Mutluluk Teknesi’nde Evlilik Teklifi Organizasyonu

Mutluluk Teknesi’nde evlilik teklifi organizasyonu Bostanlı’da başlayıp İzmir’in mavi sularına yansıyan bir evlilik teklifi organizasyonu senaryosudur. Kız arkadaşı Rabia Hanım ile ilişkilerinde harika bir ritim tutturan Alperen Bey, ilişkilerini evlilik yolunda devam ettirmeye ve Rabia Hanım’a oldukça romantik ve bir o kadar da sürpriz bir evlilik teklifi yapmaya karar vermiş. Alperen Bey araştırmaları sonucu evlilik teklifi organizasyonu alanında profesyonelliği ile adını duyuran İzmir Organizasyon ile çalışmak istediğine kanaat getirmiş ve bizlere internet aracılığıyla ulaşmıştı. Rabia Hanım’ın, Akhisar’dan İzmir’e eğitime gelişini fırsata çeviren ve kendisinin de Akhisar’da yaşadığını vurgulayan Alperen Bey evlilik teklifi organizasyonu daha da cazip bir hal almıştı. Mimar olan Alperen Bey ofisimize işlerinden dolayı gelemeyeceği için telefonda kendisine kusursuz bir hizmet vermek adına, önce hayal ettiği evlilik teklifini sorduk. Alperen Bey Rabia Hanım’ın da Akhisar’da ikamet ettiğini, orada deniz olmayışını baz alarak, deniz kenarında bir atmosferde evlilik teklifi organizasyonu yapmak istediğini söyledi. Biz de Alperen Beye, daha öncesinde kusursuz organizasyonlara imza attığımızı belirterek gerçekleştirmiş olduğumuz evlilik teklifi organizasyonu çeşitlerimizden olan; kumsalda evlilik teklifi paketi, kordonda evlilik teklifi paketi, teknede evlilik teklifi paketi gibi tekliflerimizi fotoğraf ve video görselleriyle destekleyerek, kendisine WhatsApp’tan bir sunum yaptık. Mutluluk Teknesi’nde evlilik teklifi organizasyonuna hayran kalan Alperen Bey, nihayet hayallerindeki gibi bir teklif yapabileceğinden emin oldu ve organizasyon günü, saati gibi bir çok detayları konuştuk. Alperen Bey’in çok cazip ve eğlenceli fikirleri vardı Rabia Hanım için. Onları da harmanlayarak sürpriz Mutluluk Teknesi’nde evlilik teklifi organizasyonu planladık. Bizlere geriye sadece Mutluluk Teknesi’nde evlilik teklifi organizasyonu gününü beklemek kaldı.

Sürpriz Evlilik Teklifi Organizasyonu Hazırlıkları

Organizasyon günü gelip çattığında, organizasyondan yaklaşık üç buçuk saat önce organizasyonun yapılacağı noktada yerlerini aldılar. İlk olarak, yol kenarından teknemize uzanacak bir kırmızı halı serdik. Kırmızı halının iki yanına, karşılıklı gelecek şekilde içi kandilli denizci fenerleri yerleştirildi. Ardından denizci fenerlerinin arasına, kırmızı halıya dik gelecek şekilde yer volkanları koyuldu. Daha sonra, tekne kamarasının önünde bulunan yemek masası günün anlam ve önemine uygun bir şekilde dekore edildi. Genç çiftimizin aynalı suplaleri, yemek tabakları, çatal/bıçakları, mumları, atıştırmalıkları çerez tabağı, cips tabağı, peynir tabağı ve meyve tabağı yerleştirildi. Ardından konsepte uygun olarak kırmızı parlak boncuklar, kuru gül yaprakları dört bir yana özenle dekore edildi. Mutluluk Teknesinin deniz konseptine uygun olarak dekore etmek istedik. Yaz aylarının geldiği bu ilkbahar gününde deniz kabukları, deniz kumu, deniz yıldızları, farklı gastropolar ve inciler. Teknenin yemek masasına ve dış gövdedeki masasına, üzeri özel yaptırılmış minik dantel işlemeli runnerlar serildi. Teknenin dış cephesindeki demirlere kırmızı kalpli balonlar ve otrişlerle dekor yapıldı. Dış gövdedeki masanın ortasına sırça dev fanuslar deniz konseptiyle irili ufaklı yerleştirildi. Daha teknenin girişinde bu atmosferin içine girecekti genç çiftimiz.Tekne, içi mumlu fenerlerle kırmızı  minik kasa fenerleri ile süslendi. Işıklı aşk temalı dekorlar yerleştirildi. Gelin adayımız Rabia Hanım geldiğinde güvertede uçurması için, ona takdim edilmek üzere, kırmızı kalpli uçan balonlarımız helyum ile dolduruldu ve uçları fiyonklandı, yerleştirildi. Mumlar yakıldı, kandiller yakıldı ve tüm ekip arkadaşlarımız ve Alperen Bey görev yerine yerleşti. Alperen Bey’in daha önce seçmiş olduğu müzikler hazırlandı. Mutluluk Teknesi’ne giriş yapacak olan çiftimizi harikulade ezgiler bekliyordu.

