halının iki yanına estetik bir şekilde serpiştirilmiş eskitilmiş denizci feneri dekorları, ortama nostalji katıyor. Denizci fenerlerinin içine yerleştirdiğimiz kandil lambalarının titrek ışıkları romantizmi artırıyor. Bu atmosferin için sevdiğinizle el ele yürüyorsunuz. Sizin yürüyüşünüze senkronize olarak uzaktan kumanda ile yer volkanları ateşleniyor. Bu şahane atmosferde diz çöküp sevdiğiniz kişiye evlilik teklifinizi yapıyorsunuz.

Sonrasında muhteşem İzmir manzarası ve mis gibi deniz havası eşliğinde, siz ve eş adayınız için hazırladığımız, en güzel şekilde süslediğimiz teknede gezintiye çıkıyorsunuz. Teknede sizi iştah açıcı aperatifler ile donatılmış bir masa ve kutlama yapmanız için hazır bekleyen bir şişe şampanya bekliyor olacak. Bundan sonrasında keyifli tekne yolcuğu ve şampanyanızı yudumlamak geriye kalıyor. Marina’ya adım attığınız andan itibaren günün sonuna kadar her anınızı kamera kaydına alıyoruz. En güzel anlarınızı unutulmaz kılmak adına, tüm gün doğal takip fotoğraflarınızı çekiyoruz. Daha sonra bu fotoğrafları ve kurgu, montajını gerçekleştirip seçtiğiniz şarkınız ile birlikte özel olarak hazırladığımız video klibi, size teslim ediyoruz.

 

Marina Çıkışlı Teknede Evlilik Teklifi Organizasyonu Paket İçeriği

 •  Özel Dekor ve Süsler : Eskitilmiş ahşap denizci fenerleri, marinaya, tekneye giden yola 2 sıra halinde karşılıklı olarak yerleştirilerek yürüyüş yolu oluşturulur. Yürüyüş yolunda denizci fenerlerine, havanın ve saatin uygunluğuna göre kandil lambaları veya kırmızı kalın mumlar yerleştirilir. Teknenin kamarasına giden ön güvertede bulunan dümen gibi çeşitli alanlar uçan balonlar ve kırmızı tüller ile süslenir. Kamara bölümündeki masanıza giden yola, kırmızı küçük dekoratif denizci fenerleri yerleştirilir. İçleri led mumlar ile ışıklandırılır. Kamaranın özel bölümlerine kırmızı taşlarla ve suyla dekore edilen cam fanuslar yerleştirilir. Teknenin kamarasının çeşitli bölümlerinde keçe malzemeden eros, kalp, love yazısı gibi şekillerde çeşitli süslemeler kullanılır. Strafor harflerden “Benimle evlenir misin?” yazısı kamaraya yerleştirilir.
 • Ses Sistemi ile Özel Şarkınız : Teknenin ön güvertesinde, dümenin bulunduğu bölüme yerleştirilen aktif kabinimizden ( ses sistemi ), dizüstü bilgisayar ya da harici bellek yardımıyla organizasyon öncesinde belirlediğimiz size özel şarkı çalar. Eğer özel bir şarkı listesi belirtmediyseniz, organizasyon ekibimiz, tecrübeleri ve zevkleriyle sizin için özel bir şarkı listesi hazırlar.
 •  Kırmızı Halı : Tekneye giden yürüyüş yoluna serilir. Sevdiğiniz kişinin ve sizin kendinizi özel hissetmeniz içindir.
 •  Uçan Balon : İçerisi helyum gazıyla doldurulmuş standart 12 inçlik kırmızı balonlardır.
 •  Size Özel Atıştırmalıklar : Teknede sizin için hazırlanmış ve süslenmiş masanızda özel dekoratif objelerle birlikte yer alan cips ve çerez, şampanya ve kadehlerinizle birlikte sunulur.
 • Şampanya Ve Kadehler : Üzerinde ‘Benimle Evlenir Misin’ stickerları bulunan alkollü ve alkolsüz olmak üzere ayrılan şampanyanıza, zarif ve şık şampanya kadehlerimiz eşlik eder.
 • Profesyonel Kamera Kaydı : Her biri alanında uzman video kamaremanlarımız, organizasyonun başından sonuna kadar en özel anlarınızı doğal takibe alacaklardır. Çekilmiş olunan ham video görüntüleri, profesyonel video klibiniz için kullanılır.
 • Fotoğraf Çekimi : Fotoğrafçımız, organizasyonun başından sonuna kadar özel anlarınızın doğal takibini yapacaklardır. Fotoğraflar düzenlendikten sonra, organizasyon gününden itibaren 1 hafta içinde teslim alabilirsiniz.
 •  Size Özel Montajlanmış Video Klip : Sizin seçtiğiniz müziğin arka planda çaldığı, o özel gününüze ait en özel video görüntülerinizin, profesyonel bir şekilde kurgulanıp montajlandığı video kliptir. Organizasyon gününden itibaren 1 ay içinde ( yoğunluk dönemine göre en erken 20 gün ) teslim alabilirsiniz.
 • Körfez Turu : Evlilik teklifinden hemen sonra, teknede evlilik teklifi için, teknemiz Marina’dan hareket eder, yaklaşık 1 saat kadar körfez turuna çıkarılırsınız.

*Marina çıkışlı teknede evlilik teklifi paket içeriğinde saydığımız tüm hizmetler, pakete dahildir. İçerikte bulunan hizmetler için ekstra bir ücret talep edilmez. Pakete ekleme çıkarma yapabilirsiniz. Paket içeriğine eklemek istediğiniz hizmetler ekstra ücrete tabidir.
**Sizler için Marina çıkışlı teknede evlilik teklifi paket içeriğine dahil edilebilecek hizmet önerilerimiz;

 • Havai fişek gösterisi
 •  Palyaço ile hediye servisi
 •  VIP araçla transfer hizmeti
 •  Özel ekstra dekorlar
 •  Barkovizyon gösterisi
 •  Ekstra fotoğrafçı
 • Ekstra kameraman