Özel Projeler ve Kişiye Özel Evlilik Teklifi Organizasyonu Paketi

Kişiye Özel Evlilik Teklifi Organizasyonu

Özel projeler ve kişiye özel evlilik teklifi organizasyonu, sevdiğiniz kişinin kendini özel hissetmesini sağlar. Sıradanlıktan uzak, yaratıcı bir kişiliğe sahip, sürprizleri seven, anılara değer veren çiftlerimizin tercih edebileceği bir organizasyon çeşididir. Yılları aşkın sektör tecrübesine sahip bir organizasyon şirketi olarak bizler AR-GE ekibimizle, organizasyonlarımızı en ince ayrıntısıyla düşünüyor, oluşturuyor ve uygulamaya döküyoruz.

Ekibimizle yürüteceğimiz bu özel projede öncelikle ne tür bir konsept istediğinize karar veriyoruz. Aklınızda olan herhangi bir fikir, ekibimiz tarafından gerek ekipman temini, gerek oyuncu temini, gerekse teknik ekip temini ile kusursuz bir şekilde gerçekleştiriliyor. Ne istediğinize karar vermeniz, sevdiğiniz kişiyle ilgili verilere sahip olmamız, mükemmel bir organizasyon için yeterli olacaktır. Eğer bir fikriniz yoksa, çoğu kadınlardan oluşan, dolayısıyla kadın ruhundan anlayan, organizasyon yönetme becerisine ve ruhuna sahip organizasyon sorumlularımız, size en uygun evlilik teklifi projesi için yardımcı olacaklardır.

Size özel bir mekanda, sizin için anlam ifade eden terimler, fotoğraflar, olaylar, durumlar, zevkler ya da tercihler her biri göz önüne alınarak bir proje oluşturulur. Örneğin, size özel bir mekanda, ilk tanıştığınız yerde, o günü anımsatacak olaylar, müzikler, kişiler gibi. Birlikte çalıştığımız profesyonel dans ve müzik gruplarımızla, flash mob projeyle özel evlilik teklifi projemizi yaratabiliriz. Ya da gelecek hayallerinizle ilgili olayları, ekibimizce tiyatrallaştırarak evlilik teklifi organizasyonu gerçekleştirebiliriz.  Örneğini verdiğimiz fikirler tamamen butik işler olup, kişiye özel planlanmakta ve projelendirilmektedir.

Ege’nin güzel köylerinde, koylarında, kentlerinde ve kasabalarında bulunan tarihi ve mistik doğayı özel projeler ve kişiye özel evlilik teklifi organizasyonu için bir proje gerçekleştirebiliriz. Şirince, Foça, Didim, Çiçekliköy, Söke, Kuşadası, Selçuk, Çeşme, Alaçatı gibi mistik ve tarihi yerlerde, dağ evi ya da taş evlerde bir organizasyon planlayabiliriz. Keşfetmiş olduğumuz ve anlaşmamızın olduğu dağ evleri ve taş evleri, birinci sınıf kalitede, lüks bir şekilde dekore edilmiş işletmelerdir. Evi özel dekoratif ürünlerle dekore ediyoruz. Şömine başında şampanyanızı yudumlarken, şömine ateşinin çıtırtısı ve size özel o müzik fonda size eşlik edecek, romantik ambiyansı tamamlayacaktır. Mekanın romantik dekorasyonundan müziğe kadar her şey bizim planlamamızla gerçekleşecektir. Bu romantik günde size kalan tek şey eş adayınızı sürprize ikna edip oraya getirmek ve yüzüğünüzü almak olacaktır. Bu güzel ve özel günün tadını çıkarabilirsiniz.

Cafede Evlilik Teklifi Organizasyonu

Çiftimize özel olarak oluşturan bu organizasyonda; ekibimiz ve cafedeki müşteriler ile planlı bir şekilde çalıştık. Evlilik teklifi yapacak beyefendinin yüzünün baskısı yapıldığı maskeler tüm cafeye dağıtıldı. Müşteri kılığına giren ekip arkadaşlarımız da bu maskelerden taktılar. Beyefendinin eş adayı cafeye giriş yaptığında her yerde sevdiği adamın yüzünü gördü. Cafede evlilik teklifi organizasyonu hakkında daha ayrıntılı bilgi almak için yazımızı okuyabilirsiniz.

Kuşadası Otelde Evlilik Teklifi Organizasyonu

Otelin iskelesine tamamen kendi ekibimizin yaratıcılıklarının kullanarak oluşturduğu romantik atmosferde unutulmaz bir evlilik teklifi organizasyonu gerçekleştirdik. Gökyüzünü aydınlatan havai fişeklerimiz çiftimizin gözlerini kamaştırdı. Yüzlerinde gülümseme ve yeri doldurulamaz hatıralar ile yanımızdan ayrıldılar. Kuşadası otelde evlilik teklifi organizasyonu hakkında daha ayrıntılı bilgi almak için yazımızı okuyabilirsiniz.

Kıbrıs Şehitleri Evlilik Teklifi Organizasyonu

Eğlenceli çiftimiz için bir o kadar eğlenceli ve aynı zamanda romantik bir evlilik teklifi hazırladık. Çiftimiz, Kıbrıs Şehitleri Caddesi’nde yürürken teatral bir hava yaratıldı. Ekip arkadaşlarımız, çiftimizin yolun sonunda ulaşacağı sürprizin etkisini artırmak için mutlu çiftler olarak karşılarına çıktı. Yolun sonunda çiftimizi bekleyen sürpriz; onların şarkısını çalan bir müzik grubu ve etrafını sarmış, her birinin elinde beyaz güller olan mutlu çiftlerdi. Şarkının sonunda bu çiftler günün asıl kahramanlarının ortada kalacağı bir hilal şekline büründüler. Beyefendi evlilik teklifini geçrekleştirdi ve beyaz güller üzerilerine yağmaya başladı.