Muhteşem Evlilik Teklifi Organizasyonu

Evlilik teklifi organizasyonunda fotoğraf çekimini ve romantik saatleri baz alarak gündüz saatinde olacaktı. Rabia Hanım’ı Bostanlı’ya Mutluluk Teknesine çok yakın bir arkadaşı hiç renk vermeyerek sürpriz bir şekilde getirecekti. Rabia Hanım, Alperen Bey’in İzmir’de olduğunu dahi bilmiyordu. Bizimle birlikte dakika sayan ve elinde harika bir çiçek buketiyle Rabia Hanım’ı bekleyen Alper Bey oldukça heyecanlıydı. Alper Bey’i son anda fark eden Rabia Hanım oldukça şaşkındı. Alperen Bey tam da hizamızdan kırmızı halıya doğru yol alırken hızlıca Rabia Hanım’ın elinden tuttu ve yürüyüş yoluna el ele girdiler. Hazırlanmış olan bu sürpriz akşamdan oldukça etkilenmiş görünen Rabia Hanım, elindeki çiçeklerle Alperen Bey’e uzun uzun sarıldı ve teşekkür etti. Ardından kırmızı halıda diz çöken Alperen Bey müzik eşliğinde, Ruken Hanım için aldığı tek taş yüzüğü cebinden çıkardı ve içinden gelen cümlelerle sevgisini dile getirip, o önemli soruyu sordu ve “BENİMLE EVLENİR MİSİN?” dedi. Bu büyük sürpriz ve akıllardan silinmeyecek soru ile şoka giren Rabia Hanım büyük bir mutluluk ve sevinç içinde Alperen Bey’e “EVET” dedi ve bir ömür boyu el ele yürüyecekleri hayat yolu için ilk adımı atmış oldular. Genç çiftimiz, teknede kaptanımız aracılığı ile İzmir körfezine açıldı. Romantik şarkılar eşliğinde, mum ışığı ile unutulmaz dakikalar yaşayan genç çiftimizin mutluluğuna diyecek yoktu. Ardından Rabia Hanım; ekip arkadaşımızın ona takdim ettiği kırmızı kalpli uçan balonları teknenin güvertesinde büyük bir mutlulukla gökyüzüne bıraktı. Balonların süzülüşünü izledikten sonra teknenin arka güvertesine geçen çiftimiz, bu mutlu haberlerini kutlamak adına dekoratif ahşam kalp yazı tahtasına içinden gelen duygularını tebeşire döktüler. Alperen Bey, Rabia Hanım ile içeceklerini yudumladı İzmir manzarası eşliğinde. Bu şahit olduğumuz güzel günde, ömür boyu her gün yaşamaları dileğiyle, genç çiftimize bir ömür boyu mutluluklar dileriz.