Otel Odası Süsleme Evlilik Teklifi Organizasyonu Paketi

Otel Odası Süsleme Evlilik Teklifi Organizasyonu

Otel Odası Süsleme Evlilik Teklifi Organizasyonu Paketi, İzmir Organizasyon‘un 15 yılı aşkın tecrübesiyle, ekip vizyonu ve yaratıcılığıyla titizlikle planlanıyor. İzmir’in en güzel manzarası eşliğinde rüyalarınızı süsleyen bir gece yaşamanız için modern ve şık bir atmosfer hazırlıyoruz. Kendinizi hayatınızın en önemli sorusunu sormaya hazırlarken, eş adayınızın ve sizin, kendinizi prens ve prenses gibi hissetmeniz için profesyonel ekibimiz gün boyu hazırlık yapıyor. 5 ve üzeri yıldızlı kurumsal ve birinci sınıf otellerle çalışıyoruz. Sizin için, sizin istediğiniz bir tarihte bir oda rezerve ediyoruz. Odayı sizin için romantik bir şekilde süslüyoruz. Şık bir kutlama masası da odanızda özel anınızı kutlamak için eş adayınızı ve sizi bekliyor olacak.

Otel Odası Süsleme Evlilik Teklifi Organizasyonu Paketi Detayları

İzmir Organizasyon’un tamamı bayanlardan oluşan profesyonel organizasyon ekibiyle birlikte, anlaşmalı olduğumuz 5 ve üzeri yıldıza sahip birinci sınıf otel odasını sizin için rezerve ediyor ve özel dekoratif ürünlerle süslüyoruz. Dilerseniz sizin seçtiğiniz bir otelde organizasyonumuzu gerçekleştirebiliriz.

Evlilik teklifinizin ertesi günü süslemeleri toplamak üzere ekibimiz sizin belirttiğiniz saat dilimi aralığında gelip süslemeleri topluyor. Unutmayınız ki süsleme ekipmanları birinci sınıf olup sadece kiralama usulü şahsınıza tahsis edilmektedir. Organizasyon bitiminde eksiksiz olarak tarafımıza teslim edilmelidir. Edilmediği durumda veya zarar görmesi durumunda tarafınıza fatura edilmektedir.

Otel Odası Süsleme Evlilik Teklifi Organizasyonu Paketi İçeriği

Otel odası süsleme paketimizin içeriği otel odasının uygunluk durumuna göre değişiklik göstermektedir. Ancak her bir organizasyon mekanında, standart olarak kullandığımız içerik mevcuttur.
Ahşap Denizci Fenerleri: Ahşap eskitilmiş denizci fenerleri, size özel rezerve edilen otel odanızın giriş kısmına, varsa cam balkon bölümüne yerleştirilir. İçerisine konulan kırmızı dekoratif mumlar ya da kandil lambaları romantik görünümü tamamlar.
Ferforje Denizci Fenerleri : Ferforje denizci fenerleri, odanın bazı kısımlarına kırmızı dekoratif kurdele ile süslenerek yerleştirilir.
Cam Fanuslar: Silindir ya da yuvarlak, çeşitli boyutlardaki fanuslar, çeşitli dekoratif objerle odanın masa, büfe gibi alanlarına yerleştirilir.
Strafor Harfler : Kırmızı strafor harflerle, odanın uygun bölümüne ‘Benimle Evlenir Misin’ yazısı yazılır.
Uçan Balonlar: Kırmızı kalp ve renkli uçan balonlar odanın çeşitli yerlerinde konumlandırılır.
Özel Dekoratif Objeler: Romantik atmosferi tamamlamak için, kırmızı kalp ve romantik şekillerde süsler ile, odanın dekorasyonu tamamlanır.

Otel Odası Süsleme Organizasyonu Paket İçeriğinde Değişiklik Yapılabilir Mi?

Pakette dilediğiniz değişikliği yapabilirsiniz. Birinci sınıf kalitede otellerle anlaşmalı olarak çalışmaktayız. Birlikte çalıştığımız otellerden sizin adınıza oda rezervasyonunuzu yapıyoruz. Tamamı bayanlardan oluşan organizasyon ekibimizle gün içinde otel odanızı romantik bir şekilde süslüyoruz. Ertesi gün birlikte belirlediğimiz saatte ekibimiz gelip, süslemeleri topluyorlar. Standart paketimizde rezervasyon, oda ücreti ve organizasyon maliyeti yer alır. Sizin belirlediğiniz bir otelde, organizasyon ve süsleme hizmeti de verebiliriz. Ayrıca, otel odası süsleme hizmetimize, özel araçla transfer, palyaço ile hediye servisi, özel ve butik pasta yapımı, fotoğraf baskıları gibi ekstralar ekleyebilirsiniz. Paket dışında yer alan her bir hizmet, otel odası süsleme organizasyonu paket içeriği fiyatından farklıdır, ekstra ücretlendirilir.